20 ідей для текстури та стилю декору Пампасною травою

Пампасна трава ( Cortaderia selloana ) — пухнаста багаторічна рослина, яка використовується в сучасних напрямках декору. Завдяки схожому на пшеницю зовнішньому вигляду, високим стеблам і приглушеним кольорам ця трава легко прикрасить будь-який інтер’єр. Можливо, ви бачили пампасну траву, що ховається у настільних вазах або вкрашає зовнішні ландшафти. Родом із Південної Америки, пампас може вирости до 3-4 м у висоту, а після сушіння її шовковисті шлейфи часто використовують у декорі та квіткових композиціях.

Якщо ви ентузіаст природи, який шукає екологічний акцент у декорі, який підійде майже до всього (і може використовуватися неодноразово), ця трава вас не розчарує. Крім того, це легко для вашого гаманця. Попереду ознайомтеся з нашими найулюбленішими ідеями декору пампасною травою, які гарантовано додадуть краси та текстури будь-якому простору.

01з 20

Сформуйте центральну частину

Пампасна трава технічно є інвазивним садовим бур’яном , тому вона, можливо, не завжди була головним питанням при виборі центральної частини. Але з тих пір він пройшов довгий шлях/ Тут ви помітите, як висота його стебел і пухнасті верхівки утворюють елегантний центр журнального столика.

02з 20

Використовуйте траву, щоб прикрасити свій журнальний столик

Якщо висота центральної частини пампасної трави закриває обличчя ваших гостей, спробуйте альтернативне розташування. Почніть із того, що розкладіть висушену траву в один квадрант журнального столика для максимальної повноти. Це все ще простий спосіб прикрасити журнальний столик, не закриваючи нікому огляд під час розмови.

03з 20

Посилення спокійного настрою

Отримання декоративних елементів у природи завжди призведе до створення простору, схожого на оазис. Оскільки пампа може досягати великих висот, вона створює спокійний фон для спокійної спальні. Ви можете заховати її в кутку або поставити невеликий пучок на тумбочку — у будь-якому випадку ця трава напевно викликає відчуття заспокоєння.

04з 20

Прикрасьте консольний стіл

Незалежно від того, який простір ви оформите травою, баланс між нею та іншими елементами дизайну має важливе значення для отримання правильного вигляду. Тут кілька шматочків пампи створюють пір’ясту квіткову композицію в білій вазі. Але створення цієї привабливої ​​віньєтки було б неможливим без дизайнерських доповнень, таких як маленька ваза, що стоїть біля пампи, центральне дзеркало та скульптура піраміди.

05з 20

Додайте обсяг до кінцевого вигляду

Якщо у вас немає столу в повний зріст, поєднання набору ваз із пампасами може виглядати красиво в меншому масштабі. Цей крупний план може підкреслити кінець консольного столу, але легко уявити, як це поєднання додасть об’єму будь-якому розміру таблиці.

Яким би гарним не був цей предмет декору, він може линяти. Щоб уникнути безладу, просто нанесіть на свою траву легкий шар аерозольного лаку для волосся. Це дозволить миттєво запобігти линянню.

06з 20

Створіть асортимент

Говорячи про настільні пейзажі, якщо у вас є один довгий обідній стіл, де одна або дві вази не підійдуть, спробуйте натомість розставити вази з бутонами. Щоб досягти цього ніжного вигляду, розташуйте вази з бутонами різної висоти та форми. Це створює приємний центральний елемент, але не надто надмірно.

07з 20

Наповніть пампасною травою велику напольну вазу

Оскільки ви можете придбати пампаси різної висоти, це простий спосіб стилізувати оголений кут, якому бракує характеру. Просто упакуйте підлогову вазу з надзвичайно високою травою, щоб створити невигадливий декор. Бонусні бали: цей акцент не потребує догляду.

08з 20

Прикрасьте красиву книжкову полицю

Незалежно від того, розмістите ви свою траву на підлозі чи на книжковій полиці, обидві ідеї створять заспокійливу естетику, яка все одно буде виглядати шикарно.

09з 20

Не ускладнюйте

При оформленні пампасами насправді немає жорстких правил дизайну. Можна використовувати тільки один стебло або сформувати збірний букет. Ви побачите кілька стебел, що з’являються в кутку цього житлового приміщення. І незважаючи на його скромні налаштування, ваші очі автоматично привертають увагу до його текстури.

10з 20

Додайте колір

Пампа також буває безлічі кольорів, включаючи сріблястий, персиковий, кремовий, жовтий і рожевий. Отже, якщо ваш простір здається занадто нейтральним або ви просто шукаєте тонку яскравість кольору, ви можете вибрати траву з відтінком, який доповнює решту вашого декору.

11з 20

Додайте до пампасної трави інші рослини

Пампа завжди має м’який вигляд, що робить її легким декоративним аксесуаром. Тож змішуйте та поєднуйте інші композиції з квітів, рослин і трав без турбот. Тут немає мішанини.

Деяким висушеним пампам може знадобитися розпушити сонце перед використанням. Обов’язково ознайомтеся з інструкціями по догляду.

12з 20

Пампа на відкритих кухонних полицях

Плаваючі полиці — перевірений і надійний дизайнерський прийом, який може зробити кухню просторою та світлою. З іншого боку, укласти їх може бути складно. Якщо кут або частина вашої стелажі потребує трохи шику, доповніть його кількома стеблами пампи в приглушеній вазі.

13з 20

Пампа як акцент у передпокої

Оскільки пампа має таку повну та пухнасту текстуру, це швидкий спосіб заповнити оголену область у під’їзді. Нам подобається це поєднання текстур, включаючи очерет із консолі, плетіння трави з кошика та пампаси.

14з 20

Зробіть приголомшливий образ на вході

Для входів із королівськими сходами пампа додає несподіваний шарм. Ми цінуємо цей негабаритний вигляд, який викликає відчуття вітряного руху.

15з 20

Прикрасьте кухню

Іноді ви можете відсунути центральну частину вбік. На цій їдальні кухні один пучок пампасів додає домашнього затишку цьому чистому білому простору.

16з 20

Сформуйте фон їдальні

Так, центральні предмети не обов’язково повинні бути в центрі вашого столу, і іноді це також найкраще, щоб вам було менше прибирати, коли приходить час сісти та поїсти. Тут ви помітите, що трава пампаси була стратегічно розміщена з лівого боку цього буфету, що є ідеальним фоном для цієї мінімалістичної їдальні.

17з 20

Підійміть рівень елегантності ванної

Як ви, напевно, помітили, ідеї декору пампасною травою можуть охоплювати широкий діапазон від спалень до кухонь і житлових приміщень, але як щодо ванних кімнат? Нам подобається, як цей невеликий букет пампасів захопив дизайн цієї ванної кімнати невеликим, але ефектним способом.

18з 20

Місце на кухонному острові

Є щось таке задоволення від того, щоб зайти на кухню, прикрашену свіжими квітами чи рослинними композиціями. Це надійний спосіб додати текстури, глибини та краси будь-якій кухні.

19з 20

Додайте акцент у вітальні

Це ще одна ітерація центральної частини журнального столика, але цього разу ця чорна ваза наповнена лише трьома стеблами пампи — простий підхід, який все ще виглядає приголомшливо.

20з 20

Покладіть вінок над своїм ліжком

І якщо ви не знаєте, що робити з цим маленьким простором над ліжком, додайте власноруч зроблений або готовий вінок з пампи — це легке рішення для прикраси над ліжком. Крім того, він може створити чіткий фокус вашої спальні.

Прокрутка до верху