актуальные цвета в интерьере_2

Актуальні кольори в інтер’єрі будинку

Яскраві кольори – живий інтер’єр. Найактуальнішим кольором в інтер’єрі вважається відтінок марсала . Цей колір являє собою щось середнє між червоним, винним та коричневим. 

актуальні кольори в інтер'єрі

Такий колір відмінно впишеться у вітальню і як основний відтінок, і як елемент декору, доповнити такий колір можна сірими тонами або блідо-золотим.

актуальні кольори в інтер'єрі_5

Кораловий колір – ще один фаворит сучасного інтер’єру. Відтінки цього кольору добре використовувати у вітальні чи дитячій. Цей колір відмінно поєднується з бірюзою, теракотом, салатовим, чорним і гірчичним. Якщо такі поєднання дуже агресивні, можна розбавити його молочним, бежевим або ніжно-блакитним.

актуальні кольори в інтер'єрі_1

Всі відтінки жовтого дизайнери рекомендують використовувати у ванній, спальні, причому не тільки на стінах, але і на стелі або підлозі. Сонячні відтінки відмінно поєднуються із зеленим, білим та коричневим.

актуальні кольори в інтер'єрі_2

Колір індиго , бірюзовий, відтінок грозового неба не залишаються поза увагою вже не перший сезон. Сині тони розслаблюють, заспокоюють і привносять у приміщення відчуття прохолоди та свободи.

актуальні кольори в інтер'єрі_3

Смарагдові, лаймові, салатні, оливкові відтінки рекомендується використовувати всі разом одночасно, так кімната набуде глибини та природності. Добре поєднуються з помаранчевими тонами, білим та жовтим кольорами, темно-коричневим.

Благородні – завжди актуальні кольори в інтер’єрі

Яскраві кольори задають настрій кімнати, а ось пастельні, ніжні тони створюють неповторне відчуття затишку та легкості у навколишньому просторі.

Які ж кольори такої гами актуальні на сьогоднішній день?

• ніжно-блакитний;

• пастельно-рожевий;

• світло сірий;

• кольори міді та золота;

• м’ятний;

• бежевий.

актуальні кольори в інтер'єрі_4

Фахівці радять розбавляти такий інтер’єр яскравими акцентами, наприклад, малиновим, жовтим, коричневим або монохромними чорними та білими деталями, текстилем або меблями.

Різноманітність модних кольорів в інтер’єрі дає необмежені можливості в дизайні, створює атмосферу стилю та шику, крім того розкриває індивідуальний стиль кімнати.

Прокрутити вгору