5 зручних способів повісити штори без свердління

Існує багато причин, щоб не робити дірок у стіні. Можливо, ви орендуєте житло, страждаєте від фобії зобов’язань або хвилюєтеся за власну здатність володіти дрилем. І в будь-якому випадку, ви маєте рацію, коли не бажаєте, тому що часто є тимчасова альтернатива шурупам і цвяхам. 

Під час підвішування штор ваші можливості не обмежуються встановленням кронштейнів і кріпленням карнизів. Ви можете скористатися магнітами, клеями або природним натягом, щоб виконати роботу. Насправді існує так багато способів повісити штори без свердління, що ви можете просто вибрати свій улюблений із групи. І майже всі вони звучать легше, ніж використовувати дриль. 

Як повісити штори за допомогою клейових гачків

Клейкі гачки кріпляться до вашої стіни, випускаються в різних стилях, і ви можете поєднувати їх із більшістю прямих карнизів для штор. Ось процес підвішування штор за допомогою клейових гачків.

Крок 1. Придбайте правильні клейкі гачки

Для кожного вікна вам знадобиться два клейкі гачки. Клейкі гачки можуть підтримувати різну вагу та стиль, тож візьміть набір достатньо міцний, щоб тримати штори, і достатньо гладкий, щоб виставити на стіну. 

Крок 2: Прикріпіть гачки до стіни

Дотримуйтесь інструкцій, що додаються до клейових гачків. Зніміть підкладку з клейових гачків, перш ніж акуратно приклеїти їх на стіни.

Крок 3: Залиште гачки

Дайте гачкам постояти 1 годину (або будь-який інший час, рекомендований інструкцією). Якщо ви повісите штори занадто рано, клейкі гачки можуть відпасти від стіни.

Крок 4: Повісьте штангу та штори

Одягніть штори на карниз і поставте карниз на гачки.

Як повісити штори за допомогою натяжної штанги

Натяжний стрижень знаходиться всередині вашого вікна. Вони не потребують гачків чи кріплень і обмежені щодо стилю.

Крок 1. Придбайте правильний натяжний стрижень

Натяжні стрижні бувають різних розмірів, тому виміряйте внутрішню частину вікна. Оскільки натяжний стрижень повинен знаходитися між двома виступаючими поверхнями, ви захочете виміряти відстань від однієї поверхні до іншої.

Потім знайдіть натяжний стрижень, який підійде у ваше вікно. Оскільки вони регулюються, обов’язково перевірте мінімальну та максимальну довжину вудилища.

Крок 2: Відрегулюйте штангу

Тримайте натяжний стрижень до вікна. Потім відрегулюйте штангу, щоб вона була приблизно на 1 дюйм коротша за ваше вікно.

Крок 3. Засуньте стрижень у вікно

Розмістіть один кінець натяжного стрижня там, де вам потрібно. Потім подовжте натяжний стрижень, поки інший кінець не опиниться там, де вам потрібно. 

Крок 4: Повісьте штори та затягніть штангу

Обережно посуньте штори на натяжний стрижень і помістіть натяжний стрижень назад у вікно. Щоб упевнитися, що тиск достатній для утримання стрижня, подовжте стрижень ще трохи. Ви хочете, щоб стрижень був достатньо міцним, щоб залишатися у вашому вікні, навіть коли ви його відпускаєте.

Як повісити штори за допомогою магнітної штанги

Магнітні стрижні приклеюються до металевих стін і поверхонь. Вони доступні в різних стилях, і деякі постачаються з липкими смужками, якими можна прикріпити стрижні до інших матеріалів.

Крок 1. Придбайте правильний магнітний стрижень

Знайдіть магнітний карниз, достатньо довгий, щоб обрамити ваше вікно, достатньо міцний, щоб тримати ваші штори, і достатньо яскравий, щоб виставити його на стіну.

Крок 2: Встановіть стрижень на стіну

Розмістіть карниз там, де вам потрібно, і переконайтеся, що він прилипає до стіни.

Крок 3. Повісьте штори 

Зніміть штангу, щоб ви могли насунути на неї штори. Потім знову прикріпіть стрижень до стіни.

Як повісити штори за допомогою стрижня

Приклеювані стрижні приклеюються до стіни. Вони доступні в різних стилях, а деякі постачаються з кріпленням, за допомогою якого можна встановити стрижні надовго.

Крок 1. Придбайте правильний стрижень

Купуючи приклеювані карнизи для штор, враховуйте розмір, міцність і стиль. Шукайте карниз, який достатньо широкий для вашого вікна, достатньо міцний для ваших штор і достатньо гладкий для вашого простору.

Крок 2: Приклейте стрижень до стіни

Перевірте інструкції зі встановлення карнизів для штор. Швидше за все, ваш карниз має дві клейкі скоби. Ймовірно, ви можете встановити ці кронштейни, знявши їх основу та приклеївши їх до стіни.

Крок 3: Дайте стрижню час

Залиште карниз на стіні на 1 годину (або на стільки часу, скільки рекомендує інструкція), перш ніж повісити штори. Це має запобігти падінню стрижня зі стіни відразу після його встановлення.

Крок 4: Повісьте штори

Насуньте штори на карниз. Для цього вам може знадобитися зняти один кінець карниза або підняти карниз із кронштейна. (Ваші інструкції зі встановлення мають вказувати вам у правильному напрямку.)

Як повісити штори за допомогою стрижня Twist-and-Fit

Подібно до натяжних стрижнів, поворотні стрижні сидять у вашому вікні. Але вони розроблені з декоративними елементами, які роблять їх схожими на традиційні карнизи для штор.

Крок 1. Придбайте правильну штангу з поворотом і підгонкою

Виміряйте внутрішню частину вікна. Потім знайдіть вудку, яка має довжину, щоб туди поміститися, і досить витончену, щоб виставити її у вашому просторі. Оскільки поворотні вудилища регулюються, ви захочете перевірити мінімальну та максимальну довжину вудилища під час оцінки розміру.

Крок 2: Відрегулюйте штангу

Помістіть поворотний стрижень у вікно. І відрегулюйте його довжину, поки він не стане достатньо довгим, щоб залишатися на місці.

Крок 3: Повісьте штори та затягніть штангу

Насуньте штори на карниз. Потім помістіть стрижень у вікно, щоб один кінець торкався однієї сторони вікна. Витягніть стрижень, поки інший кінець не досягне іншого боку. Потім продовжуйте подовжувати стрижень, поки він не стане достатньо міцним, щоб залишатися на місці.

Прокрутити вгору