10 свіжих і несподіваних способів прикрасити святкові дні

Є щось солодко-сентиментальне в тому, щоб 1 листопада отримати свої контейнери для зберігання, наповнені святковим декором, і знову додати класичні, перевірені та справжні прикраси у свій дім. Значущий декор, який сигналізує про сезон, завжди чудовий, але завжди має бути простір, щоб спробувати щось свіже та нове.

Можливо, червоний і зелений просто не ваші кольори, або ви не тяжієте до блискучих бантів і блискучої мішури. Якщо ви хочете спробувати якийсь святковий декор , який виглядає по-іншому, але все ще привабливим, це те натхнення, яке вам потрібно. Ми ділимося кількома свіжими та несподіваними ідеями святкового декору безпосередньо від дизайнерів, які обов’язково принесуть радість, без надмірного декору минулого Різдва.

Цього року прикрасьте зали чимось іншим, ніж гілочки падуба — із цим списком, наповненим свіжими варіантами святкового декору, ви обов’язково знайдете ідеальну нову ідею, яка може стати традиційною.

01з 10

Підкресліть переваги свого дому

Працюйте з тим, що у вас є, а не намагайтеся відтворити сцену з «Різдвяної історії». Використання вашого попереднього декору є ідеальним місцем для створення прекрасної святкової сцени.

Замість того, щоб видаляти всі свої повсякденні аксесуари, щоб звільнити місце для святкового декору, перетворите наявні аксесуари на святковий декор. Групування подібних предметів, як-от свічки, колекції кераміки чи скляного посуду, додає миттєвого ефекту.

Використовуйте свій затишний простір каміна або каміна, як показано вище, і знайдіть способи адаптувати їх до сезону.

02з 10

Спробуйте нетрадиційний варіант

Немає нічого поганого в тому, щоб під час святкового сезону трохи порушити сценарій. Додайте кілька прикрас до штучних рослин або запаліть улюблені сезонні свічки, все, що створить для вас відчуття свята. І якщо речі виглядають не ідеально (наприклад, ваш декор із попередніх років бачив кращі дні), робіть усе найкраще.

Мене найбільше надихає святковий декор, який виглядає невимушеним — з додатковими балами, які нараховуються за почуття гумору. Одного року у мене був набір крихітних мерехтливих лампочок, які так безнадійно заплуталися. Тож я відмовився від цього й виставив величезний мерехтливий вузол під великий скляний клош — і це виглядало чудово. 

03з 10

Будьте простими та нейтральними

Немає потреби занадто відходити від поточної естетики вашого будинку, щоб прикрасити його до свят. Сотропа пропонує зберегти речі мінімалістичні, якщо це більше ваш стиль.

Святковий декор має поєднуватися з естетикою вашого дому — застарілі дерева та вибагливий, традиційний декор погано підійдуть до чистих мінімальних будинків. Свіжа зелень, простий святковий декор і скромно прикрашені дерева більше почуваються в такому середовищі.

04з 10

Спробуйте голе дерево

Якщо ви віддаєте перевагу природній атмосфері у своєму домі (читайте: ви вирощуєте кімнатні рослини, які люблять гарну зелень), тоді дозвольте своїй ялинці сяяти сама по собі й обійтися без прикрас чи бантиків. Пропуск орнаментів обов’язково заощадить час, а остаточний вигляд – це дерево, ідеальне для мінімалістів.

05з 10

Сплеск несподіваного кольору

Прикраса на Різдво завжди дорівнює використанню традиційних кольорових схем, але, правда, вони не для всіх. Є багато способів бути святковими, використовуючи свіжу, нову палітру кольорів.

Ваш особистий естетичний дизайн і улюблені кольори повинні поширюватися на ваш святковий декор. Практично будь-яке поєднання кольорів може виглядати святково та мирно співіснувати з вашими меблями, тканинами та настінними покриттями.

Ця спальня прикрашена різноманітними життєрадісними кольорами, від солодких пастельних рожевих до енергійно-жовтих. І все ж усе ще відчувається святкове — візьміть це, червоно-зелене.

06з 10

Додайте мінімалістичні соснові гілки

Ми бачимо, як ці мінімалістичні соснові гілки з’являються всюди, і нам подобається ця тенденція. Це шикарний, витончений спосіб додати бадьорості вашому дому, не рубаючи сосну самостійно.

07з 10

Створіть настільний пейзаж «менше означає більше».

Хоча декорування святкового столу темно-смарагдовою постільною білизною та найкращим фарфором може бути чудовим, це не єдиний доступний варіант. Створіть більш невимушену, затишну атмосферу за допомогою кількох продуманих прикрас столу, і ви будете на шляху до проведення званої вечері року.

08з 10

Оздоблення стін вашої ванної кімнати

Часто наш святковий декор не потрапляє в наші ванні кімнати. Але після того, як ми побачили цю затишну сцену, ми не знаємо, чому пропустили її. Знайдіть невеликі прикраси, які могли б процвітати у вашій ванній кімнаті, як-от кілька сезонних свічок або невеликі декоративні дерева, або піти ва-банк і повісити запалений вінок з вікна, як показано вище.

09з 10

Зберігайте все природно

Іноді ваше святкове оформлення може бути настільки мінімальним, що гості його майже не помічають. Незалежно від того, чи буде це у формі додавання білих пуансеттій у вашу їдальню чи вистелювання столу свічками та зеленню, збереження природності – це несподіваний спосіб освіжити ваш дім напередодні свят.

Найкрасивішим центром є зелень. У цьому просторі ми використали цей приголомшливий, але простий центральний елемент свічки та накрили основу зеленню.

10з 10

Не прикрашайте все разом

Якщо ви прагнете заощадити час і гроші цього святкового сезону, у нас є інший варіант для вас — взагалі відмовитися від декорування. Хоча це працює не для всіх, це чудовий варіант для тих, хто не любить святкове оформлення або просто не має часу.

Вірте чи ні, наконечник схвалений дизайнером. Для тих, хто має сумніви щодо декорування або вважає, що це обов’язковий ритуал, подумайте про те, щоб взагалі його пропустити. Якщо думка про це приносить відчуття легкості або полегшення, робіть це з переконанням, без жодних вибачень і вкладіть гроші, час і енергію в те, що вам подобається або що буде служити вам у майбутньому новому році.

Прокрутити вгору