19 способів зробити червоний колір зіркою дизайну вашої кухні

Червоний колір може здатися сміливим вибором на вашій кухні, особливо коли повністю білі стилі популярні в багатьох дизайнах. Але замість того, щоб зберігати яскраві кольори для решти вашого дому, поєднайте функціональність і моду разом, додавши яскравих рис вашій улюбленій кухні.

Якщо ви наважуєтеся включити цей яскравий відтінок у свій дизайн, є багато способів додати приголомшливі червоні акценти без жодних зобов’язань. Незалежно від того, чи ви виберете сучасний червоний килим, модернізуєте задню панель, оформите червоні сидіння у вінтажному стилі або навіть пофарбуєте шафу, цей класичний колір може справити велике враження на ваш будинок. Ми попросили експерта-дизайнера Даніель Нагель поділитися своїми найкращими порадами щодо прикраси червоним кольором.

Нижче читайте далі, щоб дізнатися поради експерта про те, як прикрасити кухні червоними акцентами, щоб продемонструвати колір у вашому просторі.

Виберіть правильний відтінок для свого стилю декору

  • Сучасний: вибирайте справжній вишнево-червоний колір у сучасних будинках , щоб створити яскраві кольори, які виділятимуться на тлі гладких ліній і відкритих просторів.
  • Традиційний: темні відтінки червоного чудово доповнюють традиційний декор , як-от насичене червоне дерево та відтінки вина.
  • Мінімалізммінімалістичні простори можуть бути чистим полотном для акцентних кольорів. Виберіть яскравіші червоні, щоб контрастувати з білими кімнатами, або додайте глибини своєму простору за допомогою фіолетових відтінків у таких кольорах, як червона смородина.
  • Максималізм: як світлі, так і темні відтінки можуть внести колір у максималістський дім , але ми прихильники яскравих червоних тонів, таких як червоний і малиновий, щоб створити фокусні точки.
  • Еклектика: Створіть приголомшливе відображення монохроматичних червоних відтінків у вашому просторі для візуального інтересу та балансу в еклектичних кімнатах .

01з 19

Будьте сміливі з “Фартуком”

Іноді кольори — чудовий трюк. Нехай червоний буде центральною точкою, і прив’яжіть його до кількох частин кімнати. Фартук — ідеальне місце, щоб заявити про себе: виберіть такий варіант, як червона плитка метро, ​​щоб ваша кухня залишалася гладкою.

Продовжуйте використовувати червоні акценти у вашій обідній зоні, щоб повторювати кольори акцентів у відкритих житлових приміщеннях. Я намагаюся переконатися, що яскраві кольорові гами рівномірно розподіляються по кімнаті, щоб око не було надто зосереджено на чомусь одному. Решта кімнати може слугувати більш нейтральним фоном над цими яскравими яскравими червоними!

Вибирайте глянсове покриття на кахельній панелі, щоб відбивати світло від вікон і освітлювати темні кольори.

02з 19

Додайте барні стільці, що привертають увагу

У кімнатах відкритого планування барні стільці демонструються повністю, і придбати яскравий комплект варто того. Комбінуйте та поєднуйте барні стільці одного червоного кольору або оберіть дизайн, який поєднується зі стилем, який вам подобається. Цей простий спосіб додавання червоних акцентів створює значний ефект, який не є вбудованим (і його можна легко замінити).

03з 19

Вибирайте землисті відтінки

Для відтінку червоного, який не заважає вашому простору, дотримуйтесь землистих тонів. Щоб пожвавити кухню без ремонту, килими — це чудовий спосіб без ризику створити кольоровий дизайн. Нам подобаються приглушені відтінки цього традиційного килима, які додають свіжої індивідуальності яскравій сучасній кухні.

04з 19

Обери темряву

Червоний може вплинути на меблі, особливо з більш темними відтінками, такими як насичений рубін або насичений бордовий. Щоб отримати чистий загальний вигляд, пофарбуйте нижні шафи в червоний колір, щоб ефект був нижче рівня очей. Темно-червоні — чудовий відтінок для двоколірних шаф , завдяки яким ваша кухня виглядає скромною.

05з 19

Віддайте перевагу плитці

Якщо ви любитель повністю білих кухонь, зосередьтеся на підлозі — чудовий спосіб зігріти свій дизайн червоним. Виберіть відтінок, який доповнює білі стіни та шафи, одночасно маскуючи бруд на підлозі.

Особисто я використовую більш приглушені червоні кольори — теракота або відтінки помаранчевого. Тільки обов’язково перевірте зразки фарби; найменша різниця в тонах може змінити всю кімнату! Ці відтінки досить яскраві, щоб виразити себе, але завдяки коричневим відтінкам їх легко поєднувати з іншими відтінками.

06з 19

Зміщення кількох наголосів

Стилізуйте цілісний простір, компенсуючи численні червоні акценти. Замість того, щоб вибирати килими з однаковим візерунком, зосередьтеся на кольорі : на цій відкритій кухні старовинні вишнево-червоні відтінки переносяться з кімнати в кімнату разом із подібними килимами, які мають дещо інші палітри та принти (думайте про братів і сестер, а не про близнюків).

07з 19

Залишайтеся нейтральними

Червоний, як правило, яскравий колір, але деякі різновиди напрочуд приглушені. Шукайте такі відтінки, як бордовий або цегляний: хоча ці кольори не є нейтральними, їхні землисті відтінки легко поєднуються з чистим яскравим декором, що робить їх неймовірно універсальними для будь-якого стилю.

