как выбрать шторы римские

Як підібрати штори для будь-якого типу інтер’єру

Різноманітність дизайну сучасних квартир воістину нескінченна. Оформлення інтер’єру залежить від смаку власника та його матеріальних можливостей. Але яким би не був сучасний інтер’єр, до нього все ж таки пред’являються деякі вимоги — гармонійність, стилістичне єдність, комфорт і затишок.

Тому щоб зробити зовнішній вигляд кімнати завершеним, рекомендується підкреслити його такими декоративно-функціональними елементами, як гарні штори, і зрозуміти, як підібрати штори правильно.

Спробуємо розібратися, якими ж вони можуть бути, для яких дизайнерських рішень той чи інший їхній різновид підходить найкраще.

як вибрати штори класичні

Класичні штори

Їх відмінними рисами є симетрія і строгість ліній. Найчастіше це прямі портьєри із щільних матеріалів або легкі з прозорого тюлю з пропорційним, без надмірностей використанням бахроми, кутасів, намистин і ламбрекена , що виконує функцію головного композиційного центру вікна.

як вибрати штори римські

Римські штори

Вони зручні та лаконічні. Їхня зручність полягає у можливості вертикально скласти штору, просто потягнувши за шнур (подоба жалюзі). Завдяки своїй практичності вони впишуться практично в будь-який інтер’єр – від класицизму або провансу до хай-тека. За бажання їх можна декорувати люверсами, бахромою, окантовкою, стеклярусом і т.д.

як вибрати штори французькі

Французькі штори

Як вибрати французькі штори. Завдяки своїй розкоші, використанню напівпрозорих, блискучих матеріалів і величезній кількості повітряних складок, утворених при стягуванні полотна декількома шнурами, вони відмінно підкреслять шик і помпезність інтер’єру. Виготовлені з шовку, бавовни, поліестеру або легкого тюлю завіси відмінно гармонують зі старовинними меблями та антикваріатом. Завдяки своїй химерності та елегантності такі штори завдовжки до підлоги можуть стати композиційним центром кімнати.

як вибрати штори австрійські

Австрійські штори

Являють собою легку коротку фіранку (як максимум, що досягає рівня підвіконня), зібрану знизу в округлі складки – сваги, декоровані стрічками, тасьмою та бахромою. Вони відмінно впишуться в інтер’єр кухні, вітальні або їдальні, надавши приміщенню більше світла, легкості та легкості. Тканини  для австрійських штор вибирають залежно від фактури та забарвлення стін, меблів та аксесуарів.

Перед тим як вибрати штори, бажано продумати всі нюанси інтер’єру, для цього багато дизайнерів та спеціалізованих магазинів пропонують послуги зі створення тривимірного макета майбутнього інтер’єру вашої кімнати.

Крім того, професійні дизайнери завжди готові прийти на допомогу при виборі фактури та забарвлення.

Прокрутити вгору