8 порад з інтер’єру в стилі гранж, які прикрасять ваш будинок

Ви креативна людина, яка ніколи не ухиляється від труднощів? Хіба вся ця пересічна річ, бежева стіна та плоскі меблі Ikea не відповідають вашим очікуванням щодо того, як має виглядати будинок? 

Ви хочете представити свій будинок як чистий аркуш, полотно, на якому ви можете дозволити дитячій, далекоглядній стороні себе розслабити, щоб створити будинок, який справді буде відповідати вашій особистості та характеру? Що ж, якщо ваш стиль схиляється до суворої міської, потертої та проблемної сторони спектру домашнього декору, нижче може бути все, що вам потрібно. Ласкаво просимо до наших 8 порад з інтер’єру в стилі гранж, які перетворять ваш будинок. 

1. Створіть гранжеву стіну.

Найпомітніший і важливий спосіб вловити сутність гранжу та проблемного домашнього декору – це встановлення декоративної стіни у стилі гранж. Нижче наведено три основні стилі, до яких ви повинні схилятися.

 • Стіна зі штучного бетону.
 • Грубі штукатурки на стіні.
 • Дерев’яна обшивка сараю.

Штучна бетонна стіна 

З таким зухвалим і холодним зовнішнім виглядом бетонна стіна може стати одним із найстильніших доповнень, які ви можете зробити у своєму будинку. Звичайно, ви можете встановити справжню бетонну стіну. Ніщо не зрівняється зі справжньою річчю, з її гладким зовнішнім виглядом та текстурою, проте це трудомісткий, дорогий та брудний процес!

Стіна із сирої штукатурки

Ми не говоримо про ці огидні круглі штукатурні завитки, які можна знайти на стелях будинків 1920-х і 30-х років. Стіна із необробленої штукатурки. Незабарвлена ​​стіна, крізь яку просвічують гарні червоні та рожеві тони необробленої штукатурки. Штукатурку можна наносити рівно як звичайну стіну, або наносити грубо, щоб додати додаткову текстуру до зовнішнього вигляду.

Дерев’яна обшивка сараю 

У декорі стін зі старого дерева є щось, що витікає естетику домашнього декору в стилі гранж. Дерев’яні панелі для сараїв можна знайти в багатьох магазинах eBay і, звичайно ж, у дилерів вторинної деревини, і це один з найкращих способів надати стиль прикраси вашому будинку в стилі гранж.  

2. Використовуйте натуральні матеріали.

На додаток до ваших бетонних стін та промислового освітлення не забудьте наповнити ваш будинок безліччю предметів домашнього декору з натуральних матеріалів, які відповідають наступним вимогам:

 • Землясті тони.
 • Грубі та готові текстури.
 • Унікальний та сміливий дизайн.

Бетонні аксесуари для будинку, такі як бетонні журнальні столики та столики, ідеально поєднуються з тими піщаними стінами, про які ми говорили в першому пункті. Вони не лише виглядають неймовірно стильно на фоні у стилі гранж, але ще й практичні.

Джут — ще один із наших улюблених матеріалів, який органічно поєднується з естетикою домашнього декору у стилі гранж. Від пуфів до серветок, джут надає натурального, грубого естетичного вигляду інтер’єру кімнат.

Джутові килимки – ще один природний аксесуар для дому, який включає гарний пилово-жовтогарячий відтінок, який так добре поєднується із землистими квітами модної тенденції. Вони можуть бути не найзручнішими під ногами, але мають невелике набивання. Якщо, однак, вам просто потрібно поєднувати стиль і комфорт, потертий перський килим – найкращий варіант. Доступно більше варіантів кольору та дизайну, а той факт, що вони зроблені з бавовни, означає, що вони є зручнішою альтернативою.

3. Висвітлення в індустріальному стилі.

Ми не можемо переоцінити важливість гарного освітлення. Правильно освітлений будинок може мати не лише доведений позитивний психологічний вплив, але й стиль. Подумайте про наступні стилі освітлення, які доповнять ваш міський інтер’єр у стилі гранж.

 • Підвісні світильники із ротанга
 • Металеве освітлення
 • Бетонне освітлення

Освітлення з ротангу/джуту

Останній матеріал, від якого ми всі останнім часом непритомніємо, – це ротанг. Доступний у натуральному чи спекотному чорному кольорі, ви не зможете не створити привабливий естетичний вигляд, що відповідає модній тенденції дизайну інтер’єру.