08з 19

Зробіть яскраву заяву

Акцентні елементи часто зустрічаються у житлових приміщеннях, але багато кухонь більше зосереджуються на практичності. Тим не менш, ті менш необхідні речі можуть бути найбільш вражаючими. Якщо у вас є місце для стільця, столу чи торшера, подумайте про те, щоб додати їх до цієї суміші. Це простий спосіб повторити сміливі барні стільці або доповнити декор вашої стільниці. 

09з 19

Встановіть яскраву техніку

Деякі прилади доступні в кольорових варіаціях. Незалежно від того, чи ви обираєте духову шафу червоного кольору чи рубіново-червоний холодильник, навіть найфункціональніші предмети можуть стати центром стилю вашої кухні. Хоча ці кольори можуть здатися страшними для прикраси, вони можуть бути неймовірно стильними в невеликих дозах.

Яскрава побутова техніка може працювати як у елегантних, мінімалістичних приміщеннях, так і на барвистих кухнях: просто не забудьте вибрати червоний відтінок із відтінками, які доповнюють ваш інший декор.

10з 19

Спробуйте невеликі вкраплення кольорів

Червоний — популярний колір для кнопок, ручок та інших елементів побутової техніки, і ви можете підкреслити його за допомогою продуманого декору, наприклад килима з принтом. Щоб ваш простір був гармонійним, вибирайте червоні кольори, які належать до однієї родини.

Нахиліться до теплих тонів. Червоний може бути інтенсивним кольором, тому я б використав більш м’які кольори, щоб протистояти йому. Приглушений лососевий і рожевий були б чудовими, оскільки вони належать до однієї сім’ї та можуть трохи приглушити вогненно-червоний.

11з 19

Комбінуйте кольори

Після того, як ви інвестували в червоні світильники, додайте інші відтінки, щоб завершити свій дизайн. Бордовий килим може напрочуд добре поєднуватися з м’ятними шафами або нефритово-зеленою спинкою. Головне, щоб ваші кольори були відносно тонкими, тримаючись подалі від яскравих відтінків, таких як салатовий.

12з 19

Перетворіть свої шафи

Стилізуйте акцентну стіну, пофарбувавши шафу, а потім змішайте світлі відтінки у вашому просторі. Іноді за допомогою фарби я знаходжу колір, з яким працюю, а потім підбираю його до точного відтінку — але на кілька тонів світліше або темніше. Таким чином вони виглядають згуртованими, але достатньо різними, щоб стояти самі по собі.

Стилізуючи червоний колір на шафах і декорі, а не на стінах, дизайнер зазначає, що схожі кольори створюють м’якше поєднання. Використовуйте відтінки рожевого, щоб пом’якшити цей яскраво-червоний! Білий колір може бути надто контрастним і виглядати різко поруч із червоним.

13з 19

Вибирайте темні візерунки

Килими — чудовий спосіб додати кольору будь-якому простору, особливо коли вони повторюють декор, який у вас уже є. Шукайте принт, який пасуватиме до вашого посуду, шаф і навіть світильників. Ці маленькі деталі можуть зробити сміливий червоний килим гармонійним, а не ізольованим. 

14з 19

Спробуйте контрастний дизайн

Купівля побутової техніки може бути практичною справою, але барвиста піч і відповідна витяжка можуть вивести вашу кухню на новий рівень, особливо в поєднанні з контрастними кольорами. Коли ви визначитеся з приладом, виберіть кольори фарби для стін і шаф, які виділяються, як ці яскраві блакитні.

15з 19

Приймайте максималізм

Додавши до свого простору червоний килим, поєднайте його з іншим яскравим акцентом для максималістського дизайну. Виберіть накладку, яка підкреслює фігури вашого килима. Одна схожість може врівноважити ці елементи, навіть якщо їхні палітри абсолютно різні.

16з 19

Перетворіть практичні речі на яскраві

Коли ви вносите практичний предмет у свій простір, подумайте, чи зможе він подвоюватися як яскравий акцент. Потрібна драбина, щоб дістатися до найвищих полиць? Вибирайте червоний, щоб служити яскравим відтінком. Те саме стосується каструль, кулінарних книг, кавоварок тощо.

17з 19

Стилізуйте тонкий акцент

Якщо ви віддаєте перевагу земляним тонам, приглушений килим все одно може справити велике враження. Зробіть свій простір м’якшим за допомогою розмитого червоного або спробуйте темніший відтінок для еклектичного вигляду. Нам подобається поєднання сучасної шафи середини століття та вінтажного декору, що об’єднує цю кухню.

18з 19

Зробіть все з текстурою

Пам’ятайте, що колір – не єдиний елемент дизайну, з яким можна пограти: текстура може бути не менш важливою, будь то візуальна, тактильна чи обидва. Поєднайте червоний килим із принтом і підлогу з геометричною плиткою, а потім додайте інші акценти, такі як мармурова задня панель або стійки з натурального дерева.

19з 19

Додайте свіжі квіти

Букет живих квітів може стати вишенькою на вершині вашого дизайну. Якщо ви прагнете яскравих кольорів, які легко змінити, створіть набір із свіжих троянд або виберіть темніші квіти, які створять земний відтінок. Змішайте різні відтінки червоного в єдиний букет для однотонного вигляду.

Прокрутити вгору