дизайн кухни в зеленом цвете_3

Секрети оформлення дизайну кухні у зеленому кольорі

Для того, щоб оформити дизайн кухні, добре підійдуть зелені відтінки – сюди включений відтінок салату, трави, фісташок, оливок, лайма, м’яти тощо.

дизайн кухні в зеленому кольорі

Рекомендація: темні тони віртуально зменшують простір. Виходячи з цього, в кухнях не слід використовувати великий обсяг темних відтінків зеленого і не тільки. Краще використовувати світлі відтінки.

Нижче наведені найкращі способи застосування зелених відтінків для кухні в такій гамі.

1. Якщо кухонний простір невеликий і темні тони в ній присутні, то для її редагування звичайно добре застосовувати світлі відтінки зеленого. У кухнях, пофарбованих сонячними фарбами, можна не боячись експериментувати з насиченими відтінками.

дизайн кухні в зеленому цвете_2

Оформити дизайн кухні у зеленому кольорі можна різними варіантами:

• Пофарбувати одну стінку у світлі відтінки, а інші – у темні тони або навпаки;

• Також дозволяється застосовувати варіант «градієнт», тобто використовувати для оформлення однієї стіни не один відтінок зеленого, а розділити стіни декількома різнотонними панелями;

• Дуже добре і привабливо виглядають стіни, оброблені фотошпалерами, живописом або декоративними покриттями, виконані в зелених відтінках.

дизайн кухні в зеленому кольорі_3

2. Також якщо в зелені тони розфарбовані фасади гарнітура кухні, то всі меблі повинні відповідати йому. Покриття таких фасадів можуть бути і глянсовими, і матовими, з фотодруком або якимось малюнком – все будується на смаках та уподобаннях.

У кожному варіанті дизайн кухні в зеленому кольорі виглядатиме креативно, не нудно та стильно.

дизайн кухні в зеленому цвете_1

3. Найчастіше при оформленні правильного дизайну кухні використання зеленого фартуха стало популярним. Це частина стінки, розташована між нижньою та верхньою частинами кухонних меблів. Якщо хотілося б додати в кухню акцент зелених відтінків, то фартух принесе контраст і свіжість в кухню білого кольору або інших пастельних тонів.

дизайн кухні в зеленому цвете_4

З подібним оформленням дуже добре гармоніюватиме скатертина, світильники, шторки або посуд, якщо всі вони будуть близькі за кольором з фартухом.

Прокрутити вгору