Фрукти та овочі як декор в інтер’єрі будинку

Фрукти та овочі часто використовуються для прикраси наших будинків лише у певних випадках або на святах. Але чи замислювалися ви про використання таких прикрас протягом усього року? 

Фруктові та овочеві прикраси коштують недорого, і, крім того, ви можете змінити їх, як тільки вони вам набридне. Є багато способів використання цих елементів у дизайні інтер’єру. Однозначно, який спосіб їх використання в декорі ви не вибрали, вони все одно будуть виглядати яскраво і стильно, і неодмінно зроблять у ваших гостей ефект «вау».

Різнобарвні фрукти та овочі не лише додають фарб в оформлення кімнати, але й можуть входити до складу різних композицій та скульптур. Так що не ховайте зелень у закриті сховища або холодильники, а використовуйте її як вишуканий елемент інтер’єру. Ось кілька прикладів того, як оформити такі незвичайні прикраси:

1. Ваза для фруктів

Ваза для фруктів на кухонному столі – відмінний спосіб використовувати фрукти як елемент декору одночасно з їх безпосереднім призначенням. Таким чином, фрукти завжди будуть на увазі, а члени вашої родини не забудуть їх з’їсти. Існує безліч цікавих дизайнів ваз, і ви легко знайдете ту, яка підійде вашому кухонному стилю. Крім того, таку вазу можна розмістити не тільки на кухні, а й у вітальні або на обідньому столі.

2. Поділ за кольорами

Розділіть фрукти або овочі за квітами та помістіть їх у прозорі вази, щоб створити різнокольорові блоки, які можна розставити всюди, щоб розставити нові колірні акценти.

3. Велика ваза для фруктів

Якщо ви хочете розмістити кілька видів фруктів та овочів у прозорому контейнері, слідкуйте за тим, щоб більші фрукти були розміщені внизу, а дрібніші або м’якіші – вгорі, щоб не роздавити їх.

4. Фрукти як акцент

Якщо ваша кухня виконана в нейтральних тонах, ви можете зробити її яскравішим, розмістивши фрукти певного кольору та додавши його елементи по кімнаті. Наприклад, якщо ви хочете додати щось жовте до своєї кімнати, використовуйте лимони і зробіть кілька жовтих акцентів по всій кімнаті (ви можете використати жовті вази, квіти або посуд).

5. Фруктова та овочева стінки

З простих поличок зробіть фруктову чи овочеву стінку. Таким чином, ваша сім’я буде мати легкий доступ до цих корисних для здоров’я продуктів, оскільки вони знаходяться на рівні очей, і ви завжди бачитимете, що вам потрібно купити. Тут ви можете розмістити елементи акуратними рядами, згрупувавши їх за кольором, формою або будь-яким іншим критерієм. Крім того, ви можете додати на такі полиці та інші декоративні елементи, наприклад зелень або баночки з варенням.

Фрукти та овочі також можуть стати елементами декоративних композицій та скульптур:

Один із прикладів – центральний предмет зі свіжими фруктами чи овочами. У мережі ви знайдете десятки способів, як гарно оформити. Ви можете поєднувати їх з квітами, гілками, статуетками та всім, чим захочете. Ви можете робити прикраси як на кожен день, так і на свята чи тематичні.

Декоративні вінки можуть містити свіжі фрукти. Таким чином, ви продемонструєте свою творчість кожному, хто підходить до ваших дверей.

З фруктів та квітів можна скласти чудову та оригінальну квіткову композицію або букет. Найголовніше — знати, які кольори добре поєднуються, і, звичайно, ключовим елементом тут є ваша творчість. Такі композиції можна розмістити у будь-якому куточку вашого будинку, а також на вулиці.

Якщо ви не хочете використовувати свіжі фрукти для домашнього декору, але все ж таки хочете додати елементи з фруктами або овочами, у вас є кілька виходів:

1. Штучні овочі та фрукти

Використовуйте штучні фрукти та овочі. Фактично, штучні предмети можуть замінити свіжі практично у всіх перерахованих вище ідеях прикраси. Однак ми рекомендуємо вам шукати фрукти та овочі, які виглядають реалістично, а не іграшкові для дитячих ігор.

2. Предмети у вигляді овочів та фруктів

В наш час існує багато цікавих дизайнів різних предметів, які є у вас вдома. Якщо ви шукатимете в мережі, ви обов’язково знайдете щось у вигляді овочів або фруктів. Найпоширеніші предмети у вигляді різних овочів чи фруктів – це подушки. Однак можна знайти і оригінальніші речі, наприклад, стіл з авокадо, яблучний диван або раковину з лимона.

3. Шпалери з овочевою тематикою

Шпалери використовуються практично у кожному будинку. Якщо не боїтеся радикальних заходів, можна покрити стіни кухні шпалерами із зображенням бажаних візерунків, наприклад, різнокольоровими овочами.

4. Фартух із зображенням овочів чи фруктів 

Плитка із зображенням овочів або фруктів також може стати гарною прикрасою вашої кухні. Їх можна знайти практично у кожному спеціалізованому магазині. Це можуть бути блоки з окремими зображеннями або величезне зображення, що складається з декількох десятків плиток.

6. Картини з їжею

Картини з їжею часто використовуються для оформлення кухонь. Вони майже вимагають від вас зусиль. Вам просто потрібно вибрати той чи ті, які вам подобаються, та повісити їх чи їх, де хочете.

6. Картини натюрморти

Картини-натюрморти також можуть бути прикрасою вашої кухні. Не думайте, що вони старомодні. Якщо помістити таку картину в стильну раму, вона чудово виглядатиме в сучасному дизайні кухні.

7. Наклейки

Наклейка на стіну – один із найпростіших способів внести швидкі зміни у дизайн інтер’єру. Ви можете використовувати як маленькі, так і великі наклейки, щоб прикрасити кухню. Більше того, якщо у вас гарне почуття гумору, ви можете прикріпити кумедні наклейки на стіни та предмети своєї кухні.

Отже, тепер ви бачите, що існує безліч способів використання овочів та фруктів у дизайні інтер’єру. Звичайно, на цьому списку не закінчується, і ви завжди можете створити щось нове. Бажаємо натхнення у цьому складному, але надзвичайно цікавому процесі. Не бійтеся експериментів, вони роблять наше життя яскравішим.

Прокрутка до верху