Комбінації кольорів | Оновлення кольорів інтер’єру для натхнення

Якщо у вас немає схильності до повністю тонального декору, різні комбінації кольорів дозволять вам поєднати найкраще з обох або трьох світів, одночасно повністю перетворюючи кімнату з легкістю. Насправді, якщо ви запитаєте будь-якого дизайнера інтер’єру, вони обов’язково підтримають енергійний ефект добре продуманих колірних комбінацій для будь-якого простору.

Як відомо, колір може миттєво вплинути на ваш настрій і те, як ви себе почуваєте в кімнаті, тому правильні комбінації кольорів можуть миттєво окупитися. Але що, якщо ви хочете ризикнути і обрати значно темнішу пару? Або що, якщо ви шукаєте освітлення кімнати та визначення колірних схем, але вам не вистачає надихаючих підказок?

Щоб допомогти вам знайти правильні поєднання кольорів інтер’єру для кожної кімнати у вашому домі, ми досліджуємо нескінченні сучасні поєднання кольорів, які здаються свіжими, але позачасовими та довговічними.

Чорний і білий

Звичайно, поєднання чорного та білого кольорів не звучить як щось нове, коли мова йде про класичні комбінації кольорів. Але ключ до збереження сучасності тут у вашому підході.

Коли справа доходить до ідей чорного фарбування стін, наші клієнти часто думають про білі стіни з чорним оздобленням, але іноді варто піти на неочікуване. Замість того, щоб йти стильним, але передбачуваним шляхом, виберіть протилежний ефект і пофарбуйте стіни в насичений матовий чорний колір, який легше підтримувати в чистоті. Але якщо ви зараз не збираєтеся перефарбовувати стіни, ви можете використати комбінацію кольорів як основну відправну точку при декоруванні кімнати.

Комбінація нейтральних відтінків

Коли справа доходить до стійких комбінацій кольорів інтер’єру, ви ніколи не помилитесь із пишними  нейтральними вінтажними кольорами . Змішайте коричневі, бежеві та білі тони, щоб створити приємне для очей і розслаблююче відчуття.

Тим не менш, підтримуйте відчуття бадьорості за допомогою ряду барвистих аксесуарів, творів мистецтва та яскравих елементів, таких як позолочені рами та дзеркала.

Чорний, синій і білий

Одне з найбільш гендерно-нейтральних поєднань кольорів, які варто розглянути, чорний, синій і білий разом, нададуть кімнаті відчуття глибини та сили та добре піддадуться майже будь-яким різновидам акцентних кольорів.

Обов’язково виберіть блакитний відтінок із різким відтінком, щоб справді оживити простір.

Бірюзовий і рожевий

Оскільки це більш витончений і непривабливий колір для прикраси, приглушена бірюза буде добре поєднуватися практично з будь-яким кольором, від білого до поблажливого чорного. Але він виглядає ще життєздатнішим у поєднанні із заспокійливим цукерково-пастельним відтінком – лише одним.

Щоб зберегти заспокійливий настрій у приміщенні, поєднайте водянистий бірюзовий відтінок із м’яким ефірним рожевим, щоб вони не конкурували один з одним.

Зелений і золотий

Одне з найбільш класичних поєднань кольорів, яке нещодавно знову привернуло нашу увагу, незмінна привабливість зеленого та золотого — це напрямок, у якому ви ніколи не помилитеся. Проте, зробіть поєднання сучасним, додавши лише матове золоте покриття для більш невимушеного підходу.

Шартрез і сірий

Усім відомо, що сірий, один із найглибших нейтральних кольорів, чудово поєднується майже з будь-яким кольором. Але для унікального погляду на поєднання сірого кольору для вашого дому, королівський  вінтаж , натхненний жовто- сірим поєднанням, обов’язково підвищить фактор елегантності.

І оскільки ви не побачите шартрез у багатьох домівках, це поєднання кольорів додасть вашому будинку унікальної, але вічної привабливості.

Синій і білий

Коли люди думають про поєднання синього та чорного кольорів, вони часто одразу думають про темно-синій та білий колір. Замість цього більш  традиційного  шляху, подумайте про вибір більш сміливого та більш насиченого синього, щоб по-справжньому виділити це біле поєднання.

Завдяки цьому ви миттєво зробите кімнату більшою, яскравішою, унікальнішою та створить гарний настрій.

Чорно-червоне

Можливо, це найпримхливіша та найризикованіша з усіх наших найпопулярніших кольорових комбінацій, які варто розглянути, не можна заперечувати, що червоні лаковані стіни в поєднанні з блискучим чорним оздобленням додадуть будь-якому простору.

І хоча це важливе поєднання кольорів, наші дизайнери інтер’єру радять використовувати його в невеликих кімнатах, щоб уникнути задумливого відчуття важкої руки. Тим не менш, це буде ідеальне поєднання кольорів, коли ви бажаєте піднести гостьову туалетну кімнату до повсякденної елегантності або створити необхідний гламур.

Прокрутка до верху