оформление клумбы во дворе_3

Оформлення клумби у дворі з квітів одного виду

Дизайн саду або дачі може бути дуже різним: від ультрасучасного до старозразкового. За будь-якого розкладу найбільш вдалою прикрасою стане квітник або клумба. Так, альпійська гірка, вертикальна клумба або арабеска будуть складним та вишукано красивим елементом саду.

оформлення клумби у дворі_5

Але є й простіші варіації, наприклад, оформлення клумби у дворі із квітів одного сорту.

Тут назва говорить сама за себе – це моноклумба з рослин одного певного виду. Навіть незважаючи на простоту, такий варіант оформлення саду дуже гарний і яскравий. Такий квітник легко доглядати, так як всі квіти одного виду. Його межа може бути оформлена бордюром з будь-яких матеріалів: камінь, плитка, цегла, дерево та багато іншого.

оформлення клумби у дворі_4

Така односортова клумба виглядає одночасно дуже просто та неймовірно красиво. Той чи інший її колір створює настрій . Так, біла клумба буде чарівно виглядати при сутінках, тому що білий колір має властивість відбивати світло. А синя клумба дасть відчуття заспокоєння, умиротворення, вона ніби заворожує. Її можна довго споглядати, як воду чи небо.

оформлення клумби у дворі_2

Оформлення клумби на подвір’ї в жовтому або помаранчевому кольорі зробить ваш настрій сонячним, навіть у день, зарядить вас енергією і позитивом.

оформлення клумби у дворі_1
оформлення клумби у дворі

Рожева моноклумба підійде для романтичних та чуттєвих натур. Вона чудово виглядає на тлі газону або живоплоту; але бліді тони на сонці виглядають тьмяно, тому найкращий час для милування нею – вечірні сутінки. Червоний квітник одразу приковує погляд, ніби екзотичні тропіки, розбурхує нутро.

оформлення клумби у дворі_6

Квіти для моноклумби можна вибрати абсолютно будь-які, чи то однорічки (адоніс, геліотроп, емілія, целозія, однорічні флокси, схізантус), дворічки (наперстянка, волошка, гвоздика, мальва, братки) або багаторічки (канна, монтбреція, лілії базульник, кали, ерінус).

Форму для оформлення клумби у дворі краще підібрати геометрично правильну, хоч це й не обов’язково.

оформлення клумби у дворі_3

Однак слід пам’ятати, що чітка форма дозволяє зробити таку клумбу більш доглянутою і ніколи не наведе гостей на думку, що квіти тут виросли випадково, самі по собі.

Прокрутити вгору