5 кольорів фарби, якими можна прикрашати в червні 2024 року

Червень знаменує початок літа; радісний місяць, сповнений розваг, сміху і, сподіваємося, сонячного світла, тому пошук ідеальних кольорів фарби для прикраси в червні має відтворити відчуття ейфорії та щастя, яке часто приходить влітку. 

Наші ідеї літнього декору сповнені м’яких, але грайливих кольорів, які миттєво викликають посмішку на вашому обличчі, то чому б не додати їх у свій дім? Привнесення всіх найкращих частин літа у ваш дім може дозволити вам зробити свій дім яскравішим і запросити дотик зовні, всередині. 

Щоб полегшити процес вибору фарби, ми поспілкувалися з експертами з кольору та дизайнерами інтер’єрів, щоб отримати від них найкращі ідеї щодо кольорів кімнат, щоб з упевненістю  підійти до вибору кольору та тенденцій фарб у червні.

Якщо ви бажаєте прикрасити свій дім останніми тенденціями літніх кольорів із відтінком літа, вам пощастило.

Я зібрав найкрасивіші кольори, які домінуватимуть у колірних трендах у червні 2024 року, разом із корисними порадами експертів щодо того, як використовувати їх у вашому домі.

1. Ліс зелений

Як фон, заспокійливу якість зеленого кольору важко перевершити. У червні ліс рясніє густим зеленим листям, і наш дім має відображати славну щедрість природи. 

Велич стародавніх лісів здавна надихала дизайн інтер’єру. Незалежно від того, велич дуба чи чарівна форма листя аканта, насичена, оксамитова зелень створює в домівках живий зв’язок із природою.

Зелений колір заспокоює нас на дуже примітивному рівні. Ми знаємо, що можемо знайти їжу та воду, а це означає, що зеленість означає життя. Використання темно-зелених кольорів у нашому домі приносить ці відчуття заспокоєння та спокою. Однак оточуючи себе занадто багато зеленого або неправильного відтінку, це може призвести до відчуття застою та млявості.

Зверніть увагу на кольори, від яких ви відчуваєте себе добре. Якщо лісовий зелений не для вас, будьте впевнені, що знайдете інший зелений колір у спектрі кольорів. 

2. Палений апельсин

Безсоромно сміливий, спалений помаранчевий — це напрочуд витончений колір у червні. Сміливий, полум’яний колір із відтінками червоного та коричневого, він більш пікантний, ніж земляні тони, але пропонує більш димчасту, спокійнішу естетику, ніж яскравіші відтінки. Оздоблення помаранчевим кольором наповнює інтер’єр енергією, водночас уселяючи відчуття тепла та спокою.

Гарний помаранчевий — дивовижний оптимістичний колір, але він не для обережних. Це серйозний, дорослий колір, який неймовірно поєднується з блакитним і несподіваними елементами приглушених рожевих рум’ян.

Якщо ви не бажаєте фарбувати кімнату в помаранчевий колір, додавання спаленого апельсина до нейтральної схеми за допомогою м’яких меблів або як акцентної стіни пропонує більш зважений підхід до його використання, ніж фарбування цілої кімнати.

Наразі ми використовуємо помаранчевий колір як акцент, поєднуючи його з аквамарином або темно-зеленим, жовтим і рожевим. Ми віддаємо перевагу цьому як акценту, а не повному кольорі стін – але ніколи не кажи ніколи глянцевому помаранчевому туалету внизу! 

3. Бірюзовий

Чарівний відтінок, який нагадує нам про теплий і сонячний клімат, бірюза має здатність бадьорити та заспокоювати. 

Цей колір, що нагадує нескінченне тропічне небо та океани, наповнює життєвою силою навіть у похмурий день. Деякі вважають блакитний холодним (і іноді це так), але цей потужний, яскравий відтінок – це що завгодно; скоріше воно оживляє своєю силою. Використовуйте його з білим для чіткої простоти, зробіть його драматичним за допомогою темних відтінків або перенесіть його до Карибського моря за допомогою пастельних тонів. Він чудово реагує на освітлені сонцем кімнати, але виглядає однаково приголомшливо при слабкому освітленні та свічках. 

Це гарантовано приємний натовпу колір із багатьма позитивними асоціаціями щодо літа. Він втілює як рецесивну якість синього, так і заспокійливу якість зеленого, завдяки чому з ним дуже легко працювати. Я був би схильний доповнити його яскравими текстурованими акцентами, щоб надати більш затишний вигляд, але палітра бірюзи та помаранчевого 1960-х років також чудово поєднується з сучасними силуетами середини століття, скляним декором і металевою фурнітурою. 

Незалежно від того, обираєте ви спокійну схему життя чи вибираєте більш класичний стиль, ви завжди можете покластися на бірюзу, щоб запропонувати вам піднесений зв’язок із природою.

4. Ліловий

Фіолетовий повертається і ідеально підходить для сміливих і креативних образів. М’які фіолетові, такі як ліловий і лавандовий, напрочуд універсальні. Більш світлі відтінки сприяють розслабленню, а глибокі тони додають елегантності. Його поєднання з білим дає збалансований вигляд, а сірий додає сучасності та глибини. 

М’які фіолетові кольори мають привабливу, дружню енергетику та чудово підходять для створення невимушеної атмосфери в домі. У поєднанні з комунікабельністю та відкритістю, він допомагає людям почуватися невимушено – ідеально підходить для громадських місць. Ліловий колір також має легку жіночу нотку, яка підсилює відчуття комфорту.

Коли справа доходить до поєднання цього кольору, спробуйте сміливий ягідний відтінок для естетики літнього смузі, який буде спостерігати вас протягом усього року.

5. Ніжно-рожевий

Ніжний, але в чомусь яскравий відтінок, ніжно-рожевий — це яскравий відтінок, який має чудову витонченість, що дозволяє йому працювати як у сучасних, так і в класичних кімнатах. Це ідеальний колір для початку літа. 

Ніжно-рожевий — наш абсолютний улюблений колір для роботи. Ми часто використовуємо його у вітальнях і спальнях. Ми не використовуємо блідо-рожевий колір у темних кімнатах без вікон або кімнатах, що виходять на північ, оскільки він може виглядати занадто сірим і брудним.

Колір викликає різну реакцію в кожного. Ніжний рожевий зігріває моє серце, пом’якшує моє тіло, і я відчуваю його тепло і комфорт. Існує нескінченний спектр рожевих кольорів, однак, залежно від кімнати, історії будинку, його масштабу та функції, рожеві кольори можуть сильно відрізнятися. Рожеві з помаранчевими або охристими відтінками чудові». Вона пропонує поєднувати рожевий з відтінком оранжевого та червоного з яскраво-червоним або використовувати білий фон на предметі меблів. Блакитний, темно-синій та індійський зелений також допомагають створити гармонійний, але піднесений простір.

Прокрутка до верху