Модульні будинки – все, що вам потрібно знати

Кількість модульних будинків, що будуються, зростає, як і їх популярність. Модульні будинки є швидшим і простим способом створення ідеального житлового простору, тому не дивно, що вони стають все більш популярними.

Незалежно від того, чи є у вас великий чи маленький простір для роботи, доступний модульний дизайн будинку – і в цьому їх краса – вони можуть працювати де завгодно. Але що таке модульний дачний будинок? Чим модульні конструкції будинків відрізняються від «звичайних» будинків? І як готові будинки співвідносяться зі своїми традиційними аналогами? Якщо ви хочете будувати модульний будинок, у нас є все, що вам потрібно знати про них, щоб допомогти вам почати.  

Що таке модульний будинок?

Чудове запитання. Модульні будинки — це будинки, які будуються за межами ділянки по частинах, а потім збираються на місці на фундаменті обраним вами будівельником, щоб утворити модульний будинок. Вони виглядають так само, як «звичайні» будинки, і ви, ймовірно, стикалися з ними, навіть не усвідомлюючи. По суті, це готові будинки, які потрібно зібрати, як і корпусні меблі.

Не плутайте їх з мобільними будинками, оскільки їх неможливо підняти та перемістити; вони постійні. Вони виглядають чудово, і вам буде важко відрізнити їх від традиційної конструкції.

Чим відрізняється модульний дачний будинок?

Готові будинки можна побудувати за тижні, а не за місяці, необхідні для будівництва традиційного будинку. У порівнянні зі звичайним будинком набагато менше елементів, які потрібно добудувати на місці, і вони не бачать затримок через погоду чи запаси, як ви часто бачите у звичайному будинку.

Незважаючи на те, що вони відрізняються, вони все одно повинні відповідати будівельним нормам і тим самим правилам і вказівкам, що й будь-який інший будинок.

Скільки коштує модульний будинок?

Нам важко сказати, скільки коштуватиме будівництво модульного будинку, адже все залежить від того, наскільки він великий чи маленький, а також від дизайну та стилю. Однак вони зазвичай дешевші, ніж ваш традиційний будинок, побудований на місці, за квадратний метр.

Це пов’язано зі швидкістю виробничого процесу для готових будинків, відсутністю погодних затримок і тим, що багато перевірок можна зробити ще до того, як ваш будинок буде доставлено. При цьому кожна збірка відрізняється, тому переконайтеся, що ви провели дослідження, перш ніж зануритися в неї.

Чи є модульні будинки кращими для навколишнього середовища?

Модульні будинки дійсно енергоефективні в порівнянні з багатьма традиційно побудованими будинками, тому ви заощадите на своїх рахунках за електроенергію, а також на вартості модульного будинку.

Якщо ви  екологічно свідомі, це може бути для вас розвагою, оскільки будь-яка енергія, яку можна заощадити, є величезним плюсом для навколишнього середовища.

Чи всі модульні конструкції будинку виглядають однаково?

Ні, зовсім ні. Один модульний дизайн будинку дуже відрізняється від іншого. Ви можете охопити практично будь-який стиль будинку в будівництві свого модульного будинку, від сучасних модульних будинків до будинків, які виглядають більш традиційно.

Ви навіть можете проявити креативність і створити свій власний будинок, вам не потрібно вибирати вже доступний варіант – за допомогою тих, хто знає, ви можете отримати свій модульний будинок саме таким, яким ви мріяли. Є кілька приголомшливих сучасних модульних будинків на замовлення, від крихітних модульних будиночків, побудованих так, щоб вони вписувалися в найменші приміщення, до сучасних модульних будинків, побудованих так, щоб плавно вписуватися в їхнє оточення.

Що робити, якщо у вас мало місця?

Якщо у вас мало місця, не бійтеся! Модульні будинки ідеально підходять, якщо у вас не так багато місця, а з трохи розумним дизайном ви зможете створити будинок з добре продуманим простором. Від невеликих котеджів до модульних будинків із відчуттям котеджу чи сучасного дизайну бунгало — блискуче прикрашені крихітні модульні будинки з’являються повсюдно.

Оскільки невеликий простір стає все більш популярним, а дизайн таких крихітних модульних будинків стає чимось на кшталт конкурентної боротьби, дизайн невеликих модульних будинків стає все більш популярним. Деякі з проектів справді приголомшливі, і незалежно від того, чи є у вас 500 квадратних метрів чи 3500 квадратних метрів простору – сучасний модульний будинок може бути зведений.

Чи можна вибрати стандартний дизайн?

Так, ви можете вибрати один із різноманітних дизайнів від обраної компанії – це добре, якщо у вас є зручне місце для роботи, і ви не хочете клопоту придумувати свій власний дизайн. Існують сучасні модульні будинки та традиційні конструкції, які ви можете вибрати, а також будинки, які підходять для певної зони проживання, наприклад, у місті, на пляжі чи в сільській місцевості.

Це простий і легкий спосіб, а також найбільш економічний. Як тільки ви почнете змінювати речі та доповнювати дизайн, витрати можуть почати зростати, тому якщо у вас обмежений бюджет, вибір того, що вже було розроблено, буде дешевшим варіантом.    

Чи можу я спроектувати модульний будинок на замовлення?

Так, так і так. Існує багато компаній, які можуть допомогти вам створити власні готові будинки на замовлення. У вас є кілька варіантів, коли справа доходить до індивідуального проектування модульних будинків.

Ви можете налаштувати стандартний дизайн, включаючи додаткові функції, які вам потрібні, будь то палуба, інший стиль фасаду або зміна макета. Цей варіант хороший, якщо ви просто хочете внести якісь мінімальні зміни, не змінюючи занадто суть дизайну. Іншим варіантом є повністю індивідуальний дизайн вашого модульного будинку.

Якщо у вас є думка, яку просто неможливо відтворити за допомогою стандартного дизайну, у вас є конкретна потреба, яку вам потрібно задовольнити, або ви просто любите мати щось зовсім інше – тоді це шлях. Однак просто пам’ятайте, що якщо ви починаєте дизайн з нуля, завжди потрібно враховувати елемент витрат, а створення спеціального дизайну також займе більше часу.

Прокрутити вгору