5 сміливих кольорів, які ідеально поєднуються з жовтим і як їх застосувати в дизайні інтер’єру

Полюбляєте трохи цитрусового, гірчичного чи сонячно-жовтого? Відкрийте для себе їхні ідеальні поєднання кольорів, щоб створити кімнату своєї мрії.

Ми зібрали деякі з кращих кольорів, які поєднуються з жовтим, щоб ви могли впевнено застосувати їх.

Гра з  колірними поєднаннями  – один із найцікавіших і творчих аспектів дизайну. Тим не менш, може здатися страшним приймати сміливі рішення.

Спростіть собі завдання, спочатку зосередившись на своєму основному кольорі. Ні, ми не маємо на увазі тільки червоний, синій або жовтий – просто відтінок, який ви хочете, щоб переважав у кімнаті. Потім попрацюйте з цим, щоб знайти свій вторинний колір, який ви хочете доповнити першим. І ви виявите, що все починає ставати на свої місця.

Вважайте, що це ваше керівництво, яке допоможе вам визначити, які вторинні кольори ви можете поєднувати із жовтим. Хоча всі вони поєднуються з жовтим у більш широкому розумінні, ми також розібрали, які конкретні тони працюють найкраще. Ми також надали поради та ідеї про те, як використовувати ці колірні комбінації в різних кімнатах вашого будинку, щоб ви могли кричати про свої улюблені відтінки зі крокв!

Кольори, які поєднуються з жовтим

Якщо ви знаєте, як користуватися колірним колом, то у вас буде хоча б неясно уявлення про те, як поєднувати кольори. Підніміться на новий рівень майстерності, відкривши для себе більш специфічні комбінації кольорів, що демонструють найкрасивіші відтінки жовтого.

1. Зелена шавлія

Зелений та жовтий сусідять один з одним на колірному колі, тому кімнати в цій палітрі гармонійні та з ними легко жити. “Поєднуючи кольори, ми прагнемо схожої основи, тому між відтінками існує взаємозв’язок”, – пояснює архітектор і дизайнер інтер’єрів Ноа Сантос.

У той час як сміливі, контрастні тони зеленого та жовтого можуть працювати, для сучасного способу використання цієї комбінації зверніть увагу на м’які тональні зрушення у відтінках. Шартрез, наприклад, може бути відмінним проміжним відтінком жовто-зеленого, який може принести пікантну енергію, і це колір, який добре поєднується із зеленою шавлією, а також плавно переходить між відтінками, зберігаючи спокійну естетику в цілому.

2. Аквамарин

Цей свіжий синьо-зелений відтінок виглядає чудово у поєднанні з яскравим сонячним жовтим кольором, створюючи радісне поєднання.

Почніть із середнього тону морської хвилі. Не такий темний, як бірюзовий, але все ж таки на межі між синім і зеленим, аквамарин має чорний відтінок, але все ж таки його можна вважати теплим. Заспокійливий та відновлюючий, він чудово підходить для громадських просторів, а також для приватних спалень чи затишних куточків.

Потім вам потрібно додати трохи сонячного світла. Жовтий цитрусовий викликає в уяві види, запахи та уподобання Середземномор’я, і ​​саме це тепло та свіжість надає йому енергію. Його зелені відтінки, що межують зі стороною лайма, чудово поєднуються із зеленими відтінками морської хвилі, що робить його ідеальним поєднанням.

Шпалери з інтенсивним малюнком, що поєднують ці відтінки, розбивають суцільні блоки кольору стіни і є детальним фоном. Кремово-білі кольори на меблях або на стелі врівноважують яскравість цих відтінків і привнесуть трохи спокою.

Спробуйте додати трохи зелені. Будь то штучні чи свіжі, використання кімнатних рослин чи стебел листяного евкаліпта як декор передасть цю енергію та відчуття життя у вашому просторі. Надихаючи благополуччя, рослини виділятимуться на тлі цитрусово-жовтого та виділятимуть зеленіші тони морської хвилі.

Обклеювання внутрішньої сторони комода або вбудованих стелажів дозволяє вашому посуду та виробам зі скла стати більш вітринними.

Виберіть дизайн із досить дрібним малюнком, щоб міцність вашої кераміки була у центрі уваги.

Столова білизна та посуд – ідеальний спосіб поєднувати ці сміливі кольори у соціальній обстановці.

У той час як тканина, що покриває весь стіл, може бути трохи пригнічує простору, доріжки дозволяють побачити текстуру столу з натурального дерева і надають кімнаті деяку текстуру.

3. Деревне вугілля

З усіх кольорів, які поєднуються з жовтим, сірий, безумовно, має перевагу. Змішайте сучасне вугілля з теплим і життєрадісним гірчичним, щоб отримати бадьору і свіжу комбінацію кольорів.

Почніть із пошуку ідеального жовтого кольору. Хоча жовті кольори чудово виглядають у всіх формах, щоб зробити цю схему одночасно сучасною та теплою, вам слід дотримуватися гірчичного, глибокого золотого та охристого. Світліші тони мають тенденцію здаватися невиразними та неефективними порівняно з темно-сірим.

Потім додайте відтінки деревного вугілля. Найглибші відтінки сірого створюють сміливий контраст із м’яким жовтим. Ставтеся до гірчичного як до свого домінуючого кольору. Деревне вугілля тут найбільш ефективне, коли використовується в помірних кількостях — подумайте про гладку обробку, акценти та аксесуари.