Металеве освітлення

Гранж дизайн інтер’єру і промисловий дизайн будинку йдуть рука об руку. Ми рекомендуємо вибрати промисловий великогабаритний металевий підвісний світильник або підвісний світильник із пошарпаної дротяної сітки; стиль, який зараз швидко стає невід’ємною частиною домашнього освітлення.
Вибираючи правильне освітлення для будинку з поганими якостями, подумайте про землісті тони дерева, обвітрений і потьмянілий метал у поєднанні з унікальними кріпленнями та особливостями, такими як металеві ланцюгові шнури та металеві троянди.

Бетонне освітлення

Нема кращого способу прикрасити вашу нову красиву стіну зі штучного бетону, ніж повісити перед нею кілька підвісних світильників із бетону.
Бетонне освітлення відображає ту грубу сутність глибокого міського дизайну, до якого досі схиляється тенденція інтер’єру в стилі гранж, роблячи поєднання природним і гармонійним.

4. Рвані підлоги та підлога в сільському стилі.

Стильне покриття підлоги задає тон будь-якому будинку. Якщо ви цінуєте комфорт як свій головний пріоритет, ми не проти вибрати м’який килим під ногами. Але ми говоримо не про це. Щоб по-справжньому передати суть тенденції домашнього декору в стилі гранж, вам потрібно подумати про дві речі:

 • Підлоги з відновленої деревини
 • Великогабаритна бетонна плитка 

Відновлена ​​дерев’яна підлога

Якщо ви один з тих, кому неймовірно пощастило, якщо у вас, піднявши сирі та смердючі старі килими, які були закладені востаннє, виявиться красива незаймана і доглянута, оригінальна відновлена ​​дерев’яна підлога. Перейдіть до пункту 4 – ви його зламали. Однак, якщо, як і всі ми, ви виявите, що ваша колись красива відновлена ​​дерев’яна підлога перетворилася на безлад, вам доведеться проявити творчий підхід.

Подібно до дерев’яних панелей сараю, регенеровані дерев’яні підлоги можна знайти удосталь на eBay і на складах регенерованої деревини, але майте на увазі, що їх не так просто встановити, як коробку зі свіжим шпунтом і пазом прямо з вашої місцевої домашньої бази, тому вам може знадобитися трохи допомоги. Крім того, будьте готові утилізувати не менше 15% дощок через деформацію та пошкодження.


Якщо ви віддаєте перевагу легкому шляху, є кілька виробників підлогових покриттів, які пропонують своїм продуктам пошарпані вручну матові покриття, які непогано справляються із завданням досягнення зовнішнього вигляду. 

Негабаритна бетонна плитка

Подібно до зростаючої тенденції справжніх бетонних кухонних стільниць, бетонні підлоги можна отримати шляхом заливання бетону, а потім дозволити затвердіти перед обробкою за допомогою шліфувальних машин, щоб створити ту красиву блискучу гладку поверхню, яку ви бачите в будь-якому іншому величезному та недоступному домашньому проекті на Pinterest. Не роби цього. Це брудно, дорого і погано реагує на кислотні рідини, а це означає, що з часом розливи назавжди потьмяніють зовнішній вигляд, незалежно від того, наскільки компанія стверджує, що їх метод герметизації витримує.
Щоб домогтися бажаного гранжового покриття для підлоги, є компанії, які пропонують величезні і неймовірно реалістичні плитки зі штучного бетону, які виконуватимуть ту ж роботу і виглядатимуть фантастично.

5. Стиль із рваними тканинами.

Рвані тканини, будь то пошарпаний диван або покривала, серветки з натурального волокна або тонкі турецькі рушники, додають настільки необхідний елемент комфорту в стиль домашнього декору, який відомий своєю суворою естетикою.
Рвані ковдри не обов’язково повинні означати незручність, а покривала з м’якої бавовняної тканини із зістареної тканини не тільки зроблять вашу спальню привабливішою, а й зігріють вас у холодні зимові ночі.

Інший текстиль, такий як серветки, також може бути змарнованим і недооціненим доповненням до ваших амбіцій щодо домашнього декору в стилі гранж. Викиньте ці розірвані старі пробкові серветки і замініть їх на серветки із зістареної тканини з натурального джуту або запорошеного тону, щоб надати шорсткий вигляд вашим сервіровкам на столі.

6. Аксесуари для промислового дому.

