летний декор_13

Прості ідеї для літнього декору

З настанням літа хочеться відчувати настрій сонця, спеки, відпочинку. Уявляти, як ти відпочиваєш на морі, п’єш коктейлі. Сидіти на відкритому повітрі, читаючи книгу або всією сім’єю обідаючи.

Дуже легко цього досягти, прикрасивши ваш будинок літнім декором. Це надихатиме вас. Давайте розглянемо на прикладах як це можна зробити.

Додайте популярного яскравого кольору

Хороше рішення розбавити ваш інтер’єр графічними картинами з яскравими кольорами. Це дуже швидко освіжить вашу кімнату.

літній декор

Заповніть ваш камін

Ви не розпалюватимете полум’я протягом ще декількох місяців. Замість дерева і свічок ви можете поставити в камін, шмат коралів – це наблизити вас до морської тематики.

літній декор_1

Поставте меблі на свіжому повітрі

Використовувати меблі на відкритому повітрі ви можете в хорошу погоду в тінистому місці, як куточок для сніданку, обідній стіл або місце для читання.

літній декор_2

Спробуйте богемний стиль в інтер’єрі

Яскраві кольори, поєднання візерунків та квітів скрізь — будь вони справжні, фарбовані та друковані — зроблять вітальню веселою, яскравою та грайливою.

літній декор_3

Перетворіть узголів’я ліжка

Привнесіть зелені до вашої спальні, замінивши матеріал узголів’я ліжка на інший з елементами зелені. Це буде чудовим акцентом для вашої кімнати.

літній декор_4

Використовуйте обробку тканиною

Чудовий приклад літнього декору – можете освіжити свій інтер’єр, помінявши оббивку меблів, подушок, штор. Це легко і кардинально змінить характер кімнати і додасть літнього настрою.

літній декор_5

Пофарбуйте темне дерево у білий колір

Ідея перефарбування темного дерева у світлі відтінки полягає у тому, щоб привнести більше світла до кімнати.

літній декор_6

Веселі подушки

Ось застосування літнього декору для кушетки, що гойдається. Тут просто кушетку застелили літнім покривалом і прикрасили веселенькими подушками, які створюють дуже комфортну та затишну обстановку.

літній декор_7

Читайте також подушки в інтер’єрі як декор

Зробіть підвісний сад

Здивуйте гостей вашим підвісним садом, оформіть люстру з рослин горщиків у відкритій їдальні. Крім того, ви матимете додатковий простір для розташування різноманітних предметів.

літній декор_8

Організуйте у вітальні маленький «сад»

Якщо згрупувати в одне багато букетів кольорів, це буде виглядати набагато романтичніше і чудовіше, ніж один букет. Дизайнер і садівник Кароліна Рем рекомендує оформляти композицію натурально, начебто ваш «сад» щойно розцвів.

літній декор_9

Читайте також кімнатні рослини в інтер’єрі

Повісьте на ганку дзеркало

Це дзеркало робить ганок будинку у Флориді, дизайнерів Courtney Колман та Білл Brockschmidt, відчувати себе фактично приміщенням. Перевага такого декору, що в дзеркалі відображаються в денний час квіти і зелень, а в нічні вогні ліхтарів і свічок.

літній декор_10

Зробіть стіл для пікніка

Доповніть свою ділянку обідньою зоною з дерев’яних столів та лавок. Вийде чудове місце для обіду просто неба.

літній декор_11

Літній душ

Звичайно це вимагає витрат, але уявіть, яке це задоволення освіжитися на відкритому повітрі, після роботи в саду. Ви отримуєте заряд енергії та чудового настрою.

літній декор_12

Це мало хто з ідей літнього декору. Скориставшись цими знаннями, ви можете доповнити їх або придумати щось своє. Головне, що можна дуже просто перетворити ваш будинок у літньому стилі.

Прокрутити вгору