15 ідей кухонних штор, які покращать ваше місце для приготування їжі

Чи це тільки ми, чи вікна на кухні часто залишаються порожніми, просто зовсім не декорованими, а в деякому сенсі запущеними? Здається, ми впорядковуємо кожне вікно в наших домівках з точністю та стилем, але коли мова заходить про простір, де ми проводимо, мабуть, найбільше часу, ми залишаємо ці вікна недоторканими протягом багатьох років.

Не витрачайте жодного дня на миття посуду, приготування улюблених страв або насолоду від ранкової кави перед голими (або, скажімо, нудними?) вікнами. Від сучасних поглядів на традиційний балдахін до додаткових силуетів і вибору тканини, перегляньте 15 ідей кухонних штор, які визначають наш улюблений простір у вашому домі.

01з 15

Повісьте підзор із мереживною обробкою

Ідеально підходить для будинку в котеджному стилі, схованки в стилі шеббі-шик або сільської хатинки в лісі, оздоблена мереживом штора привносить романтичну химерність у будь-який простір. Цей білий балдахін із драпірованими боками повністю перетворює вашу кухню, діючи як рама навколо вашого роздягненого вікна, роблячи її більш живою та затишною.

02з 15

Додайте плаваючі повітряні завіси

Повітряна завіса не є найпопулярнішим із силуетів оформлення вітрин, але завдяки її приємному дизайну вона доречна як для котеджних, так і для сільських кухонь. Подібно до римської штори, конструкція висунута вгору, щоб пропускати світло, але нахилена більш декоративна, повітряна завіса вільно драпірується двома точками підхоплення, що надає фестончатого вигляду, коли гардини опущені.

03з 15

Дотримуйтеся прозорих білих

Улюблена шанувальниками прозора біла штора не забезпечує усамітнення чи тіні, але нам подобається сяйво, яке вона створює, коли крізь неї просвічує сонячне світло. Мабуть, один із найбільш універсальних варіантів штор, простирадла поєднуються з будь-яким стилем декору та працюють у будь-якій кімнаті.

Просто переконайтеся, що ваші штори підібрані відповідно до розміру вашого вікна. Занадто довгі штори не сидять так акуратно і, як правило, дають вам нерівномірний потік світла.

04з 15

Гарний принт

Якщо ви знайшли ідеальний принт, без якого просто не можете жити, ми радимо використовувати його всюди. Поєднання кухонних штор із шторами для їдальні чи вітальні виглядає нестандартним і дорогим. Придбайте комплекти штор або зробіть їх на замовлення, щоб відтворити цей образ.

05з 15

Спробуйте комбінацію штор

Цей дует бамбукового штори та прозорої штори — солодке багатошарове поєднання для куточка для сніданку на вашій кухні — доказ того, що більше завжди означає більше. Найкраще підходить для сільського та сільського стилів або нейтральних колірних палітр, ви не можете спробувати це поєднання.

06з 15

Використовуйте традиційний підзор

Оскільки традиційний балдахин покриває лише верхню частину вікна, може здатися, що він не виконує жодної функції. Однак їх можна використовувати поверх іншого віконного покриття, щоб заблокувати сонячне світло, або їх також можна використовувати виключно в естетичних цілях. Балдахін — ідеальне рішення для того, щоб збільшити невеликі вікна, приховати недоліки архітектури або додати елементи декору.

07з 15

Обирайте штори для кафе

Ми любимо штори з нижньою частиною з кількох причин. З відкритою верхньою половиною кухонного вікна ви отримуєте багато сонячного світла, що потрапляє у ваш простір без шкоди для вашої конфіденційності. А ще краще, для встановлення не потрібні електроінструменти та багаторічний досвід.

Помістіть натяжний стрижень у віконну раму або між двома шафами, щоб створити ідеальне місце для ваших штор.

08з 15

Спробуйте шторний карниз

Якщо відкритий карниз не у вашому стилі, карниз — це відповідь. Це обробка, яка встановлюється поверх фурнітури, щоб приховати стрижні та кільця. Вони також допомагають блокувати світло, яке проникає навколо (а точніше, над) шторами.

09з 15

Додайте класичні римські штори

Якщо висячі штори заважають вашому стилю, подумайте про те, щоб вибрати стиль дизайну, який пропонує тінь і приватність у більш обтічний спосіб. Римські штори – це тип тканинного віконного покриття, яке піднімається або опускається за допомогою шнурової системи та кілець, встановлених на тильній стороні. У піднятому стані тканина складається рівномірними горизонтальними складками, створюючи вишуканий вигляд.

10з 15

Або спробуйте міні-римські штори

Перевагою римських штор є те, що вони бувають різної довжини, щоб підійти до кожного вікна у вашому домі. Хоча у вас є можливість поширити одну штору на кілька вікон, нам подобається ідея розділити їх і вибрати кілька римських штор.

11з 15

Пограйте з римськими шторами

Незважаючи на те, у що більшість може повірити, римські штори не обмежуються простими суцільними кольорами. Цей веселий принт є ідеальним доповненням до цієї нейтральної кухні. У піднятому вигляді вони нагадують традиційний підзор, а в опущеному стані додають нотки кольору без оборок.

12з 15

Повісьте бамбукові римські штори

Бамбукові римські штори надають вашому простору тонни текстури та приватності, водночас пропускаючи сонячне світло. Природне плетіння перетворює пряме сонячне світло на відфільтроване плямисте сяйво.

Однак, якщо ви хочете контролювати зовнішнє світло, ви можете додати приватності за допомогою затемнюючої підкладки.

13з 15

Поєднуйте колір своїх штор

Якщо ви хочете підкреслити колір своїх шаф, поєднайте їх із шторами іншого відтінку. Нам подобається, як ці ледь блакитні шафи виглядають на тлі плетених пастельних тонів римських відтінків. Щоб відтворити образ, пам’ятайте про кольорові тони та відтінки, щоб створити однотонний образ.

14з 15

Багатошарові лляні штори

Незалежно від того, чи більше ви схиляєтеся до римської штори, виготовленої на замовлення, чи до хвилястих складок, підвішених на стрижні, льон є чудовою тканиною як для традиційного, так і для сучасного стилю декору. І однією з його найкращих якостей є те, що він надзвичайно простий у догляді. Білизну можна здати в хімчистку або кинути в пральну машину. Насправді з кожним пранням воно стає м’якшим і живішим.

15з 15

Розгляньте римські штори Grosgrain

Якщо ви не можете вибрати між шторою з принтом або однотонною шторою, насправді є третій варіант, який знаходиться десь посередині. Якщо ви не можете прийняти рішення, подумайте про римський дизайн штор із стрічкою grosgrain. Він має стрічку вздовж рамки плафонів, яка надає вашим віконним покриттям більш піднесеного вигляду, не перевантажуючи дизайн вашої кухні.

Прокрутка до верху