Ці 20 помилок у плануванні роблять вашу кімнату дешевшою

Хоча перестановка меблів у будь-якій кімнаті вашого дому – це завжди цікавий спосіб оновити простір, існує безліч помилок у розташуванні, які можна зробити на цьому шляху. Зазвичай ми приєднуємось до думки, що в дизайні інтер’єру немає строгих правил — зрештою, персоналізація — це те, що робить простір особливим. Але, на думку кількох експертів, є кілька поширених помилок, які можуть змусити ваш дім виглядати трохи неприємно.

Це може бути щось таке просте, як вибір неправильного розміру килима для вітальні, або щось настільки кричуще, як марнування дорогоцінних квадратних метрів у плануванні кухні. Якими б не були ваші дизайнерські завдання, є багато дизайнерських порад, які допоможуть максимально використати ваш простір. Все, що для цього потрібно, це невелика перестановка та, можливо, кілька невеликих оновлень.

Попереду дізнайтеся про 20 помилок планування, які змушують дизайнерів інтер’єру жахнути, і дізнайтеся, як їх виправити, щоб ваш дім виглядав якнайкраще.

01з 20

Неправильний вибір розміру килима

За словами дизайнера, вибір неправильного розміру килима є типовою проблемою для планування вітальні. Ви знову і знову чуєте це від усіх дизайнерів: не купуйте занадто малий килим для своєї кімнати. Якщо ви розміщуєте меблі, переконайтеся, що передні та задні ніжки вашого дивана поміщаються на килимку. вільний простір по периметру. Якщо ваш диван стоїть біля стіни, переконайтеся, що передні ніжки всіх ваших меблів розміщені на килимі.

02з 20

Забути про всі кути

Зокрема, у старих будинках вітальні часто проектувалися з однаково важливими видами на передній і задній двір на одній стіні та каміном на іншій. Не знаючи, що з цим робити,  багато  сімей зосередить розташування меблів лише на одній із цих стін, ігноруючи інший напрямок. Щоб збалансувати це: виберіть секційні дивани. Г-подібна секція може швидко обрамити дві протилежні сторони кімнати, зосередивши сидіння на подвійна фокусна точка, яка містить як камін, так і вид на вулицю.

03з 20

Не пропускаючи світло

Поширена помилка планування, яку обговорюють дизайнери інтер’єру, – це розташування штор по відношенню до розміру вікна. Щоб розширити простір і зробити рамки вікон найкращими, повісьте карнизи на кілька дюймів над верхньою частиною вікна. Ви також захочете розширити краї фурнітури за краї. Коли ваші штори повністю розкриті, вони пропускатимуть максимальну кількість природного світла. Додатковий бонус: завдяки такому розміщенню ваші вікна виглядають більшими, ніж вони є насправді (це допомагає уберегти великі меблі від надто великих вікон).

04з 20

Розстановка меблів навпроти стін

Поширена помилка при плануванні вітальні полягає в тому, що всі меблі присунуті до стін. Хоч деякі предмети меблів потрібно розташувати біля стіни, розташування дивана чи акцентованих крісел у центрі кімнати зробить простір привабливіших. Ваш диван може створити ще одну стіну в кімнаті. , що створює ілюзію більшого простору. Переконайтеся, що ви вибираєте меблі правильного розміру, щоб у кімнаті було достатньо місця для прогулянок і щоденного використання.

05з 20

Створення дисбалансу дизайну

Якщо у вашій вітальні є симетричні елементи, як-от вікна з обох боків стіни, камін у центрі або стелі з А-образною рамою, розташуйте меблі відповідно, щоб виглядати елегантно. Тут паралельно вікнам розташовані два дивани в тон, а журнальний столик вирівнюється з каміном у центрі. Підвісна люстра доповнює стелі собору, а два зручні акцентні крісла додають баланс, зберігаючи динамічність дизайну.

