20 сонячно-жовтих ідей для їдальні, які працюють цілий рік

Занадто часто їдальні сприймаються як задушливі та застарілі пережитки минулих будинків. Але їдальні можуть бути набагато більше, ніж це. Вони можуть стати ідеальним місцем для затримки, вечірніх вечерь, бранчів у вихідні, а іноді вони також можуть служити домашнім офісом в останню хвилину.

Більше того, їдальні також можуть продемонструвати ваш стиль, і вони також не повинні бути нудними. Їдальні можуть бути будь-якого стилю та будь-якого кольору, включаючи жовтий. Жовті їдальні – це чудовий спосіб додати сміливих кольорів у ваш дім. Продовжуйте читати, щоб перевірити 20 наших улюблених жовтих їдалень.

01з 20

Використовуйте жовтий з іншим кольором

Безсумнівно, жовтий — сміливий вибір майже для будь-якого простору. Але лише тому, що колір є ризикованим, це не означає, що вам не варто його вибирати. Щоб зменшити вигляд жовтого, використовуйте інший колір у своїй їдальні, наприклад сірий або коричневий.

02з 20

Не забудьте про фарбу

Яскраво пофарбована жовта стіна як ніщо інше вносить колір у їдальню. І це не обов’язково має бути гладка чи проста стіна — ви також можете пофарбувати панелі у своєму приміщенні. Поєднайте стіну з яскравим контрастним кольором, наприклад чорним або глибоким темно-синім, для приголомшливого вигляду.

03з 20

Спробуйте жовті меблі

Ще один спосіб підкреслити жовтий колір в їдальні – додати жовті меблі, але не тільки столи. Жовті тумби або кабіни також можуть додати ідеальний колір, як це зробили в цій їдальні.

04з 20

Додайте подушки

Декоративні подушки можуть зробити сидіти на жорсткому обідньому стільці ще приємніше. А якщо ця декоративна подушка жовта? Тепер ви також додали веселих і яскравих кольорів у свій простір. Шукайте маленькі, міцні жовті подушки для найкращого вигляду та функціональності.

05з 20

Використовуйте приглушений жовтий

Жовтий не обов’язково повинен бути яскравим і сміливим. Натомість він також може бути затишним і приглушеним, як жовто-кремові тони в їдальні. Якщо ви все ще хочете трохи яскравого кольору, додайте яскравий жовтий акцент поряд із більш приглушеними жовтими меблями.

06з 20

Не забувайте про декор

Жовтий колір можна використовувати в їдальні несподівано, наприклад, освітлювальні прилади, підлогу або навіть тарілки. Вам не потрібно витрачати великі гроші (або займатися великими проектами), щоб додати вашому простору сонячно-жовтий колір.

07з 20

Використовуйте різні відтінки жовтого

Готові зробити свою їдальню справді помітною? Додайте кілька відтінків і відтінків жовтого, щоб кімната була яскравою, сміливою та зосередженою на жовтому.

08з 20

Додайте акцентну стіну

Акцентні стіни будь-якого кольору — це класичний спосіб додати неповторний вигляд вашій їдальні, і жовтий тут не відрізняється. Виберіть холодніший жовтий, щоб поєднувати його з синім і зеленим, або тепліший, щоб використовувати його з червоним і оранжевим.

09з 20

Шукайте вінтажні штрихи

Не можете знайти жовті речі для їдальні? Можливо, ви шукаєте не в тих місцях. Замість того, щоб купувати новий, купуйте вінтаж. У вінтажних або антикварних магазинах, швидше за все, будуть жовті меблі для їдальні, оскільки сонячний відтінок був популярним вибором кольору в середині століття.

10з 20

Зробіть це елегантним

Думаєте, жовтий лише для дітей? Подумати ще раз. Жовтий може виглядати так само вдома як в елегантних їдальнях, так і в дитячому класі. Їдальня вище чудово демонструє це з її веселими м’якими стільцями, приголомшливою люстрою та гортензіями, які об’єднують весь простір.

11з 20

Додайте рослини

Небагато речей, як кімнатні рослини, краще прикрашають жовті їдальні. Пишні зелені відтінки ще більше виділяють жовтий і додають вашій їдальні відчуття яскравості.

12з 20

Використайте соняшники

Один із найкращих способів додати кольору їдальні – квіти. І один із найкращих способів додати жовтого кольору в їдальню – класичний соняшник. Цей яскравий і невимушений квітковий наповнює будь-який стіл яскравим відтінком жовтого та шармом.

13з 20

Додайте подвійний жовтий

Якщо ви хочете привнести жовтий колір у їдальню за допомогою декору, подумайте про використання принаймні двох жовтих предметів. Подвійний колір зробить яскравий відтінок цілеспрямованим, а не доповненням в останню хвилину.

14з 20

Спробуйте декілька стільців

Стільці для їдальні (очевидно) є важливою частиною будь-якої їдальні. І з усіма варіантами стилю, кольору та текстури, вони є чудовим способом привнести свій унікальний стиль у свій простір. Щоб додати трохи жовтого кольору, знайдіть кілька дивовижних жовтих стільців для їдальні, як ті, що вище в просторі.

15з 20

Додайте текстуру

Розважатися з кольором не означає, що ви не можете розважатися і з текстурою. Шукайте стільці для їдальні з цікавими текстурами, як-от букле або оксамит, щоб підсилити стиль і візуальну привабливість вашої їдальні.

16з 20

Повісьте штори

Вам пощастило мати їдальню, залиту природним світлом? Можливо, вам також знадобиться кілька штор. Додайте кілька жовтих, щоб отримати свіжий колір.

17з 20

Принесіть Браса

Жовтий колір у їдальні не обов’язково має бути у вигляді фарби — подумайте про додавання латуні або золота, щоб додати жовтого. Ці розкішні метали можуть привнести нотку примхливості у вашу їдальню та додати абсолютно новий погляд на емоційну асоціацію з жовтим.

18з 20

Повісьте карту

Щоб додати трохи характеру, багато географії та багато жовтого до вашої їдальні, повісьте антикварну карту. Це не тільки чудовий початок розмови, але й антикварна карта додає вашій їдальні характеру та відчуття історії.

19з 20

Встановіть абстрактне мистецтво

Шукаючи жовте мистецтво, щоб додати до вашої їдальні, не забувайте, що ви також можете використовувати абстрактні елементи. Простий жовтий кольоровий малюнок може додати вашій їдальні багато веселих кольорів, а також трохи сучасного стилю.

20з 20

Використовуйте кілька кольорів

Інший спосіб використовувати жовтий колір у виборі стільців для їдальні – це додати стільці в різні кольори, наприклад, білий, бежевий або помаранчевий. Стільці можна розташувати поруч, однакових кольорів, або вставити між собою в інші кольори. Це простий спосіб створити образ кольорової палітри.

Прокрутити вгору