20 найкращих акцентів у їдальні сучасного фермерського будинку

Ремонт дає вам можливість змінити вашу атмосферу незалежно від того, де ви знаходитесь. Приклад: вам не обов’язково мати ферму, щоб насолоджуватися гостинним, чарівним декором заміського будинку. Від обвітрених дерев’яних столів до привабливих стільців з веретеноподібною спинкою – ніщо не говорить про дім, милий дім, краще, ніж їдальня в фермерському будинку.

Ось як поєднати шарм життя та гостинну атмосферу стилю фермерського будинку у своїй їдальні як професіонал.

01з 20

Тримайте його повітряним

Справжні фермерські будинки наповнені свіжим повітрям і тонами природного світла. Зробіть речі легкими та просторими за допомогою деталей зі світлого дерева, яскраво-білих стін, безлічі вікон і делікатних деталей.

Якщо у вашому домі не вистачає природного світла, пофарбуйте стіни в теплий білий колір , який освітлить ваш простір і імітує сонячне світло.

02з 20

Включайте природні матеріали

Життя на фермі неминуче містить стільки ж сировини всередині дому, скільки й поза ним. Ця їдальня демонструє ідеальне поєднання дерева, заліза та латуні.

03з 20

Магазин антикваріату

Немає нічого чарівнішого, ніж речі, які передаються поколіннями. Цей набір для їдальні надає цьому сучасному простору шарму старовинного світу, який міг мати лише антикваріат.

04з 20

Скористайтеся стільцями зі шпиндельною спинкою

Стільці для їдальні в стилі сучасного фермерського будинку зазвичай мають традиційну конструкцію з використанням міцних матеріалів, як-от твердої деревини. Стільці зі шпиндельною спинкою, як у стилі цього простору, є типовим доповненням дому. Чорна обробка поєднується з класичним металевим освітлювальним приладом для їдальні, тоді як на стінах використовується білий шипплап для довершеності фермерського будинку.

05з 20

Спробуйте вивітрюваний стіл

 

Цей стиль дизайну часто зосереджується навколо столу, який може включати сучасні або сільські акценти. Чудовим місцем для придбання обіднього столу в фермерському будинку є місцевий комісійний магазин або барахолка. Шукайте предмети, які можуть похвалитися природним вивітрюванням, або спробуйте зробити свій проект своїми руками, який імітує подібний вигляд.

06з 20

Сучасний баланс

Переплановуючи свій простір, подумайте про те, щоб знайти баланс між модними елементами, такими як корабель, плитка метро або плаваючі полиці з впливом фермерського будинку, як промислове освітлення та перероблена деревина.

07з 20

Додайте текстури

Останні штрихи змінюють будь-який простір. Хоча стиль фермерського будинку може бути основою цього дизайну, текстурні елементи піднімають зовнішній вигляд на нову висоту. Відкриті дерев’яні балки, багатошарове сервірування столу, довгі штори, м’яка оббивка сидінь і попурі свіжих квітів роблять цю їдальню легким поєднанням комфорту та вишуканості.

08з 20

Спробуйте ахроматичну кольорову палітру

До декору фермерського будинку можна підійти різними способами, щоб створити абсолютно унікальний вигляд у кожній обстановці. У той час як дехто може вирішити зробити фермерський будинок у веселкових відтінках, цей ахроматичний підхід виявляється настільки ж чудовим. Чорно-біла палітра кольорів у поєднанні з дерев’яними акцентами виявляється шикарною, але все ще сільською в своїй основі.

09з 20

Використовуйте простір своєї кухні

Ми великі прихильники формальної їдальні, але ця кухня – це те, про що мріють декорувати фермерський будинок. Стільниця з білого мармуру, що контрастує з табуретами в індустріальному стилі, привабливо виглядає — саме таким був задуманий стиль фермерського будинку. І навіть не починайте з приголомшливого кольору цих шаф.

10з 20

Спробуйте підхід Moody

Незважаючи на те, що ми любимо світлі, просторі підходи до життя в фермерському будинку, ця темна та похмура їдальня дає цим світлим просторам можливість отримати гроші. Насичений зелений колір на стінах і стелі чудово поєднується з насиченим дубовим обіднім набором.

11з 20

Грайте з пастеллю

 

Нам подобається, як свіжий шар фарби може перетворити стілець із шпиндельною спинкою на свіже доповнення до простору, натхненного фермерським будинком. Ця порошково-блакитна фарба є несподіваним завершальним штрихом, який об’єднує всю їдальню.

12з 20

Вибирайте невідповідні предмети

Під час пошуку на блошиних ринках і комісійних магазинах не зациклюйтеся на пошуку предметів, які є частиною набору. Ця їдальня є доказом того, що невідповідні предмети можуть виглядати цілісно в одному просторі.

13з 20

Виділіть відкриті балки

Якщо вам пощастило, що у вашій їдальні є оголені балки, приділіть їм увагу, на яку вони заслуговують. Пофарбуйте їх у темний відтінок або пофарбуйте стелю в білий колір для контрасту. Якщо у вас наразі немає відкритих балок, їх можна лише зателефонувати підряднику.

14з 20

Відтворити земні тони

Якщо коли-небудь був відповідний час, щоб відтворити земні тони, то це в обстановці фермерського будинку. Ця розкішна їдальня наповнена земляними відтінками матеріалів від дерева до шпагату та бетону, і результат – не що інше, як втеча з країни.

15з 20

Пам’ятайте про сидіння

Використання невідповідних стільців за обіднім столом є класичним фермерським ходом. Нам подобається, як у цьому просторі є два різновиди стільців, які мають той самий світлий відтінок дерева. Він відчувається цілісним, але не надто однорідним. Поєднайте свій стіл і стільці з декором стін їдальні, який доповнює тему сучасного фермерського будинку, наприклад цей простий білий акцент, який дозволяє центральній частині привернути увагу.

16з 20

Оцініть своє освітлення

Роздача неавтентичного стилю фермерського будинку, швидше за все, висить прямо над вашим столом. У більшості будинків стельові вентилятори попередньо встановлені в їдальні, але перехід на просту ковану арматуру змінить все. У сучасних фермерських будинках освітлення їдальні часто включає підвісні світильники з сільськими акцентами різної текстури — подумайте, метал або потерте дерево в поєднанні з теплими лампочками.

17з 20

Додайте гламурну заяву

Краса стилю фермерського будинку полягає в його еклектичному відтінку, оскільки заохочується змішування текстур і форм. Ця люстра для їдальні, що висить над столом, зазвичай оформлена з розкішними черепашками, але ця мотузкова версія виглядає так само гламурно — і вона виглядає як вдома в цьому просторі, натхненному фермерським будинком.

18з 20

Зв’яжіть його разом із текстилем

Нам подобаються природні матеріали, які часто зустрічаються в декорі фермерських будинків, але не забувайте компенсувати деревину, сталь і метали текстилем. Повні штори, подушки на сидіннях, килим у формі кола та верхнє освітлення роблять простір набагато привабливішим.

19з 20

Не бійтеся бути маленькими

Обідні столи завдовжки в милю чудові, але ніколи не недооцінюйте те, що обідній набір на чотирьох осіб може зробити для вашого простору. Він створює ідеальну віньєтку для інтимної трапези, і не потрібно жертвувати стилем.

20з 20

Внесіть зелень

Жодна ферма не обходиться без зелені або свіжих фруктів на столі. Це створює ілюзію стилю життя від ферми до столу, навіть якщо ви живете в гамірному місті.

Прокрутити вгору