7 найбільш вражаючих перетворень вітальні, які ми колись бачили

Вітальня – це серце будинку, бажане місце для відпочинку, перегляду улюбленого шоу чи спокійного вечора з вином та їжею на виніс. Це кімната, яка заслуговує на нашу пильну увагу. Експерти максимально використали потенціал цих застарілих та нефункціональних віталень та створили незабутні простори для своїх клієнтів.

Ми зібрали сім чудових моментів до і після перетворення вітальні, які нас вразили, і вам обов’язково сподобаються остаточні результати.

1. Тісна квартира перетворилася на класну Каліфорнію середини століття

Ця тісна квартира потребувала кохання з боку нових власників, і дизайнер мав просте рішення для максимального збільшення простору. 

Потрібно було почати з нуля, коли справа стосувалася меблів та аксесуарів, і привнести життя та індивідуальність у похмуру та нудну квартиру у новобудові. Ціль полягала в тому, щоб створити типово каліфорнійську класну атмосферу з нотками японського впливу.

В результаті вийшла земна палітра кольорів, мінімалістські меблі, які не займали б занадто багато місця, і відчуття узбережжя, яке робить простір яскравим і повітряним. 

2. Від нудного та сірого до шикарного фермерського будинку

Ми напевно робимо замітки про цей ремонт, в якому перетворили цю зношену вітальню на простір, що однаково розслабляє і шикарне. Ціль полягала в тому, щоб поєднати стиль висококласного фермерського будинку з класною сільською атмосферою, створивши традиційну, але затишну естетику для сім’ї з чотирма маленькими дітьми.

Знявши панелі зі стін, перефарбувавши підлогу та наповнивши кімнату поєднанням старовинних та сучасних предметів, вітальня незабаром стала ідеальним поєднанням старого та нового. Простір тепер яскравий, привабливий і такий стильний.

3. Від тьмяного та незакінченого до гламурного та мрійливого

Дизайнер інтер’єрів надав цій вітальні абсолютний гламурний вигляд, якого вона так жадала. 

Він узяв практично мебльовану вітальню і надав їй сучасного вигляду, використовуючи сміливі меблі та аксесуари. На щастя, оскільки в кімнаті не було ідентичності, клієнти були відкриті для всього, що запропонував дизайнер.

Простір тепер є текстурованою мрією з пишними квітами, текстурами та сучасними візерунками, включаючи пуфи із золотою бахромою, мерехтливий сірий килим, столи з мармуровими стільницями та привабливі настінні малюнки.

4. Захаращений простір став яскравим і прибережним

Раніше ця вітальня була захаращеним простором, повним відволікаючих факторів без конкретної дизайнерської історії. Але фахівець з дизайну врятувала становище та створила простір з плавною течією та зв’язком з узбережжям. 

Ця молода сім’я хотіла, щоб їхній прибережний будинок уособлював спосіб життя Флориди, але вони все ще хотіли, щоб він відповідав їхньому цілорічному проживання і не був надто пляжним. Вони не внесли багато структурних змін у життя кімнати, залишивши такі речі, як оригінальні панелі та вапняковий камін, але ми швидко оновили декор, у тому числі пофарбували стіни в зелений колір морської піни.  

Унікальні морські ліхтарі та прибережні знахідки з подорожей клієнта відрізняють цей простір від типового пляжного будиночка, а дизайн тепер розповідає вічну історію цього прибережного будинку.

5. Від історії до сучасності

Дизайнеру було доручено реалізувати досить складний проект у цій застарілій вітальні.

Цей будинок мав велику історію, але декор потребував серйозної модернізації. Офіційна вітальня віддає шану 80-м рокам, коли панували важке драпірування, химерна бахрома та золоті акценти. 

Щоб оновити простір, але при цьому надати йому сміливої ​​унікальності, було обрано яскравий шартрез, щоб контрастувати з чорно-білими меблями та акцентами. Простір придатний для життя і доступний, але при цьому містить грайливі та забавні елементи декору.

6. Реконструкція цієї похмурої квартири пройшла вдало

Змішання скандинавських стилів та стилів середини століття забезпечило повний успіх цієї ситуації квартири.

Молода пара придбала цю квартиру 1904 року в культовому будинку Cocoa Exchange кілька років тому, коли вона була вперше перетворена на кондомініуми. Одним із найбільш відмінних елементів будівлі є унікальна трикутна форма, очевидна у кривизні їдальні та вітальні. Незвичайна форма, хоч і гарна, створила деякі дизайнерські проблеми. 

Щоб зробити простір більш привабливим та м’яким, встановили підлогу з білого дуба та пофарбували стіни у теплий білий колір. Нейтралізація меблів та елементів декору робить вітальню непідвладною часу обителью для господарів.

7. Дань поваги 60-м рокам змінилася яскравим та просторим простором

Вітальні у вікторіанському стилі будинку не було реконструйовано з 1960 року. Простір з курним рожево-ліловим диваном у квіточку і тьмяними фіранками гостро потребував оновлення. 

Тут хотіли створити щасливий притулок з великою кількістю м’яких кольорів та природного світла. Початок був із фарбування стін та стелі у яскраво-білий колір, потім додали меблі та аксесуари м’яких відтінків синього та пісочного, щоб надати кімнаті спокійної атмосфери.

Завдяки тому, що простір став світлим і просторим, клієнти можуть насолоджуватися днями, гріючись на сонці з приголомшливих вікон і байдикуючи у синьому шкіряному кріслі.

Прокрутка до верху