12 кімнатних перегородок, які зроблять будь-яку кімнату більш інтимною

Кімнатні перегородки можуть мати велике значення для перевизначення площі будь-якої кімнати, незалежно від того, чи живете ви в квартирі-студії або в будинку з великим відкритим плануванням. Зрештою, кімнатні перегородки можуть допомогти в оформленні та використанні кожного простору у вашому будинку.

Наприклад, використовуючи перегородки для поділу кухні та їдальні, можна створити більш інтимні зони або використовувати їх, щоб приховати певні аспекти кімнати. Щоб отримати максимальну віддачу від кімнатних перегородок, розгляньте ці блискучі ідеї перегородок.

Меблі спиною до спини

Один із найпростіших способів створити роздільник кімнати у великій кімнаті – розставити меблі спиною до спини. І висока книжкова полиця може служити роздільником зон у кімнаті, таким чином, у вас буде особиста бібліотека, яка також служить роздільником кімнати.

Крім книжкової полиці, є кілька інших типів меблів, які ви можете використовувати як роздільник, наприклад консоль або письмовий стіл.

Розділювачі кімнати з тканини

Вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб створити перегородку для вашого будинку, тому що іноді все, що потрібно, це трохи винахідливості. Існує безліч простих ідей для поділу кімнати своїми руками, які ви можете зробити. Якщо ви намагаєтеся створити офісний простір у своїй вітальні, зробіть тканинну перегородку як роздільник.

Ці шторки красиво відокремлять ваш домашній офіс від решти зон вашої вітальні. Немає межі можливостям, тому будьте настільки креативні, наскільки хочете, створюючи стильний і багатофункціональний роздільник кімнати, не витрачаючи занадто багато грошей.

Мотузкова кімнатна перегородка

Ще одна ідея перегородки кімнати своїми руками, яку ви можете легко зробити самостійно за допомогою мотузки, – це графічна стіна з мотузки, особливо з товстими джутовими мотузками. Ви можете легко знайти мотузки в місцевому магазині, і вони коштують неймовірно дешево.

Мотузкові стіни ідеально підходять для домовласників, які не хочуть витрачати багато грошей на перегородки. Просто встановіть тонкі дерев’яні балки на стелі і прикріпіть до балок мотузку. Хоча ця перегородка, зроблена своїми руками, може не створити повний візуальний блок, її має бути достатньо, щоб розділити певні простори у вашому будинку.

Складна тканинна перегородка

Якщо шлях “зроби сам” не для вас, подумайте про покупку готових кімнатних перегородок, таких як складна тверда перегородка або перегородка з тканини з набивним малюнком. Є також рухомі стіни, покриті тканиною, з різними стилями та дизайнами, тому ви можете вибрати щось, що добре поєднуватиметься із загальним виглядом вашого будинку.

Ви також можете зробити власні рухливі стіни з тканини, використовуючи штори або будь-яку тканину, яка кидається в очі.

Половинна стіна

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваша перегородка була чимось постійнішим, розгляньте можливість будівництва напівстін для вашого будинку. Найкраще в наявності постійної стіни це те, що ви можете встановити в ній вікна або, можливо, створити анклав, де ви можете розмістити деякі декоративні елементи, такі як рами для картин і т.д.

З половинною стіною у вас буде відкритий простір із тонкими перегородками та декоративними бордюрами, які забезпечать поділ різних зон вашого будинку.

Меблі, що використовуються як перегородки

Для тимчасових ідей поділу кімнати меблі можуть допомогти. Подовженою полицею можна також відокремити вітальню від кухні. Для розділення простору можна використовувати телевізійну приставку. Якщо у вас є висока книжкова полиця, просто встановіть її перпендикулярно до стіни, щоб розділити будинок і додати цінні місця для зберігання у ваші житлові приміщення.

Книжкова полиця не обов’язково має тягнутися до стелі. Тим не менш, для додаткової ілюзії та більшого місця для зберігання оберіть високі книжкові полиці як роздільники кімнати. Ця ідея найкраще підходить для тих, хто мешкає в однокімнатній квартирі або в невеликому приміщенні, і їм не дозволено будувати постійну стіну.

Перегородка із рослинами

Якщо ви хочете привнести природу у свій житловий простір, чому б не використовувати рослини як кімнатні перегородки? Рослини в горщиках – відмінна альтернатива меблів та постійним перегородкам. Ви можете використовувати рослинну стіну як перегородку, щоб розділити великі внутрішні приміщення на невеликі секції.

Вони забезпечують гнучкість та конфіденційність без необхідності витрачати пристойну суму грошей на будівництво міцних постійних стін. Існують різні кімнатні рослини, які можна використовувати як роздільник кімнати. Ви також можете вибрати синтетичні рослини практично без догляду та обслуговування. 

Меліорована деревина

Ще один спосіб заощадити гроші на стінних перегородках – використовувати перероблену деревину. Ви можете використовувати різні породи дерева для створення теплих дерев’яних перегородок, щоб поділити одну велику кімнату на дві. Ви можете пофарбувати дерев’яну перегородку в будь-який колір, що вам сподобався.

Вертикальні сталеві стрижні

Використання стрижнів – ще один стильний спосіб поділити кімнату. Фактично, сталеві стрижні – це стильний варіант, коли йдеться про сучасні кімнатні перегородки. Зі стрижнями існують різні стилі, які ви можете вибрати в залежності від зовнішнього вигляду, який ви намагаєтеся створити для свого будинку.

Як уже згадувалося, сталеві стрижні відмінно підходять для сучасних кімнат, оскільки вони надають полірований візуальний ефект. Для будинків у сільському стилі вибирайте темні дерев’яні стрижні, а якщо ви хочете, щоб ваш інтер’єр виглядав мінімалістичним, найкраще підійдуть білі стрижні. Пам’ятайте, коли справа доходить до кімнатних перегородок, важливо, щоб ви вибрали те, що добре поєднується із загальним стилем дизайну інтер’єру вашого будинку.

Графічне дерево

Дерев’яний роздільник кімнати красиво розділить вашу вітальню та кухню. Ці стіни добре впишуться в простір, якщо в ньому є кілька інших дерев’яних елементів або якщо ви намагаєтеся створити сільський вигляд свого будинку.

Ви також можете повісити рослини в перегородку, щоб вона виглядала органічно. Є багато готових дерев’яних перегородок, які ви можете придбати у меблевих магазинах. Ви також можете зробити один на замовлення. Це може коштувати дорожче, але воно того безперечно коштує.

Сталеві перегородки

Сталеві міжкімнатні перегородки ідеально підходять для будинків із сучасним та сучасним дизайном. Вони також можуть працювати для будинків та квартир в індустріальному стилі.

Залежно від дизайну ці кімнатні перегородки можуть виглядати грандіозно та елегантно, особливо якщо ви оберете ті, що мають металевий золотий колір. Сталева перегородка золотого кольору може добре гармонувати із вишуканими рисами сучасного будинку.

Штори

Простий спосіб розділити кімнати у вашому будинку – це фіранка. Шикарні штори – чудовий спосіб заново винайти простір у вашому будинку без необхідності робити капітальний ремонт або косметичний ремонт.

Залежно від типу штор, які ви використовуєте, ви будете вражені тим, наскільки елегантно вони зроблять ваш будинок. Перевага використання штор як роздільники кімнати полягає в тому, що їх легко встановити і вони недорогі.

Прокрутити вгору