Сучасний фермерський будинок Міли Куніс та Ештона Катчера

Якби ви мали будинок своєї мрії в омріяному та ексклюзивному Беверлі-Хіллз, яким би він був? Сучасний фермерський будинок Міли Куніс і Ештона Катчера в Лос-Анджелесі є будинком мрії пари. На вершині пагорба в Лос-Анджелесі пара здійснила свою мрію. Щоб матеріалізувати свою уяву, Куніс і Катчер спроектували свій сучасний фермерський будинок разом з Говардом Бакеном з Backen & Gillam Architects. Вікі Чарльз з Charles & Co. відповідала за дизайн інтер’єру.

Знадобилося п’ять років, щоб сучасний фермерський будинок Міли Куніс і Ештона Катчера був підготовлений до заселення їхньої родини. Незважаючи на те, що розкішний сучасний фермерський будинок був побудований з нуля, він має автентичну сільську естетику.

Незважаючи на це, протягом п’яти років проекту Куніс і Катчер активно шукали можливість бути частиною розробки дизайну та процесу будівництва. Для голлівудської пари це був єдиний можливий спосіб отримати саме те, що вони хотіли. Сучасний фермерський будинок Міли Куніс і Ештона Катчера – це саме те, що пара хотіла бачити, не тільки тому, що ця власність неймовірно приголомшлива, але й тому, що все було продумано до дрібниць.

Сімейний дім Міли Куніс і Ештона Катчера — це сільська власність площею шість акрів, яка тепер містить головний будинок, з’єднаний із сараєм для розваг, а також окремо стоячий павільйон для барбекю, усе розташоване вздовж центральної осі. Всередині та зовні щасливо співіснують у їхній власності, оскільки однією з їхніх головних турбот було мати стійкий будинок. У результаті сучасний фермерський будинок Куніс і Катчер зроблено з дерева, скла та бетону.

Палітра сировини забезпечує достатній промисловий шарм. Крім того, є відкритий простір для подружжя, щоб посадити та зібрати врожай. Таким чином, відкритий простір Куніс і Катчер призначений не тільки для розваг, але й для зменшення їх впливу на зміну клімату. Розкішний сарай, який є домом для голлівудської пари, виробляє достатньо сонячної енергії для підтримки всієї території. Однією з цілей Куніс і Катчера є подолання чинного законодавства та можливість розподіляти власну енергію на місцях.

Міла Куніс і Ештон Катчер знали, що хотіли, щоб Говард Бекен спроектував їхній будинок так само, як вони хотіли, щоб його прикрасила Вікі Чарльз. Старому будинку, схожому на амбар, Вікі Чарльз додає сучасний шарм. Дизайнер інтер’єру використав культові елементи дизайну з попередніх будинків Куніс і Катчера, наприклад ефектну люстру, яка тепер прикрашає розважальний амбар, який також є гостьовим будинком. Заздалегідь Куніс і Катчер знали, що Вікі Чарльз — найкращий вибір для втілення їхньої уяви.

Не дивно, що в інтер’єрі сучасного фермерського будинку Міли Куніс і Ештона Кутчера домінують землисті тони . Крім того, завдяки Вікі Чарльз темно-коричневі відтінки прикрашають кожну кімнату.

Кінцева мета Куніс і Катчера полягала в тому, щоб зробити так, щоб сільський будинок буд сімейним гніздечком. Сімейний будинок для подружжя та їхніх дітей. Мабуть, мети досягнуто, згодні?

Прокрутити вгору