Blob дзеркала – це асиметричний акцент, який ви побачите всюди

Максималізм продовжує бути в тренді в кожному куточку кожної кімнати, і в 2024 році дзеркала стають більш грайливими та пишними. Разом із відкриттям простору та додаванням розміру кімнаті (ідеально підходить для освітлення темних зимових днів), асиметричне дзеркало автоматично робить будь-який простір більш химерним.

Незважаючи на те, що назва blob дзеркала не випромінює гламуру, це дзеркало вільної форми може об’єднати вашу максималістську кімнату з мінімальними зусиллями.

Якщо ви хочете спробувати цей елегантний стиль, прочитайте поради щодо додавання цього унікального аксесуара у свій дім.

Що таке blob дзеркало?

Blob дзеркала бувають різних форм і розмірів, але одна визначальна характеристика полягає в тому, що дзеркало має асиметричний дизайн і органічну форму.

Багато дзеркал без рами або мають вузьку металеву окантовку, що надає їм невимушеного та більш сучасного вигляду, ніж традиційні дзеркала.

Чому blob дзеркала раптом скрізь?

Форма довільної форми дзеркала виглядає грайливо, сигналізуючи про те, що власник не сприймає себе або типові норми дизайну надто серйозно. Ця тенденція особливо популярна серед покоління Z, яке формує свій власний світ усупереч звичайним правилам — у працевлаштуванні, стосунках і інтер’єрі.

Blob дзеркало у вашому просторі

Як правило, крапкові дзеркала найбільш природно піддаються сучасним просторам і випадковим середовищам. Їхні вигнуті силуети повторюють лінії сучасного дизайну меблів, тому вони ідеально вписуються в цей стиль.

У сучасному будинку розташуйте дзеркало-краплю в будь-якому місці, де зазвичай ставите традиційне дзеркало, або куди потрібно відбивати додаткове світло. Ці дзеркала можуть миттєво перетворити ванну кімнату , якщо їх розмістити над туалетним столиком. Повісьте дзеркало в повний зріст у своєму вході, де воно буде практичним для перевірки вбрання в останню хвилину на виході з дверей і відразу стане стильним для кожного, хто входить. Ви навіть можете створити групу з кількох дещо різних дзеркал у вигляді динамічного витвору мистецтва.

Те, що ця тенденція походить із сучасності, не означає, що ви не можете використовувати асиметричне дзеркало в традиційному чи вінтажному будинку. Дзеркало-крапка стане грайливим предметом у дитячій кімнаті або в повсякденній зоні, як-от кімната відпочинку, де воно сигналізує про те, що ви відійшли від формального житлового простору та можете трохи відпочити. 

Ви також можете використовувати його, щоб зробити кімнату більш еклектичною: додайте велике дзеркало на видному місці, наприклад, над каміном у традиційній кімнаті. Поєднання двох стилів декору забезпечує міст між класичним і сучасним дизайном, одним із головних трендів 2024 року.

Як би ви не спробували ці незвичайні дзеркала у себе вдома, їхні захоплюючі форми обов’язково стануть початком бесіди для всіх, хто зайде всередину.

Прокрутити вгору