функциональный дизайн_6

Відкриті полиці на кухні для функціонального дизайну

Кухня – одне з важливих приміщень у нашому будинку. І дуже важливо, щоб тут було комфортно і затишно. На кухні ми бовтаємо за чашкою смачного чаю, їмо, п’ємо, тому дуже важливо зробити простір навколо приємним для очей та нашого настрою.

Звичайно призначення кухні, не тільки сприяти приємному спілкуванню, але і бути помічником для вас. Функціональність має значення.

функціональний дизайн_8

Є простий спосіб зробити функціональний дизайн кухні, достатньо поставити відкриті полиці, що забезпечить мінімальні перешкоди для пересування в даному приміщенні.

Крім цього відкриті полиці означають виставку, ви таким чином робите вашу кухню привабливою, за рахунок різних кухонних предметів (тарелок, каструльок, мисок, чашок тощо), які виступають автоматично декором кухні. Ось скільки є позитивних моментів у відкритих полицях.

функціональний дизайн

На відкритих полицях можна багато чого розмістити, це дуже практично, ви, напевно, маєте багато користі від їх установки. Крім того, є багато дизайнерських ідей відкритих полиць, діапазон вибору від класики до модерну. Давайте розглянемо деякі з них.

Подивіться, як чудово гармонують білі полиці, симетрично навішані по обидва боки від плити, з дерев’яними фасадами кухні. Білий посуд, надає ще більше світла і робить дизайн приголомшливим. Чорні спинки стільців виступають певним акцентом, роблячи дизайн кімнати завершеним.

функціональний дизайн_2

Функціональний дизайн цієї кухні дуже зручний. Стільниця та стінка виконані в блакитній (блакитній) гамі, які виступають акцентом у даній кімнаті, а безпосередньо кухонні шафи мають фасади з темного дерева з довгими металевими ручками.

функціональний дизайн_1

Родзинкою цього дизайну стають кутові полиці досить великої товщини. Прикрашає полиці кольоровий посуд, який надає інтер’єру кухні необхідної теплоти та комфорту.

Взагалі погляньте на ці малюнки, на скільки більше світла та простору дають відкриті полиці. Як одразу кухня несе позитивний характер, відкритий, як ці полиці. Щоб ви не поставили, це вже змінює стиль, настрій, манеру.

функціональний дизайн_5
функціональний дизайн_7

Сьогодні поставили одне, завтра вирішили абсолютно інший стиль спробувати. Цього дуже легко досягти коли є відкриті полиці. Як писалося раніше, це виставка, виставка всього та посуду та декору та вашого смаку в тому числі. А як приємно, що все відкрито не треба нічого шукати, досить просто подивитися на гору і простягнути руку.

функціональний дизайн_3

Загалом одні плюси і красиво і практично і певною мірою цікаво, адже робити перестановку можна коли душа бажає. Ну може єдиний мінус, що пил витирати доведеться частіше ще в одному місці, але це дрібниці для хорошої господині.

Прокрутити вгору