8 чудових ідей для зберігання на кухні

Чи знаєте ви когось із достатньою кількістю місць зберігання на кухні? Ми також. Незалежно від того, чи ви мрієте отримати зірку Мішлен, чи просто намагаєтеся розігріти вчорашню їжу, збільшений простір на кухні є важливим. До того, як почнеться святкове божевілля, подумайте про те, щоб змінити кухню. Це зробить розваги ваших свекрух трохи менш складними. Дотримуйтеся нашого посібника зі зберігання на кухні, щоб створити простір, де буде спокійно та спокійно, поки ви не почнете готувати.

Перила для кухні

Збільшення вертикального простору – чудовий спосіб прибрати речі з прилавка. Встановіть поруччя, як це, і повісьте сіль, перець або будь-які інші предмети першої необхідності, якими ви користуєтеся щодня.

Кутові ящики

Кутовий простір часто недостатньо використовується на кухні, але може бути цінним рішенням для зберігання, якщо ви знаєте, як його використовувати. І якщо ви шукаєте щось трохи витонченіше, ніж лінива Сьюзен, подумайте про встановлення кутових ящиків.

Відкриті полиці для зберігання

Один із найпростіших способів створити додатковий простір на кухні – мислити вертикально. Якщо у вас є додатковий простір на стіні, подумайте про встановлення кількох відкритих полиць. Вертикальні полиці не є шухлядою для сміття, а можуть служити прикрасою стіни, якщо у вас є витончений посуд або модні баночки для зберігання.

Підвісна винна стійка

Якщо ви хочете, щоб ваші гості дивилися на рідкісну пляшку бордо, яку ви не подасте сьогодні ввечері, встановіть підвісну винну стійку, щоб ви могли тримати свої цінні пляшки на рівні очей. Просто переконайтеся, що запасна пляшка двобаксового чака не відображається вгорі.

Висувний ящик для раковини

Збільшення простору на вашій кухні полягає в тому, щоб використовувати кожен куточок і щілину. Розгляньте висувну шухляду раковини, якщо вам важко знайти місце для зберігання миючого засобу та губок.

Дошки для кілків

Для вертикального рішення для зберігання на стіні з тонким профілем подумайте про встановлення кріплення для підвішування каструль, сковорідок, обробних дошок і лопаток. Дошки можна налаштовувати, і їх можна легко переставляти, щоб ви могли змінювати розташування, доки не знайдете ідеальне місце для всіх необхідних кухонних речей.

Магнітний тримач для ножів

Це гладкий безпрограшний варіант. Магнітний стрижень для ножів — це простий спосіб позбутися цього дерев’яного блоку ножів, і він особливо корисний, якщо ви часто ріжете скибочками та кубиками.

Ваші кухонні рішення для зберігання повинні надавати перевагу функціональності над усім іншим, тому переконайтеся, що предмети, які використовуються щодня, знаходяться поблизу. Але на кожній кухні є ті кілька предметів — каструля, фритюрниця, — якими користуються лише раз, а то й двічі на рік. Для тих приладів, які ви хочете зберегти, але рідко використовуєте, розгляньте можливість зберігання їх у просторі над вашими шафами.

Прокрутка до верху