21 колір, який щоразу ідеально поєднується з червоним

Ніхто не здивується, якщо почує, що червоний колір – це складний колір для прикраси. Навіть найтемніші відтінки червоного, як правило, досить інтенсивні. А найяскравіші? Вау, не змушуйте нас починати. На щастя, є багато дизайнерів інтер’єру, які взяли на себе завдання прикрасити інтер’єр червоним кольором і залишили нам усі види червоного домашнього декору, щоб ми могли ознайомитися з ними.

Ці невтомні зусилля дизайнерів дали нам відповіді на такі питання, як « Які кольори поєднуються з червоним?» І чи можу я справді вдатися до червоного? Ці герої вже зробили більшу частину роботи за всіх нас. Все, що нам потрібно робити, це прочісувати їхню роботу та вчитися на цьому.

01з 21

Бордовий + Коричневий

Який найпростіший спосіб впоратися з яскравим червоним відтінком? Поєднайте його з нейтральним. Теплі нейтральні кольори, такі як коричневі, можуть пом’якшити навіть найсміливіші бордові, залишаючи у вашому просторі відчуття приземленості, приземленості та затишку. І не бійтеся грати з різними відтінками коричневого. Коли ви маєте справу з таким універсальним кольором, ви можете поєднувати різні відтінки, не перевантажуючи свій простір.

02з 21

Цукерка Червона + Помаранчевий

Прикраса червоним кольором — сміливий крок, який стає ще сміливішим, якщо до суміші додати помаранчевий. Але якщо ви не боїтеся яскравої палітри, ця пара може зробити приголомшливе враження. Щоб кольори не переважали у вашому просторі, спробуйте використати їх у принті. Ми знаємо, ми знаємо — червоно-помаранчевий принт звучить як кошмар домашнього декору. Але нейтральний фоновий колір принта збалансує яскраві відтінки, зробивши їх трохи зручнішими для очей.

03з 21

Червоний + М’ятний

Червоний може встояти проти різноманітних яскравих відтінків, але м’ятний колір — це особливо приємний колір для його поєднання. Оскільки м’ятний набагато світліший за червоний, вони створюють захоплюючий контраст у поєднанні. Крім того, м’ятно-зелені ноти можуть доповнювати найтемніші з червоних, а його прохолодні блакитні відтінки можуть пом’якшити найяскравіші червоні. Червоний — це фантастично з блідо-приглушеним зеленим. Ці додаткові кольори підкреслюють найкраще один в одному, а поєднання з чимось світлішим і стриманішим дозволяє уникнути різдвяної теми.

04з 21

Червоний + Білий

З білим все чудово поєднується, і червоний не виняток. Використовуйте червоні предмети, щоб додати яскравих кольорів у мінімалістичний простір. Або нехай білий стане акцентом в неймовірно сміливому і яскравому інтер’єрі. З класичним поєднанням практично неможливо помилитися.

05з 21

Палений червоний + бірюзовий

Червоний і бірюзовий не є доповненнями в колірному колі, але вони дуже близькі. Кольори підкреслюють найкраще один в одному: червоний підкреслює вроджену яскравість бірюзового, а бірюзовий робить червоний спокійнішим і затишнішим. Використовуйте цю пару в своїх акцентних речах або дозвольте їм зайняти центральне місце. Вони стануть привабливим доповненням до вашого дому, де б ви їх не поставили.

06з 21

Бордовий + Рум’яна

Рум’яна – чудові майже нейтральні. Рожевий відтінок виглядає теплим, але приглушеним, що робить його чудовим партнером для низки яскравих кольорів. Хоча червоний колір пожежної машини може переважати делікатніші відтінки, як-от рум’яна, темніші червоні можуть трохи більше співпрацювати. Поєднуйте свої найкрасивіші рум’яна з найглибшими бордовими, щоб створити настільки ж дивовижну, як і приголомшливу комбінацію.

07з 21

Гранат + чорний

Чорний підсилює будь-який колір, з яким він поєднується, тому його складно поєднувати з червоним. Але якщо ви дотримуєтеся більш глибоких, теплих відтінків, таких як цегла та гранат, ви можете отримати палітру , яка виглядає гладкою, вишуканою та зовсім не приголомшливою.

08з 21

Темно-бордовий + зелений лайм

Якщо ви думаєте, що червоний може бути важко прикрасити, зелений лайм може бути ще складнішим. І думки про поєднання цих двох достатньо, щоб багатьох із нас ввести в штопор. Справа в тому, що салатовий чудово поєднується з темно-бордовими та бордовими кольорами. Кольори вражаюче добре доповнюють один одного, створюючи поєднання, яке виглядає витонченим, дивовижним і повністю збалансованим.

09з 21

Червоний + Синій

Блакитний — безпомилкове доповнення до будь-якої палітри, навіть якщо ця палітра особливо яскрава та смілива. У той час як більш світлий синій може пом’якшити більш яскраві відтінки червоного, темніший синій може зробити їх затишними. Обидві пари виглядають неймовірно чудово — і їх напрочуд легко прикрасити.

