интерьер в стиле минимализм

Інтер’єр у стилі мінімалізм

Сама назва стилю «мінімалізм» говорить про те, що в інтер’єрі не може бути дуже багато меблів, декору, ліплення, каскадних стель і т.д.

Інтер’єр у стилі мінімалізм не терпить безлічі вази, скриньок, різних аксесуарів. Але все ж таки кімнату в даному стилі можна зробити красивою, «живою», затишною.

мінімалізм

Не секрет, що багато людей цураються виконання дизайну інтер’єру своїх квартир і будинків у стилі мінімалізм, т.к. є побоювання, що може бути холодне, не затишне і не придатне для постійного місця проживання приміщення. Але це думка помилкова. Так, звичайно є майстри, які можуть із будь-якого стилю зробити не затишне приміщення, але зараз не про них.

Якщо підійти до питання професійного боку, то інтер’єр у стилі мінімалізм стане улюбленим для Вас на все життя.

Гармонійно підібрані кольори стін, меблів, жилюзі або штор – все це зробить із звичайної кімнати – кохану. Для мінімалізму характерні світлі кольори, великі площі кімнат, вікна від підлоги до стелі, тобто. все, що може максимально розширити простір і відчуття свободи.

Через те, що меблів досить мало і вони розставлені за певним принципом — кімната здається великою і просторою.

мінімалізм1
мінімалізм2

Інтер’єр у стилі мінімалізм знайшов своє максимальне відображення у Японії і далі продовжує завойовувати уподобання людей у ​​всьому світі.

Не причин розміщувати в кімнаті купу вазонів з квітами, якщо достатньо однієї красивої квітки, яка буде яскравим акцентом та стильною окрасою всієї кімнати. Такий же принцип і з меблями, адже для потрібних речей буде досить зручного компактного столу, стильної стінки, а непотрібних речей (мотлоху), необхідно вчасно позбавлятися. Більш стильні і функціональні меблі здатні зберегти багато простору і замінити громіздкі об’єкти в інтер’єрі. У цьому полягає сенс мінімалізму.

мінімалізм3
мінімалізм4

Кожен спеціаліст, дизайнер чудово розуміє, яка відповідальність на ньому лежить при створенні інтер’єру у стилі мінімізм.

Необхідно помістити максимум речей у мінімум предметів інтер’єру, при цьому зробити життя людей у ​​цьому приміщенні зручним. Дизайнер, який береться відтворити інтер’єр у стилі мінімалізму, має чітко розуміти, яка відповідальність лежить на ньому. Прекрасним вирішенням проблеми розміщення речей стане вбудована шафа-купе з якісно підібраним фасадом. Той самий прийом можна застосувати і до відкидних ліжок, як одномісних, так і двомісних.

мінімалізм 5
мінімалізм 6

Як правило інтер’єр у стилі мінімалізм передбачає використання меблів прямокутної форми, з гострими кутами, не перенасиченою кількістю матеріалів.

Прокрутити вгору