Щоб дійсно підвищити ставку, працюйте зі шматочками яскраво-білого кольору. Або додайте до секцій стін та підлоги, або додайте до декоративних аксесуарів, щоб дати перепочинок між гірчичними та вугільними тонами.

Класичне поєднання сірого та жовтого було дуже популярно у 1960-х та 1970-х роках. На той час він зазвичай був із відтінками жовтця та диму. Для сучасного оновлення використовуйте сміливу ретро-графіку у більш глибоких та сміливих варіаціях цих кольорів.

В офісі вам потрібен як колір, щоб додати радості робочому дню, так і заспокійливий колір, щоб зосередитися.

Включення меблів із гладкими лініями деревного вугілля додасть цей сучасний розумний, витончений штрих. Ці поради також працюють для жовтих та сірих ідей вітальні .

Оживлююча сила жовтого робить його ідеальним вибором для кухні, допомагаючи підвищити рівень енергії навіть у найнудніше ранок.

Покрийте стіни та меблі теплим жовтим кольором та використовуйте темно-сірі кольори для фурнітури та аксесуарів, щоб створити елегантне та індивідуальне оздоблення.

3. Теракота

Збігайте в більш теплі краї, поєднуючи випалені на сонці відтінки теракоти та охри.

Тут вам заманеться згадати святкову атмосферу. Глибока теракота викликає в уяві образи середземноморської черепиці та старовинних керамічних горщиків, збудованих у ряд на залитій сонцем терасі. Слово «теракота» буквально перекладається як «обпалена земля», що робить його ідеальним вибором кольору для додавання тепла в інтер’єр кімнати.

При розгляді кольорів, які поєднуються з жовтим, для теракотового вам потрібно поглянути на більш глибокий бік. Охра – це дорослий вибір з м’якою якістю в порівнянні з яскравішими, молодшими аналогами, такими як лимон, жовтець або канарка. Цей модний відтінок є гармонійним акцентом у різних схемах від ретро до ультрасучасного.

Теракот і охра – це колірна комбінація, створена на небесах, оскільки вони обидва отримані з натуральних глиняних пігментів. Приземлена природа червоно-коричневої теракоти підкріплює яскравість золотистої охри, створюючи баланс у колірній гамі.

Підніміть це земне поєднання з розкішними формами та текстурами. Виберіть пишний диван із плюшевого оксамиту кольору охри з класичними ніжками з точеного дерева. Стінові панелі мають традиційний зовнішній вигляд, який актуалізується, коли вони забарвлені у землістий колір.

Створіть невимушену атмосферу вітальні у домашньому офісі чи навчальній зоні.

Поєднуйте багатий шкіряний диван або крісло з м’якою тканиною теплих та життєрадісних відтінків охри. Дотик металевих деталей поєднає два кольори, підкресливши це ідеальне поєднання.

Якщо ви використовуєте темний колір на стінах, виберіть світлішу поверхню на підлозі, щоб кімната не здавалася занадто закритою.

Ламінат зі світлого дерева або вініл — сучасний вибір у поєднанні з килимком з натурального джуту для додання текстури. Джут також підкреслить золотисті тони ваших охристих штрихів.

5. Рожевий колір

Розгляньте квіткові тони, поєднуючи жовті жовтці з рожевими квітами.

Важливо працювати з вашим світлом під час вибору правильного жовтого кольору для ваших стін. Жовтий автоматично запрошує світло у ваш простір. Навіть темніші кімнати стають теплими та гостинними з відтінком жовтого. Тим не менш, переконайтеся, що ви використовуєте природне світло, щоб вибрати правильний колір для настрою, який ви хочете створити.

У кімнатах, що виходять на північ, ви хочете, щоб світло відображалося, тому дотримуйтесь «справжніх» жовтих, уникаючи будь-яких кольорів із зеленим або синім відтінком. У кімнатах, що виходять на південну сторону, світло стає теплішим, а це означає, що глибокі жовті відтінки будуть посилюватися, тому все залежить від того, наскільки теплим чи яскравим ви хочете зробити свій простір.

З усіх кольорів, що поєднуються з жовтим, відтінки красивого рожевого здатні пом’якшити схему, не втрачаючи її свіжості та життєрадісності. Дотримуйтеся рожевих або бежевих рожевих відтінків для дорослої весняної атмосфери. Вам не потрібно багато, щоб додати вплив; навіть кілька ключових елементів, виділених рожевим кольором, зроблять свою справу.

Тримайте речі на сучасному боці, пропонуючи перепочинок для пастельних тонів із прохолодними сучасними штрихами. Подумайте про світлу деревину, свіжі кімнатні рослини і графічні принти. Шматочки насиченого чорного доведуть схему до досконалості.

Більш блідо-жовті ідеально підходять для кухні, тому що вони вам не набридне – завжди важливо пам’ятати про кімнати, в яких ви проводите багато часу.

Чорні деталі створюють сміливий образ, хоча ви можете вибрати м’який білий або сірий колір. Додайте рожевий колір на постіль, а не фарбу, щоб отримати більш тонку схему.

Зробіть енергійну жовту спальню спокійнішою ввечері, пофарбувавши верхні дві третини стін у заспокійливий білий колір.

Рожева постільна білизна та рожеві тони натурального плетеного ротанга ідеально поєднуються з цією комбінацією кольорів.

Прокрутити вгору