 Сама суть дизайну інтер’єру у стилі гранж полягає у тому, щоб бути неповторним. Він покликаний зобразити почуття стилю, на відміну від будь-якого іншого, тому є сенс заповнити ваш простір химерними аксесуарами для дому.

Від хитких дерев’яних драбин для рушників до стелажів і шаф в індустріальному стилі – дайте волю своїй уяві і скористайтеся нескінченними можливостями того, як ви можете прикрасити свій будинок трохи по-іншому.

Відновлені меблі та аксесуари для дому, звичайно ж, є першим пунктом заходу. Ви просто не можете відтворити ту автентичність з магазинів або таке ж почуття досягнення, коли ви особисто реставруєте цей красивий предмет меблів, який потребував невеликого догляду.
Якщо, однак, ваше життя занадто шалене, щоб одягати комбінезон і бруднитися за допомогою рукоділля, ось список речей, на які ви можете черпати натхнення.
 

 • Неймовірні сходи для рушників.
 • Великі підлогові вази.
 • Бетонний годинник.
 • Барні стільці з дерева та металу.
 • Марокканські ліхтарики.
 • Промислові дзеркала.
 • Рвані подушки та покривала.

7. Абстрактний витвір мистецтва.

Немає кращого способу доповнити вашу гранжеву стіну, ніж великий абстрактний витвір мистецтва.
При виборі яскравого витвору мистецтва, розробленого для прикраси вашого будинку, оформленого в стилі гранж, слід пам’ятати про дві речі:

 • Розмір.
 • Яскрава палітра кольорів. 

 
На нашу думку, якщо ви прагнете вражаючого твору мистецтва, щоб по-справжньому підняти функціональну стіну, ми говоримо: зробіть великий крок! Пам’ятайте, що мистецтво ніколи не повинно бути абсурдним, безпрограшним додатком. Він дійсно змінює зовнішній вигляд вашого будинку, тому не поспішайте визначитися з предметом, його розміром і тим, що він насправді означає для вас. Зрештою, це ви повинні дивитися на це щодня.
По-друге, одна з найбільших помилок, які ми бачимо, – це те, що покупець бере свій гарний бренд, що шльопає новий витвір мистецтва, тільки для того, щоб виявити, що воно справді не доповнює колірні тони їхнього будинку. На щастя, стиль домашнього декору в стилі гранж не піддається яскравій і сміливій кольоровій гамі, але про це варто подумати.

8. Світильники та фурнітура. 

Одна з найпоширеніших помилок, що повністю руйнує ілюзію модного стилю домашнього декору, – це дрібні деталі: світильники та фурнітура.
Ось кілька невеликих предметів домашнього побуту, які ми не повинні забувати:

 • Радіатори.
 • Дверна ручка.
 • Вимикачі світла

Радіатори

Ця гранжова стіна виглядала приголомшливо тільки до того, як ви повісили на неї цей огидний білий радіатор. Звичайно, радіатори дорогі, але, всупереч поширеній думці, вони можуть бути неймовірно красивими і насправді не такими дорогими, як ви вважаєте.
Всі ми знаємо про винятково красиві чавунні радіатори у вікторіанському стилі, але, на жаль, знаємо і про вартість. На щастя, зараз є безліч компаній, які постачають радіатори у вінтажному стилі за невелику частину вартості та виглядають фантастично.

Дверна ручка

Дверні ручки і ручки занадто часто не беруться до уваги. Ми дивимося повз ці кінцеві деталі, але саме ці дрібніші неживі предмети можуть справді завершити зовнішній вигляд. Бронза, латунь і коване залізо – це чудовий вибір текстури і тону, щоб доповнити зовнішній вигляд вашого шорсткого стилю декору.

Вимикачі світла

Білі пластикові вимикачі та розетки хороші для білої стіни, і якщо ви створюєте дешевий стиль, але вдарте цих поганих хлопців об бетонну стіну, і ви побачите їх за милю. Прикрасьте свій суперстильний, міський, проблемний будинок аксесуарами із нержавіючої сталі або бронзи. Навіть самі перемикачі можуть бути замінені на вінтажні перемикачі на кулькових підшипниках.

Сподіваємося, вам сподобалося читати наші 8 порад з інтер’єру в стилі гранж, які перетворять ваш будинок. Ми не сумніваємося, що якщо ви уважно стежитимете за цими вказівниками, у вас буде будинок, який не тільки виглядає неймовірно і абсолютно унікально, але і вам буде комфортно в ньому.

Прокрутка до верху