Путівник з оформлення сучасного інтер’єру плакатами

Якщо ви хочете прикрасити свій сучасний інтер’єр, один із способів зробити це – додати настінні прикраси. Від скульптурних дзеркал до гобеленів та сімейних фотографій варіанти прикрасити свій будинок настінним декором безмежні.

Один з варіантів, який здається дуже популярним серед домовласників, це плакати. При правильному розміщенні вони можуть бути центром уваги в кожній кімнаті вашого будинку і спонукати відвідувачів до розмови. Вони не тільки виглядають сучасно та шикарно, але також можуть допомогти приховати будь-які недоліки, які можуть бути на ваших стінах.

Однак, незважаючи на те, що повісити постери здається дуже простим завданням, є кілька правил, які ви повинні дотримуватися, прикрашаючи свій житловий простір цим настінним орнаментом. Щоб досягти успіху, ознайомтесь з нашим керівництвом, в якому представлені кілька ідей про те, як прикрасити стіни плакатами та перетворити свій будинок на оазис індивідуального стилю.

Постери у кожну кімнату

Плакати призначені не тільки для розміщення у вітальні. Насправді, в інших кімнатах можуть бути порожні місця, які б чудово виглядали, якби вони були прикрашені плакатом. Отже, якщо ви любите цитати, що надихають, вам слід повісити плакати, які додадуть вам ранкову мотивацію і додадуть вам необхідний заряд енергії.

Ще одна кімната, куди ви повинні повісити плакати, – це ваша ванна кімната. Ранковий та вечірній розпорядок дня можуть бути приємнішими, якщо ви подивитеся на плакат із зображеннями природи або наповнений зеленими та жовтими квітами, щоб підкреслити заспокійливу атмосферу, яку пропонує ця кімната. Крім того, кухонні плакати можуть зробити ваше перебування на кухні приємнішим і зробити приготування їжі легким, обрамляючи плакати з фруктами, овочами та коктейлями.

Вибери правильне місце

Ще одна річ, яку ви повинні враховувати при оздобленні стін – це знайти підходяще місце для демонстрації своїх плакатів. Як правило, господарі найчастіше вішають ці настінні предмети над коморами, каміном чи диваном. Ваші можливості не повинні бути обмежені. Наприклад, залежно від розміру плаката ви також можете прикрасити полиці або підвіконня гарним твором мистецтва, який органічно впишеться у ваш сучасний інтер’єр.

Зверніть увагу на висоту плаката, тому що ви не хочете вішати його занадто низько або занадто високо. Насправді є просте правило щодо підвішування декору стін, яке свідчить, що ви повинні вішати його на рівні очей. Нарешті, якщо ви дійсно хочете підкреслити прикрасу на стіні, ви можете встановити світлодіодне освітлення, яке висвітлюватиме плакат і привертатиме додаткову увагу, коли до вас приходять люди.

Дотримуйтесь теми

Експериментуючи з різними способами розвішування плакатів, ви можете створити тему, яка відображатиме вашу індивідуальність і зробити ваш будинок гармонійним. Наприклад, якщо у вас є плакати, на яких представлені всі місця, які ви відвідали, ви можете створити тему, повісивши їх у порядку, в якому ви подорожували.

Повісьте їх на горизонтальній прямій лінії – не єдиний спосіб похвалитися ними. Є безліч способів використовувати шматок стіни, щоб створити красивий макет. Наприклад, ви можете розташувати їх симетрично в сітці з плакатами того ж розміру та форми. Або якщо у вас більш вузький простір, ви можете відобразити їх вертикально в стовпці. Нарешті, якщо ви хочете створити несподіваний художній інтер’єр, ви можете поєднати дві порожні стіни, повісивши свої витвори мистецтва у кутах цих стін.

Останні думки

Розвішування постерів у вашому будинку – дуже креативний та оригінальний спосіб прикрасити ваш інтер’єр. Насправді вони є яскравими кольорами, які повинні бути присутніми в кожній кімнаті, щоб створити більш затишний житловий простір.

Той факт, що постери також бувають різних розмірів та кольорів, дозволяє створити ексцентричний декор та стати акцентом на вашому будинку. Отже, якщо ви хочете додати стилю своєму сучасному інтер’єру, обов’язково прочитайте наше керівництво, щоб успішно включити цей чудовий витвір мистецтва у свій будинок.

Прокрутка до верху