06з 20

Витрата цінного кухонного простору

Втрата місця на кухні є ще однією поширеною помилкою планування. Збільште кількість кухонних речей. Додайте вузькі полиці в незручних куточках для кулінарних книг або — якщо вам пощастить створити власну кухню — встановіть приховані місця для зберігання в нижній частині шафи. Додавши додаткове місце для зберігання, ви створите більше простору для прогулянок і стійки, оскільки додаткові речі будуть приховані для чистого вигляду.

Щоб отримати ще більше площі, встановіть сміттєвий бак, що рухається, всередині однієї шафи, щоб приховати його від очей і зберегти речі гладкими.

07з 20

Забути місце для кухонних рушників

Тепер на кухонних острівцях зазвичай розташовується кухонна мийка. Але це не віщує нічого доброго для посудного рушника, у якого немає місця на стіні чи верхньої шафи для гачка — ніхто не хоче ходити по кухні з мокрими руками або поклади рушник на прилавок. Виправити це навіть простіше, ніж ви можете подумати: Просто помістіть гачок або стрижень на внутрішню частину шафи з раковиною, щоб повісити кухонний рушник, щоб він був доступним і не заважав.

08з 20

Відсутність належного освітлення

Я вважаю типовою помилкою компонування недостатнє освітлення. Хоча красиві підвіски над вашим островом і раковиною виглядають чудово, добре включити вбудоване освітлення та освітлення під шафою, щоб забезпечити належне освітлення кухні, коли ви працюєте. приготування або приготування їжі. Сховайте стрічки світлодіодних ламп під верхніми шафами або над раковиною, щоб легко ввімкнути їх, коли вам знадобиться додаткове освітлення.

09з 20

Не використовувати стіни

Використання пари громіздких ламп з обох боків ліжка — це помилка компонування. Використовуйте цінний простір на стіні, додавши бра як альтернативу лампам. Зараз є чудові варіанти — навіть плагіни, коли жорстке підключення не є варіантом. Якщо ви любитель читати в у ліжку чи тримаючи додаткові склянки з водою на тумбочках, ви здивуєтеся, яку різницю може зробити додатковий простір.

10з 20

Вибір маленьких килимків для спальні

Приблизно 90 відсотків килимів, які я бачу під ліжками, замалі для ліжка, під яким вони знаходяться. Якщо у вас ліжко розміру «queen-size», я рекомендую принаймні килимок розміром 8 футів на 10 футів під ним і Килимок розміром 9×12 дюймів для королівського ліжка. Вибираючи килими, також важливо виміряти розмір вашої кімнати та звернути увагу на її форму: Покладіть килимок перпендикулярно довжині ліжка — на відстані не більше одного фута від тумбочки. Повинно бути багато м’якого зручного килимка, на який можна ступати. на той момент, коли ви піднялися з ліжка, протягом усієї вашої прогулянки на інший бік, коли ви переставляли подушки та ковдри.

11з 20

Вибираємо велике ліжко

У тому ж ключі, розмір вашого ліжка сам по собі може мати велике значення для потоку вашої спальні. Найпоширенішою помилкою в плануванні спалень є занадто велике ліжко для кімнати. Купуючи ліжко для свого простору, переконайтеся, що з обох боків буде достатньо місця для прогулянок, а також місця для зберігання речей. меблі. Надто велике ліжко робить вашу кімнату тісною, навіть якщо кімната хорошого розміру.

12з 20

Не стилізація за формою

Якщо в плані вашої спальні використовуються певні архітектурні деталі, як-от кутові стелі або стелі, важливо врахувати постійний дизайн кімнати. Наприклад, у приміщеннях з кутовими стелями може здатися незручним розміщення ліжка вздовж однієї з бічних стін. Виберіть місце для свого ліжка біля головної похиленої стіни або прямо навпроти неї для збалансованої обробки. Тут дві тумбочки з відповідними лампами, розташовані перед вікнами, додають додатковий елемент симетрії в цей свіжий, повітряний простір.

