Кімнатні рослини в інтер’єрі

На сьогоднішній день у продажу великий вибір різноманітних видів кімнатних рослин для інтер’єру.

Для стильного та сучасного оформлення квартири квітами та рослинами мало сподіватися лише на свій смак. Розглянемо кілька порад щодо прикраси житла рослинними композиціями.

При озелененні квартири обов’язково слід враховувати планування сучасних типових будівель.

Найкраще для сучасного житла підходить озеленення вертикального типу із використанням горизонтальної площини.

Для кріплення квіткових ємностей використовують спеціальні кронштейни біля стін.

Також квіткові ємності розміщують на грати для кучерявих рослин, спеціальні стелажі, засклені екрани та перегородки. Це дозволяє ефективно використовувати принцип розподілу простору приміщення. Чудово виглядають підвішені вазони з квітами. Це дозволяє максимально заощаджувати простір приміщення. Вибір кімнатних рослин в інтер’єрі і квітів безпосередньо залежить від площі приміщення, що декорується, чим більше місця, тим більші квіти.

При виборі кімнатних рослин не ігноруйте стилю оформлення квартири.

Чим скромніше шпалери, тим яскравіше і більше має бути квітка і навпаки. При використанні в інтер’єрі кімнатних рослин важливо враховувати відтінки фіранок, шпалер, меблів, щоб вони гармонували з квітами. Рослини вносять свіжий струмінь в інтер’єр, виконаний у чорно-білій гамі. Рослини яскраво виражених лаконічних форм (драцена, делікатесна монстера, приваблива) добре гармонують з елегантними меблями, виконаними зі скла, мармуру, сталі і лакованого дерева. Для створення контрасту вибирають рослини зовнішній вигляд, яких відрізняється легкістю та легкістю (папороті, рожева азалія).

У приміщеннях, обставлених предметами меблів з бамбука та ротанга, маленькими шафками та плетеними полицями бамбука добре виглядають восковий плющ, бромелії, орхідеї та жасмин.

А прикрасивши квартиру мініатюрними бонсай, бамбуком та азаліями можна створити інтер’єр у японському стилі. Камелія, цикламен, пальми та деревоподібні кадкові кімнатні рослини в інтер’єрі добре використовувати при оформленні його у французькому та англійському стилі.

Дуже важливе вміння гармонійно та виразно поєднувати рослини та стиль оформлення квартири. Це допоможе зробити зовнішній вигляд квартири оригінальнішим і виразнішим.

Прокрутка до верху