10з 21

Вишневий + світло-сірий

Шукаєте легку комбінацію, яка менш очевидна, ніж червоно-біла? Червоний і світло-сірий — надійний вибір. Світло-сірий може запропонувати тло, яке є трохи більш динамічним, ніж те, що ви отримали б від класичного білого, і водночас його так само легко прикрасити.

11з 21

Бордовий + оливковий

Багато хто уникає поєднання червоного з зеленим, оскільки це поєднання може надто нагадувати свята. Але вибирайте оливково-зелений колір, настільки теплий, що він майже золотий, і в кінцевому підсумку ви отримаєте справді приголомшливий дует, який зовсім не буде прив’язаним до сезону. Поєднайте цей відтінок із насиченим бордовим, щоб створити природну схему декору, і приготуйтеся затишно затишно погрітися.

12з 21

Рубін + темно-синій

Оскільки темно-синій лише на відтінок від чорного, це один із найбільш універсальних майже нейтральних кольорів . І оскільки він не такий гладкий, як чорний, він не посилить автоматично всі кольори навколо нього. Додайте темно-синій до будь-якого відтінку червоного, який ви збираєтеся прикрашати, і вірте, що він зробить роботу за вас. Темно-синій впорається з найтемнішими червоними, в той час як найяскравіші відтінки створять ніжний затишок.

13з 21

Червоний + Мідь

Яскравіші відтінки коричневого, такі як мідь і карамель, виглядають неймовірно красиво поруч з червоним. Яскравість червоного підкреслює теплі відтінки світліших коричневих, завдяки чому вони виглядають яскраво, а не нейтрально. У парі кольори виглядають настільки схожими, що майже зливаються. Розмістіть обидва по кімнаті, щоб вони гармонійно повторювали один одного.

14з 21

Червона троянда + зелений нефрит

Зелений і червоний може бути важко поєднати. Але якщо ви облаштовуєте простір із текстурою та богемністю, ви можете створити поєднання без особливих зусиль. Виберіть насичений нефритовий зелений і доповніть його набором різних червоних. Вибираючи друковані вироби, які поєднують кольори для вас, ви можете уникнути перекошування пари надто святковим.

15з 21

Цегла + Олов’яний

Олов’яний добре поєднується з будь-яким кольором. Але особливо чудово він виглядає поруч з червоним. Нехай цегляно-червоний акцент додасть вишуканого тепла олов’яному інтер’єру. Або створіть яскравішу палітру, поєднавши олов’яні предмети з червоними акцентами пожежної машини.

16з 21

Полуниця + Рожевий

Рожевий і червоний можуть кричати про День Святого Валентина . Але в поєднанні з гладким чорним і насиченим коричневим, ця пара може виглядати просто приголомшливо. Вибирайте витвори мистецтва, які поєднують два відтінки, або пограйте з візерунками, які повною мірою використовують обидва кольори — просто переконайтеся, що вони приземлені, додавши пару темніших відтінків.

17з 21

Червоний + лісовий зелений

Лісово-зелений добре виглядає з будь-чим, включаючи червоний. Щоб поєднання кольорів залишалося богемним і фактурним, вибирайте червоні деталі з принтом, а не однотонні. (І бонусні бали, якщо принт поєднує червоний і лісовий зелений для вас.)

18з 21

Смородина + Вугілля

Деревне вугілля насправді є лише приглушеною версією чорного. Тож не варто дивуватися, що він чудово виглядає поруч із червоним. Якщо ви сподіваєтесь створити затишний, землистий інтер’єр, поєднуйте цей колір із темнішими цегляно-червоними та бордовими. І не цурайтеся друкованих деталей — поєднання кольорів добре піддається візерункам.

19з 21

Бордовий + бузковий

Червоний і фіолетовий можуть звучати як безлад. Але насправді кольори неймовірно добре поєднуються, особливо коли вони відтворені графічно. Шукайте речі, які поєднують фіолетовий з червоним, бузковий з бордовим — і дозвольте їм привернути увагу у вашому просторі.

20з 21

Помада+ Барвінок

Барвінок є прекрасним фоном для сміливих, яскравих червоних тонів. Світло-блакитний колір досить тонкий, щоб діяти як нейтральний, але досить сильний, щоб збалансувати вашу схему декору. Використовуйте його, щоб компенсувати найяскравіші акценти. А хто знає? Це може так добре збалансувати простір, що у вас виникне спокуса додати в суміш ще кілька яскравих кольорів.

21з 21

Цегла + Бежевий

На перший погляд бежевий може здатися розмитим нейтральним. Але при цьому все це досить теплий колір. Поєднуйте його з такими ж теплими червоними, як цегляний і бордовий, і спостерігайте, як кольори поєднуються, створюючи насичену текстуровану палітру, яка виглядає абсолютно гармонійною.

Прокрутка до верху