13з 20

З видом на порожні кути

Якщо у вашій спальні або вітальні є незручний куток, який виглядає особливо голим, використовуйте його як можливість для додаткового функціонального простору. Кути вітальні — чудове місце для невеликих столів, додаткових місць для сидіння або навіть креативних барних візків для тих, хто може ними скористатися. У спальнях зона відпочинку для одягання та взування може бути стильною та корисною щодня. Тут крісло для спальні з вішалками для капелюхів, оформленими над ним на стіні, створює місце для повсякденних речей, додаючи елементарності простому кутку.

14з 20

Марнославство займає простір

Особливо у меншій ванній кімнаті встановлення раковини може зайняти занадто багато місця. Якщо можливо, спроектуйте свою ванну кімнату з настінною раковиною, щоб простір на підлозі був вільним. Плаваюча раковина допоможе кімнаті здаватися більшою. Додаткові верхні шафи можуть додати більше місця для необхідних речей у ванній кімнаті, не створюючи відчуття тісноти у вашій кімнаті.

Якщо у вас мало місця, спробуйте додати плаваючі полиці вздовж раковини на однаковій висоті, щоб створити додаткове місце для зберігання.

15з 20

Зробіть кімнати меншими

Ще один дизайнерський трюк для невеликих ванних кімнат полягає в тому, щоб збільшити візуальну висоту, коли корисний простір вже максимально збільшено. Замість того, щоб вішати весь декор на рівні очей, спробуйте включити декоративні елементи, високі штори або освітлювальні прилади вище. Ефект привертає погляд до стелі, завдяки чому кімната виглядає більшою, ніж вона є насправді. Якщо у вашій ванній кімнаті великі вікна, тримайте жалюзі та штори відкритими якомога частіше, це також допоможе ще більше розширити простір, привернувши увагу на вулиці.

16з 20

Занадто багато стиснення в малих просторах

Найпоширенішою помилкою, яку я бачу під час планування ванної кімнати, є спроба втиснути занадто багато в простір. Під час проектування ванної кімнати переконайтеся, що ви думаєте про легкий доступ до всіх зручностей і про те, щоб нею було легко маневрувати. Корисно зменшити додаткові предмети, які вам не потрібні: викиньте наполовину використані пляшки лаку для волосся чи шампуню, якими ви більше ніколи не будете користуватися, і скористайтеся новоспеченим простором шафи, щоб упорядкувати будь-які додаткові предмети, що захаращують ваші стільниці.

17з 20

Уникайте незручності

Власники будинків часто розміщують рушникосушки, кільця та гачки там, де вони виглядають найкраще, а не там, де зручно використовувати простір. На щастя, ручки для рушників тощо легко додавати, видаляти чи переміщувати. Тому, проживши в цьому приміщенні достатньо довго, щоб знати, де вам найбільше потрібні рушники, ви можете швидко змінити цю проблему, щоб вирішити цю проблему.

18з 20

Переборщити з меблями

Наявність занадто великої кількості меблів у вашій їдальні може бути серйозною помилкою планування. Зробіть кімнату мінімальною, але захоплюючою, використовуючи динамічне мистецтво, стіл, стільці та веселий освітлювальний прилад. Нам рідко потрібен шведський стіл, щоб поставити порцеляну, або ящик для зберігання білизни — ми можемо обійтися набагато рідше в їдальні.

19з 20

Створення тісної їдальні

Дуже часто недооцінюють, скільки місця має бути для руху людей навколо обіднього столу. Щоб уникнути цієї проблеми, враховуйте ширину свого обіднього набору, коли всі стільці висунуті зі столу, а не тоді, коли їх засунули. Коли прийде час розважатися, ви побачите, що додатковий простір навколо столу значно полегшує подачу страв, прибирання та дозволяє гостям вставати та спускатися з-за столу за потреби.

20з 20

Вибір маленьких килимків для обідніх зон

Поширена помилка, яку люди роблять у своїх їдальнях, — це вибір неправильного розміру килима. Вибираючи килим для їдальні, переконайтеся, що всі стільці можуть повністю сидіти на килимі, навіть якщо їх трохи висунути. Занадто маленький килимок може зробити ваш обідній набір непропорційним. Крім того, це може заважати, коли виштовхуєте стільці.

Прокрутка до верху