22 кухні з гарними чорними шафами

Для тих, хто страждає від перевантаження білою кухнею, ви можете розглянути інший класичний колір – чорний. Зокрема, темні меблі. Чорні шафи – елегантний варіант, який здається гламурнішим, ніж простий білий. З цими ідеями, ви зможете додати сміливі та ефектні чорні меблі у свій кухонний простір. 

1. Чорні нижні шафи на світлій кухні

У цій просторій та світлій кухні від Texas Construction Company чорні базові шафи у стилі шейкера увінчані стільницею з водоспадом із мармуру Carrera. Що робить цей простір для приготування їжі легким та повітряним, так це стіни, вкриті білою плиткою метро, ​​яка компенсує темні шафи. 

2. Сучасна кухня у фермерському будинку з чорними шафами

Меблі із забарвленого чорного дерева в поєднанні з акцентами з натурального дерева надають цьому сучасному простору для приготування їжі, створеному дизайнерами інтер’єру Let’s Talk Kitchens, атмосферу сучасного фермерського будинку.

3. Змішуйте та поєднуйте стилі кухонної шафи

Створюючи цю кухню, дизайнер інтер’єрів Сьюзан Клівленд прагнула створити мінімалістську кухню з традиційною естетикою. Вона виконала свою роботу, змішавши два різні стилі шаф. На стіні чорні шафи із гладкими плоскими фасадами. Білі нижні шафи мають класичний профіль шейкера.

4. Стелажі, що відкриваються, і чорні кухонні шафи

Акценти з натурального дерева та фартух у стилі русалки додають тепла та індивідуальності цієї невеликої кухні від Design Shop Interiors. Поєднання чорних шаф із відкритими дерев’яними полицями не дає простору для приготування їжі здаватися надто важким.

5. Поєднуйте чорні шафи з акцентами із натурального дерева

Створіть кухню, наповнену теплом та індивідуальністю, за допомогою зроблених на замовлення чорних шаф з акцентами із натурального дерева. У цьому спеціальному кухонному просторі від Space Craft Joinery фартух із геометричної дерев’яної плитки задає шикарний і сучасний тон для плоских передніх шаф.

6. Чорні кухонні шафи з обшивкою внахлест

Чорні шафи з корабельною обшивкою та стільниці з кленових блоків є важливими елементами цієї кухні у богемному стилі від Wirth and Company Construction. Підкреслюють хіпі-атмосферу цього кухонного приміщення два плетені кошики та бамбукові підвісні світильники.

7. Чорні кухонні шафи для маскування простору

У цьому кухонному просторі від дизайнера інтер’єрів Миколи Бо чорні шафи, що нагадують меблі для вітальні, роблять кухню менш помітною та менш очевидною.

8. Ретро кухня з чорними шафами

Kandra Kole Interiors додала цій традиційній кухні ретро-стиль завдяки червоній техніці та чорним меблям. Шафи були прикрашені червоними ручками.

9. Кухня з оніксу з приголомшливими рисами чорного кольору

Цей чудовий простір для приготування їжі з оніксу від April Tomlin Interiors поєднує в собі чорні як смоль шафи-шейкери з похмурою мармуровою плиткою в ялинку. Металеві акценти, від хромованих ручок шафи до латунних світильників, роблять приміщення контрастнішим. 

10. Сучасна кухня у фермерському будинку з чорними шафами своїми руками

Цей сучасний фермерський кухонний простір, зроблений своїми руками, представлений на Maison de Pax, поєднує білі стіни внахлест, відкриті стелажі та стільниці з м’ясних блоків з північними чорними нижніми шафами. Збереження стін білими робить компактний простір більш просторим та світлим.

11. Створіть кухню, наповнену ароматом Старого Світу

Привнесіть трохи старовинного колориту в свою кухню з ідеями цього прекрасного кухонного простору від Беатріс да Коста. Чорні шафи з гіпсокартону надають крихітному кухонному простору чарівну сільську атмосферу. Чорна стіна стає тлом для затишної галерейної стіни. 

12. Стильна чорно-біла кухня з темними шафами

Стильна чорно-біла кухня від Sara Ray Interior Design поєднує відкриті стелажі та чорні нижні шафи-шейкери. Світло над стільницею зробить кімнату свіжою та яскравою. Барні стільці з мідним покриттям та латунний світильник надають простору гламурного вигляду.

13. Чорні кухонні шафи додають глибину та висоту

Чорні верхні шафи притягують погляди вгору, додаючи візуальну глибину та висоту цієї чорно-білої кухні від Martha O’Hara Interiors. 

14. Чорно-біла стильна кухня

Двоколірні меблі з чудовою латунною фурнітурою надають візуальний інтерес цій чорно-білій кухні в стилі смокінгу від Lat Lawton Interiors. Чорні шафи біля стіни закріплюють простір для приготування їжі. 

15. Маленька кухня з чоловічою атмосферою

Бетонні стільниці, плитка метро, ​​акцентована вугільним розчином, і базові шафи кольору лакриці надають шикарну та мужню атмосферу цій невеликій кухні від B Garden Designs.

16. Створіть розкішну кухню із чорними шафами

Чорні шафи та стільниця з теплого дерева надають цьому крихітному кухонному простору від Dichotomy Interiors багатого та розкішного вигляду.

17. Велика чорно-біла кухня

Велика кухня в гірському будинку від Studio McGee прикрашена чорними шафами, що зроблені на замовлення, на тлі білих стін. Полки, що відкриваються, в центрі кухонної стіни роблять величезний простір для приготування їжі легким і свіжим. 

18. Пара чорних шаф із візерунчастою настінною плиткою

Що нам найбільше подобається в чорних кухонних шафах, то це те, що їх можна змішувати і поєднувати практично з чим завгодно. У цьому карколомному кухонному просторі від Jasmin Reese Interiors візерункова плитка поєднується з темно-чорними шафами. Яскраво-синій кухонний острів надає сміливих кольорів.

19. Традиційні чорні шафи поєднуються з різними стилями декору

Традиційні чорні шафи підходять для різних стилів оформлення. У цій кухні від M2 Project вони виглядають абсолютно богемно на тлі цегляної стіни та білої плитки метро у лофті художника. 

20. Традиційна кухня з підвищеною елегантністю

Від стільниці Caesarstone до приголомшливої ​​витяжки духовки – в цьому вражаючим просторі для приготування їжі від студії Dove Design Studio є безліч цікавих особливостей. Але чорні меблі – це те, що справді посилює елегантний зовнішній вигляд цієї кухні. У чорній кухонній шафці у сільському стилі виставлено посуд, а вишукані нижні шафи прикрашені латунними ручками у вигляді чашок.

21. Немає нічого кращого за класичну чорну кухню

Як і традиційні білі кухні, чорні кухонні приміщення, такі як цей приклад від Gilmer Kitchens, безперечно, витримають випробування часом. Чудові шафи у стилі шейкера увінчані ліпниною у вигляді корони для формального блиску.

22. Кухонні шафи, що майже зникають

У цьому сучасному кухонному просторі від Darren James Interiors кухонний простір практично зникає завдяки плоскому фасаду чорного кольору еспресо.

Прокрутити вгору