Як стилізувати відкриті кухонні полиці

Ви можете замислитися, чи варті відкриті кухонні полиці галасу. Чи є вони просто примхою, досить практичні або дуже складні для правильного стилю. При правильному стилі вони можуть змінити ваш інтер’єр. У цій статті за стилем ми відповідаємо на запитання: що поставити на відкриті полиці?

Змішувати та поєднувати

Щоб отримати правильний баланс стилю та змісту, обов’язково змішуйте як практичні, так і декоративні предмети. Наприклад, міркуючи над тим, що поставити на відкриті полиці на кухні, змішайте корисні предмети, такі як миски, чашки і кулінарні книги, з декоративними предметами, такими як кашпо, твори мистецтва і вази.   

Змішування текстур та матеріалів

Предмети на відкритих полицях повинні бути естетичними, тут не місце пластиковим приладам або різнокаліберному посуді. Нам подобається брати два контрастні тони та текстури, таких як керамічний посуд та сільський дерев’яний посуд, та комбінувати їх, щоб створити природний вигляд. 

Келихи для вина

Нам усім потрібне вино у п’ятницю ввечері, тому переконайтеся, що ваші келихи завжди під рукою. Багато відкритих полиць мають вбудовані місця для винних келихів та місця для зберігання пляшок. 

Читайте також Все, що потрібно знати про зберігання вина в домашніх умовах

Гарний та практичний сервіз 

Хороші рішення для стелажів – це не тільки практичність, а й зовнішній вигляд, тому переконайтеся, що ваші кухонні предмети першої потреби завжди знаходяться на відстані витягнутої руки. Захоплення зовнішнього вигляду залежатиме від краси вашого посуду, тому тримайтеся подалі від дешевої білої порцеляни та пластикового приладдя та вибирайте хиткі, шорсткі та оброблені вручну предмети, якими ви можете з гордістю похвалитися. Погляньте на цю чудову колекцію посуду, що ідеально підходить для відкритого стилю. 

Висячі рослини

На наш погляд, зелень та рослини – найкращий спосіб завершити декор кімнати. І що може бути краще, щоб ввести їх у свій простір, ніж розмістити їх на красивій відкритій кухонній полиці.

З відкритими стелажами ми рекомендуємо вибирати висячі рослини. Стиль разом із посудом та книгами і дозволяє їм звисати збоку пристрою, створюючи природний вигляд. Не бійтеся стилізувати і кількості рослин. У вас не може бути занадто багато рослин, і коли ви стилізуєте їх у кілька стилів, ви будете на шляху до створення безтурботних та ідилічних міських джунглів.

Читайте також Кімнатні рослини в інтер’єрі

Кулінарні книги

Кулінарні книги не тільки необхідні на кухні, і їх потрібно тримати під рукою, але вони також чудово виглядають на відкритих кухонних полицях. Створіть стиль разом зі скляним посудом, пляшками з-під оливкової олії та листям, щоб ваша відкрита полиця гармонувала з навколишнім середовищем.  

Старовинні прикраси

Вінтажні прикраси і дрібнички – це не тільки відмінний спосіб надати характеру самотній стіні, але і їх можна використовувати для розміщення дрібних предметів, таких як ключі та дрібниця.

Цікаві знахідки, такі як вази, скляні глеки та урни, добре працюють тут, і не упускайте з уваги зручність сільського ящика для зберігання, щоб сховати непривабливі предмети.

Чи практичні відкриті кухонні полиці? 

Відкриті кухонні полиці – відмінне практичне рішення, якщо ви хочете, щоб робочі поверхні залишалися чистими. Коли вони встановлені на відстані витягнутої руки, вони забезпечують хороше зберігання предметів повсякденного побуту, що використовуються регулярно; подумайте про банки для чаю та кави, кухлі та скляний посуд. Ви будете вдячні за простоту доступу та додатковий зустрічний простір. Коли вони розташовані вище, вони чудово підходять для тих речей, які ви майже не використовуєте, – ми дивимося на вашу макаронну машину.

Читайте також Відкриті полиці на кухні для функціонального дизайну

Чи підходять відкриті кухонні полиці для маленьких кухонь? 

Відкриті кухонні полиці значно економлять простір у порівнянні з громіздкими шафами, а широкий вибір розмірів і форм означає, що вони є відмінним рішенням для тих, хто має обмежений або незручний простір. Їх легко встановити в нішах, затишних куточках і закутках, і вони часто дешевші, ніж виготовлення шаф на замовлення.  

Заміна традиційних навісних шаф відкритими стелажами також зробить ваш простір набагато більшим і повітрянішим, що відмінно підходить для невеликих кімнат або кімнат з обмеженим простором.

Які бувають відкриті кухонні полиці? 

Однак існує безліч різних типів відкритих кухонних полиць, від стандартної дерев’яної дошки з кронштейном до промислової дротяної сітки, ящиків, що плавають, і багатофункціональних рішень для зберігання на кухні. Вибір правильної полиці залежатиме від того, що ви збираєтеся на ній розміщувати, тому вам необхідно враховувати глибину, що несе здатність та характеристики.

Правильний вибір відкритої кухонної полиці

Вибираєте підвісну шафу для зберігання або настінну відкриту полицю? Залежно від типу простору, який у вас є, ви можете розширити свої можливості зберігання, мисливши нестандартно. Ефективно використовуйте простір над кухонними островами за допомогою підвісної полиці або вставте вузьку полицю в ніші або існуючі елементи, щоб максимально збільшити свій потенціал зберігання.

Як стилізувати відкриті кухонні полиці – наші останні думки

Ось зведення наших найкращих порад за стилем, щоб ваші відкриті полиці виглядали неймовірно:

  • Згрупуйте схожі предмети разом, непарні числа, зазвичай, виглядають привабливіше.
  • Складіть предмети різного розміру, наприклад, дошки, щоб додати різноманітності.
  • Дотримуйтесь схожої палітри кольору або максимум двох контрастних палітр.
  • Використовуйте відповідні банки та інші невеликі ємності для зберігання та зціджуйте сухі продукти, такі як макарони, цукор тощо.
  • Додайте рослини, особливо висячі.
  • Змішайте функціональні та декоративні предмети
  • Тримайте їх в порядку!
Прокрутити вгору