20 захоплюючих ідей для дзеркал у вітальні, які варто спробувати

Дзеркала — це особливість дизайну, яка має унікальну привабливість і проста в установці (незалежно від форми чи розміру вашого житлового приміщення). Окрім функціональності, ці елементи декору можуть виглядати як мистецтво, відбивати світло по кімнаті та навіть змінювати сприйняття вашого простору. Правильне дзеркало може збільшити невеликий простір, зробити маленьку кімнату більшою або допомогти приховати архітектурний недолік.

Ось 20 ідей дзеркал для вітальні, від елегантних до великих і все між ними, які перетворять будь-який простір від нудного до захоплюючого.

01з 20

Отримайте панорамний вид

Щоб побачити панораму вашої вітальні, повісьте опукле настінне дзеркало на відкриту стіну. Нам подобається ця крапкова металева ітерація, яка чудово поєднується з будь-яким темно-синім відтінком у цій кімнаті.

02з 20

Думай масштабно

Якщо у вас є передпокій або коридор, який виходить у вашу вітальню, додайте велике дзеркало з достатнім покриттям. Ви помітите, що це дзеркало займає майже всю стіну, але виглядає абсолютно приголомшливо (і створює ілюзію більшого простору).

03з 20

Притуліть дзеркало до стіни

Якщо ви не можете встановити велике дзеркало на стіну, принесіть замість нього велике підлогове дзеркало. Цей заповнює майже 50 відсотків цієї стіни, яка прикрашає цю вітальню та відбиває світло від сусіднього вікна. Це робить цей простір візуально світлішим і більшим (без необхідності монтажу).

04з 20

Покладіть дзеркало на камінну полицю

Якщо дзеркала на підлозі здаються занадто великими для вашого простору, додайте кругле дзеркало за принтом, згрупованим із керамікою та скульптурами на камінній полиці. Це створює невелику віньєтку, яка, у свою чергу, додає текстуру та контраст, у результаті чого вітальня виглядає більш привабливою.

05з 20

Виділіть бар

Що стосується круглих дзеркал, ось одна вітальня, яка використовує кругле дзеркало для визначення барної зони. У поєднанні з верхньою глянсовою стелею тут відбивається багато заспокійливого світла.

06з 20

Розмістіть щось горизонтальне

Якщо у вас тісна вітальня, встановіть велике дзеркало в горизонтальному напрямку, яке розширить ваш простір. Ця ідея може добре працювати для великих приміщень, миттєво змінюючи монотонність нудної кімнати.

07з 20

Додайте дзеркала, натхненні природою

Дзеркала з натуральних матеріалів також допоможуть прикрасити невиразні місця. Це кругле дзеркало утворює останній штрих у стилі бохо для цього крихітного бару, вирізаного в цьому житловому приміщенні.

08з 20

Перейдіть за межі одного дзеркала

Виходьте за рамки класичних овальних, круглих або прямокутних дзеркал. Ця ідея дзеркала складається з маленьких дзеркал у формі шестикутника, скомпонованих у ідеальний пазл із лише кількома розставленими один від одного, щоб створити ілюзію руху.

09з 20

Нехай це буде красиво

Іноді дзеркало не подовжує простір і не відбиває світло — його головне завдання — додати простору краси. Дзеркало може бути позачасовою прикрасою, яка перетворює порожню стіну. У цій вітальні ми любимо поєднання шпалер із мотивом листя та великого круглого дзеркала.

10з 20

Створіть координаційну точку

Для більшої привабливості знайдіть дзеркало з вбудованим малюнком і помістіть його прямо на камінну полицю. Це створює гламурний фокус. Фокусні точки мають значення, тому що вони не дадуть вашому простору відчути роз’єднаність або розпорошеність. Бонусні бали: цей предмет декору буде відповідати будь-яким сезонним змінам декору.

11з 20

Винесіть його на вулицю

Якщо вам пощастило мати зовнішню вітальню, вивчіть дзеркало на голій стіні, щоб створити візуально привабливу естетику. Тут ви помітите дзеркало ручної різьби в індійському стилі, яке стоїть на цегляній стіні.

12з 20

Створіть фоновий вигляд із дзеркалами

Якщо ви не уявляєте, що дзеркало стане виразом вашого простору, але все ж хочете включити цей елемент дизайну у свою вітальню, спробуйте замість цього використовувати пару дзеркал на відкритій стіні. Це все одно створює привабливий фон, не відриваючи уваги від інших елементів дизайну.

13з 20

Вибирайте стиль шинуазрі

Облаштуйте свою вітальню рамою пагоди та дзеркалом у бамбуковому стилі. Цей являє собою сучасний погляд на традиційні китайські мотиви та поставляється з глянсовим кобальтовим покриттям.

14з 20

Використовуйте дзеркало, щоб відобразити колір

Ви помітите, як добре ці візерункові дзеркала відображають зелені відтінки ззовні, непомітно доповнюючи темно-зелену камінну полицю. Ми втрачаємо свідомість від цієї вражаючої дизайнерської особливості, де кольори розсіяні в жвавому ритмі по всьому простору.

15з 20

Створіть ілюзію вікна

Тут застосовна та сама концепція, але кольори більш приглушені. У цій ідеї дзеркала у вітальні ітерація прямокутника розташована горизонтально прямо над диваном. Цей дизайнерський прийом випадково нагадує дерев’яну обшивку скляних дверей, створюючи ілюзію відповідного вікна.

16з 20

Покращуйте свою текстуру

Якщо ваш простір має абсолютно білі стіни або мінімальну кількість меблів, один із найкращих способів додати текстури вашому простору – використовувати дзеркала в рамах з джуту, мотузки або ротанга. Ця прямокутна версія утворює ідеальний фокус, який доповнює кесонні стелі вище.

17з 20

Виділіть свою кушетку

Якщо у вас є житловий простір, який вночі освітлюється місячним світлом, як спальня, поставте дзеркало прямо над кушеткою, щоб відполірувати його для денних гостей.

18з 20

Виберіть максимальний вплив

Навіть прості кімнати можуть вражати. Ця вітальня має спільний простір із суміжною обідньою зоною. З великим восьмикутним дзеркалом у центрі ця вітальня виглядає свіжою та чистою.

19з 20

Використовуйте комбінацію дзеркала консолі

Якщо у вас є квадратні метри за диваном, щоб додати консольний столик, зверху встановіть велике дзеркало та аксесуари для ідеального огляду.

Якщо ви розміщуєте дзеркало на консольному столику, щоб досягти потрібного розміру елементів, переконайтеся, що ширина дзеркала становить приблизно 1/2–3/4 ширини столу (і розташуйте нижній кут принаймні на 6 дюймів). над ним).

20з 20

Дотримуйтеся свого каміна

Щоб створити вражаючу пару, встановіть золоте дзеркало на верхню частину цегляного каміна, пофарбованого в чорний колір. Тут ви помітите, що цей камін висотою до стелі став архітектурною зіркою цієї вітальні.

Прокрутити вгору