6 трендів кімнатних рослин, які ви побачите у 2022 році

Немає кращого способу додати трохи сонячного світла до вашого будинку, ніж кімнатна рослина. Ви можете розкидати їх у будь-якому куточку вашого будинку, оскільки є рослина, що підходить для будь-якого простору – яскравого, темного чи проміжного. 

Деякі кімнатні рослини то потрапляли в трендову ротацію, то виходили з неї протягом багатьох років, і якщо вам цікаво, які рослини будуть найпопулярнішими у 2022 році, ви потрапили у потрібне місце.

Ми звернулися до експертів, щоб вони розповіли про найгарячіші тенденції кімнатних рослин у новому році, від найпопулярніших рослин, які ви побачите всюди, до найновіших та кращих у догляді за рослинами.

1. Класичне грошове дерево

Другий рік поспіль, грошове дерево назвали найпопулярнішою і найбільш продаваною рослиною року, і багато хто приписує успіх надії клієнтів на щастя та удачу, яка традиційно асоціюється з цим крихітним деревом.

Багато людей вірять, що Грошові дерева приносять удачу та багатство – це популярна рослина у фен-шуй, оскільки вважається, що вона створює позитивну енергію у просторі. Крім того, за грошовими деревами неймовірно легко доглядати. Їм потрібно лише непряме світло і нечастий полив, що робить їх легкою рослиною для початківців.

2. Популярний фікус зонтичний

Цей чарівний сорт фікуса набирає популярність завдяки своїм серцеподібним листям і менш вибагливому характеру, ніж його сумнозвісний кузен.

Немає передумов, щоб категорія фікусів найближчим часом уповільнилася, тому що це величезний рід, що включає понад 800 видів. Є кілька перспективних новинок, і  Ficus umbellata  , безумовно, один з них. Він схожий на фікус із листям скрипки, який, можливо, був найпопулярнішою кімнатною рослиною за останні кілька років, із великою текстурою листя.

Незважаючи на схожість за структурою,  Ficus umbellata  краще адаптується, ніж зі скрипковим листям, тому  Ficus umbellata  є сильним претендентом на місце рослини 2022 року.

3. Рослини як декор

Кімнатні рослини справді стали самостійними, посівши цінне місце у декорі домовласника. Вони творять чудеса, пожвавлюючи простір або додаючи потрібну кількість кольору. Дуже приємно бачити, як вони цвітуть і ростуть під вашою опікою, тому багато кімнатних рослин, які будуть використовуватися як декор у новому році.

Крім того, що це красивий, природний елемент декору, який додає колір і розмір вашої оселі, кімнатні рослини можуть принести багато інших переваг. На думку експертів, рослини можуть викликати почуття добробуту та виконаного обов’язку, і вони безпосередньо пов’язані з позитивним настроєм та світоглядом. Якщо хочете, рослини можуть бути більшими, ніж просто прикрасою – вони можуть бути хобі, яке ніколи не набридне.

4. Надійні та стійкі папороті

Ми знайшли ідеальну класичну кімнатну рослину, яка підходить для вашої грандіозної схеми декору тисячоліття: могутня папороть. Ностальгічна та текстурна рослина, така як папороть Кімберлі Квін, повертається в моду, як і остання тенденція декору у стилі вінтаж-шик.

Папороть – одні з найстійкіших і універсальних кімнатних рослин. Папороті надають текстурний, «діловий» вигляд завдяки своїм кумедним гілкам, що зростають на всі боки. Небагато рослин викликають більшу ностальгію, ніж папороті, основні кімнатні рослини, які набули величезної популярності спочатку у вікторіанську епоху, а потім у 1970-х роках. Величезне розмаїття видів, доступних для вирощування в якості кімнатних рослин, поряд з їх характером, що адаптується, і простим доглядом, зробить їх ідеальними «жителями» вашого будинку на довгі роки.

5. Плотоядні рослини

Плотоядні рослини – це така ж новинка з категорії колекціонерів, як і красиві кімнатні рослини. Хоча вони вимагають особливого догляду і можуть підійти не всім, існує велика кількість нових садівників, які впевнені у своїх навичках вирощування і хочуть прийняти новий виклик.

Ці кімнатні рослини не для початківців, але для досвідченого садівника, який шукає щось унікальне, м’ясоїдні рослини – це новий шлях. Такі рослини, як глечики або венерини мухоловки, унікальні, красиві і часто за ними легше доглядати, ніж ви очікуєте.

6. Вуличні рослини

У 2022 році велика увага приділятиметься парадному входу до будинку. Додавання кількох вуличних рослин прямо перед вашим будинком обов’язково додасть тепла та зробить простір затишним.

Ми побачимо більше пишних висячих папоротей, ефектних горщиків з боків вхідних дверей та настільних рослин, які переплітають простір з яскравими квітами та листям.

Прокрутка до верху