минимализм в современном дизайне

Мінімалізм у сучасному дизайні

Сучасний світ передбачає ергономічне використання простору, але максимальний функціоналізм.

Усьому цьому задовольняє такий стиль, як мінімалізм у сучасному дизайні.

Зародився мінімалізм у 60-х роках ХХ століття у США. Цей стиль передбачає мінімум меблів та інших елементів. Але такі інтер’єри часто не поступаються в комфорті та затишку іншим стилям.

Поділ приміщення на кімнати у цьому стилі наводиться до мінімуму. Якщо є необхідність у перегородках, то вони виконуються із розсувних скляних конструкцій. Максимум світла та гра з текстурами – все це притаманне мінімалізму.

Стіни.

Стіни зазвичай фарбують у однотонний колір, найчастіше білий, або покривають фактурною штукатуркою. Одна стіна може бути оформлена цеглою або деревом. Так як мінімалізм в сучасному дизайні передбачає наявність просторих приміщень, то актуальне оздоблення стін дзеркалами, що дозволить візуально збільшити площу і додати більше світла.

Стеля.

Також виконують у світлих тонах. Мінімалізм любить гру світла, для цього можна використати багаторівневі конструкції. Зробити стелю невагомою допоможе світлодіодна стрічка.

Підлога.

Підлога може бути як акцентом у дизайні та мати контрастний до основного колір, так і світлий колір, як і у всьому приміщенні. Найкращий матеріал для покриття підлоги – дерево.

Меблі.

Меблі найважливіший елемент у будь-якому стилі. Мінімалізм у сучасному дизайні передбачає наявність вбудованих однотонних меблів. Також використовуються меблеві конструктори-трансформери. Наприклад, стіл, який ховається в шафу, або ліжко, яке засувається під подіум. Сучасні технології дозволяють розгулятися фантазії і придумати щось цікаве. Матеріали, що використовуються в стилі мінімалізм, в основному дерево, метал, шкіра. В інтер’єрі вітаються скляні полиці та столики, вони є додатковим місцем для зберігання, але виглядають дуже легкими, невагомими. М’які меблі повинні мати однотонну оббивку, але з яскравими акцентами. Наприклад, яскраві подушки.

Спостерігається тенденція, що люди, які мешкають у квартирах, оформлених у стилі мінімалізм, більш спортивні. Багато вільного місця спонукає людей на заняття фізичними вправами. Жодна заставлена, хоч і затишна квартира, така нездатна.

Звичайно, те, як і де жити, залежить тільки від вас і ваших уподобань. Не бійтеся експериментувати і ваш будинок засяє по-новому.

Прокрутка до верху