11 кольорів фарби для вашого ідеального нейтрального простору

Cірі кольори фарби домінують на ринку поряд з класичними білими вже близько десяти років, але теплі,  нейтральні кольори фарби зростають. Одним із найпопулярніших кольорів фарби, які ви повинні мати на своєму радарі, є коричневий. Звичайно, коричневі кольори фарби можуть викликати спогади про триколірні вітальні 90-х років (пам’ятаєте, що це поєднується з сільським червоним і лісовим зеленим?), але не бійтеся: сьогоднішні ітерації кольорів фарби роблять приміщення шикарними та сучасними. У поєднанні з білим і нейтральними тонами засмага є ідеальним теплим нейтральним кольором, який стане основою для нейтрального простору.

  • Сімейство кольорів: коричневі 
  • Додаткові кольори: немає додаткових кольорів
  • Добре поєднується з: білим, іншими землистими тонами та ніжно-рожевим
  • Настрій: Елегантний і природний
  • Де використовувати: Стіни та оздоблення

Отже, які теплі нейтральні відтінки найпопулярніші? Від світлого до темного та від Бера до Бенджаміна Мура – ​​це найкращі фарби для засмаги, які вам варто спробувати.

01з 11

Комбуча Бехр

Курний персиковий комбуча Behr, натхненний вашим улюбленим газованим напоєм, має теплі жовті відтінки. Спробуйте поєднати його з приглушеною зеленню або фіолетовим.

Якщо ви обираєте кілька кольорів для однієї кімнати, виберіть спочатку найсміливіший колір, а потім виберіть інші, пам’ятаючи про перший. Для сміливих відтінків важче знайти додаткові кольори.

02з 11

Прибережна стежка Бенджаміна Мура

Прибережна стежка Бенджаміна Мура нагадує північно-східний піщаний пляж у сонячний день і додасть тепла будь-якій кімнаті. Добре поєднується з темно-вугільним і кремовим кольорами.

03з 11

Світло-сірий від Sherwin-Williams

На більш холодному кінці спектру знаходиться цей світло-сірий колір від Sherwin-Williams. Спробуйте це, якщо ви не готові забути свій улюблений сірий відтінок, але хочете чогось трохи теплішого.

04з 11

Пурпурний

 

Щоб отримати насичений і примхливий колір засмаги, не шукайте далі, ніж London Stone від Farrow & Ball. Цей теплий відтінок насправді має базові пурпурові тони, тому він добре поєднується з іншими нейтральними відтінками червоного кольору.

05з 11

Тамаринд Sherwin-Williams

Тамаринд Sherwin-Williams — це м’який колір засмаги, який ідеально підходить для тих, хто хоче простий, теплий нейтральний колір. Він імітує колір плодів тамариндового дерева.

06з 11

Карамельний

Цей глибокий карамельний колір є теплим відтінком з червоними відтінками, який чудово виглядатиме в їдальні. Обов’язково підбирайте сучасні меблі та декор, щоб цей відтінок не виглядав занадто традиційним.

07з 11

Золотистий

Назва цього теплого та затишного золотисто-коричневого кольору фарби Benjamin Moore говорить сама за себе. Цей більш темно-коричневий відтінок може найкраще працювати в меншому просторі, наприклад у ванній кімнаті.

08з 11

Шервін-Вільямс Татамі Тан

Tatami Tan від Sherwin-Williams має темно-червоні відтінки для справді теплого відтінку. Якщо ви не впевнені, що хочете пофарбувати всю кімнату в цей відтінок, ви завжди можете пофарбувати його для кухонних шаф або інших вбудованих елементів.

09з 11

Sherwin-Williams Accessible Beige

Accessible Beige від Sherwin-Williams має темно-коричневі відтінки, що гарантує, що він не надає цього страшного вигляду 90-х. Це добре працює в усьому будинку, особливо якщо ви плануєте пофарбувати весь будинок в один колір для безперервності.

10з 11

Benjamin Moore Shaker Beige

Ця засмага середнього тону черпає натхнення з піщаного пляжу. Добре поєднується з коричневими і темно-синіми.

11з 11

Бер Сієнна Даст

 

Землистий Sienna Dust від Behr можна поєднувати з приглушеними холодними кольорами, такими як синій і зелений. Він досить нейтральний, щоб працювати в будь-якій кімнаті, саме тому ми його любимо.

Прокрутити вгору