Створіть сучасний фермерський будинок удома за 7 простих кроків

Вам подобається стиль сучасного фермерського будинку? Ви точно не самотні — естетика дизайну була досить популярною протягом останніх кількох років.

Сучасний фермерський будинок набув такої популярності, тому що він такий доступний. Завдяки нейтральній колірній палітрі, чітким лініям і поєднанню текстур більшість власників будинків відкриті до цього і можуть легко візуалізувати його у своєму просторі протягом багатьох років без будь-яких застережень.

Що таке сучасний дизайн фермерського будинку?

Сучасний фермерський будинок є одним із найпопулярніших стилів дизайну. У ньому поєднується затишне, привітне відчуття фермерського будинку з чистим виглядом сучасного дизайну. Елементи можуть включати нейтральні колірні палітри, метали та дерево, а також комбінацію текстур.

Крім того, сучасний дизайн фермерського будинку має заспокійливий, привабливий компонент. Багато хто шукає, щоб їхній дім був місцем, де ви відразу почуватиметеся гостинно, комфортно та розслаблено — щоб утекти від справ повсякденного життя. Сучасний дизайн фермерського будинку переносить вас туди з першого погляду, і ви відчуваєте себе як вдома, а також запрошує вас залишитися на деякий час.

Бажаєте додати елементи сучасного фермерського будинку у свій будинок? Прочитайте сім простих способів зробити це стильно та бездоганно.

01з 07

Зверніть пильну увагу на стіни

Стиль стін у вашому домі є ключовим у підтримці вашого стилю декору та розповіді історії. Коли справа доходить до проектування сучасного будинку в стилі фермерського будинку, у вас є багато варіантів.

Стіни в сучасних фермерських будинках, як правило, включають обшивку, дошку та обрешітку, а також побілену цеглу. Скільки б із цих стилів ви не використали, ви не помилитеся.

02з 07

Будьте уважні до підлоги, сантехніки та оздоблення

Правильна підлога, світильники та оздоблення також можуть зробити сучасний фермерський будинок справді сяючим.

Нейтральні палітри білого та сірого — це класичний сучасний фермерський будинок. Такі елементи, як дерев’яна підлога або балки, зігрівають простір сучасного фермерського будинку. Освітлювальні прилади з кованого заліза та чорні акценти або фарба також є характерними рисами.

03з 07

Додайте текстури у свій простір

Незважаючи на те, що нейтральні відтінки, безумовно, є ключовим компонентом дизайну сучасного фермерського будинку, ви, безперечно, можете думати трохи нестандартно.

Не думайте, що вам потрібно пофарбувати всі дерев’яні акценти в білий колір. Якщо ви вибрали білий шипплап для своїх стін, не бійтеся використовувати інший тон дерева для будь-яких додаткових акцентів, таких як балки, камінні полиці та меблі.

04з 07

Поєднання функції та естетики

Тут вся справа в дрібницях. Поєднуйте функціональність з естетикою, проектуючи простір, який справді сучасний і натхненний фермерським будинком.

Щоб передати сучасний дизайн фермерського будинку, знайдіть елементи декору, які будуть функціональними та красивими. Під час оформлення своєї кухні я знайшов білі каністри з діамантовим малюнком молочного скла та дерев’яними кришками, які не лише ідеально підходять для зберігання, але й є натяком на кришталеві келихи, з яких я пив у  домі моєї бабусі.

05з 07

Не бійтеся бути гламурними

Кілька гламурних штрихів можуть чудово доповнити сучасну естетику фермерського будинку. Можна включити у свій дім яскраві кришталеві люстри, які поєднують сучасний фермерський будинок і трохи гламуру.

06з 07

Дозвольте собі стилізувати та змінювати стиль

Нейтральна кольорова палітра, яка є помітною в просторах у стилі фермерського будинку, дозволяє легко вводити нові аксесуари з часом, не починаючи декорувати з нуля.

Дотримання однієї загальної колірної палітри в кількох кімнатах також робить елементи декору взаємозамінними, тож ви можете легко оновити образи, не витрачаючи гроші. Тож продовжуйте робити покупки у своєму будинку, якщо відчуваєте потребу в оновленні!

07з 07

Повісьте приголомшливі світильники

Не варто недооцінювати вплив, який може зробити розкішний ефектний світильник у просторі сучасного фермерського будинку. Навіть якщо ви орендуєте житло, проявіть ініціативу, щоб видалити будівельні люстри та інше освітлення, яке не відповідає сучасній естетиці фермерського будинку. Замініть ці м’які вироби великими латунними виробами, які створять важливе візуальне враження та принесуть вам радість кожного разу, коли ви їх бачите.

Прокрутити вгору