Гарний дизайн кухні

Незважаючи на те, що жінки намагаються всіма силами довести, що вони не тільки домогосподарки і що кухня – це не основне місце проживання, для більшості сімей це приміщення відіграє особливу роль.

Жінки, як і раніше, проводять тут значну частину свого часу, а отже, на кухні завжди має панувати умиротворена та приємна атмосфера, незважаючи на те, що відбувається у світі. Саме тому гарний дизайн кухні тут відіграє першорядну роль.

Наприклад, багато хто в курсі, що дизайнери не рекомендують зловживати надто яскравими відтінками, а іноді навіть радять їх повністю уникати.

Так відбувається тому, що яскраві кольори хоч і позитивно впливають на наш емоційний стан, але зовсім ненадовго. Потім настає роздратування.

Таким чином, таке забарвлення більше підійде у тих приміщеннях, які ми відвідуємо ненадовго. Це може бути передпокій або, наприклад, ванна кімната. Враховуючи, що кухня є місцем, що досить відвідуване, тут краще витримати більш спокійні тони.

Розташуванню меблів у гарному дизайні кухні також слід приділяти велику увагу.

Не забувайте, що вона повинна бути не просто красиво, але ще й функціонально, де все стоїть на своїх місцях. Мікрохвильова піч, плита, соковитискач та інші предмети повинні розташовуватися так, щоб було зручно. Тут вже багато залежатиме від переваг господині.

Крім того, кожна людина має ще й сама собі визначити, яке місце в її житті займає таке приміщення як кухня.

Якщо це місце, де ви часто готуєте або просто п’єте чай, тоді підійдуть пастельні тони. Ну а в тому випадку, якщо буваєте ви тут рідко, тоді можете облаштувати її на свій розсуд, залежно від ваших смаків і уподобань.

У кухні все має спонукати до приємного проведення часу і викликати у господарів відчуття непідробного спокою та затишку.

Прокрутка до верху