тенелюбивые комнатные растения_10

Тінелюбні кімнатні рослини для вашого будинку

У кожному будинку є темні кути, які хочеться пожвавити, привнести живої енергії. Хто впорається з цим краще за рослини? Адже кімнатні рослини в інтер’єрі додадуть настрою кімнаті. Проблема полягає лише в тому, які саме рослини підійдуть для темних кутів

Ось приклади тіньолюбних кімнатних рослин, якими ви можете прикрасити будинок.

Калатея

Візерунчасте листя робить цю рослину бажаним доповненням до будь-якої кімнати. Занадто багато прямого світла може практично прибрати його красиве маркування.

тенелюбні кімнатні рослини_9

Діффенбахія

Фільтруване світло найкраще підходить для цієї рослини. Спробуйте використовувати завісу як бар’єр між ним і Сонцем, особливо у весняно-літній період,  коли рослина виробляє нове ніжне листя.

тенелюбні кімнатні рослини_8

Драцена

Гострокінцеве листя, яке росте вгору і має червоний контур робить назву цієї рослини абсолютно досконалою. Але пряме сонячне проміння може пошкодити їх — так необхідно дати йому трохи сонця і трохи тіні.

тенелюбні кімнатні рослини_7

Хлорофітум

Ще одна тенелюбна кімнатна рослина, яка дуже легко адаптується та вирощується. Тому його легко поширювати та ділитися з іншими. Ця рослина не вимагає частого догляду та чудово процвітає без прямого світла.

тенелюбні кімнатні рослини_6

Філодендрон – серце-аркуш

Улюблена рослина (прізвисько, дане через форму його глянцевого листя) може стояти в тьмяній кімнаті, але вимагає обрізання, щоб запобігти його росту в довжину, одного зі стебел.

тенелюбні кімнатні рослини_5

Бромелієві

Чи не очікував знайти тропічну рослину в цьому списку? Ця кімнатна рослина дійсно може вижити наодинці флуоресцентного світла і процвітає у  вологих умовах , таких як ванні кімнати.

тенелюбні кімнатні рослини_4

Спатіфіллум

Якщо ви часто забуваєте поливати ваші рослини, вибирайте цю тенелюбну кімнатну рослину. Грунт потрібно просохнути між поливами, тобто ви можете довго не поливати.

тенелюбні кімнатні рослини_3

Китайський евергрін

Так як ця рослина є однією з найстійкіших кімнатних рослин , в умовах низького освітлення,  потрібно тільки її удобрювати один або два рази на рік, вона ідеально підходить для садівників-початківців.

тенелюбні кімнатні рослини_2

Сансевієрія

Сансевієрія добре росте навіть у недосвідченого садівника, пристосовуючись до будь-яких умов. Молоді рослини краще розмістити на добре освітленому підвіконні, а дорослим буде досить світла і на підлозі.

тенелюбні кімнатні рослини_1

Аспідістра

Шкірясте листя на цій кімнатній рослині супер терпимі не тільки до низької освітленості, але й до тепла і холоду. Тим не менш, потрібний терпець, тому що він росте дуже повільно.

тінелюбні кімнатні рослини

Тепер, керуючись цими знаннями, ви завжди знатимете, чим заповнити темний кут.

Читайте також  10 простих порад як зробити темні кімнати світлішими .

Прокрутити вгору