8 приміщень, які доводять, що декорування рослинами ніколи не вийде з моди

Рослини популярні, ніж будь-коли, тому не дивно, що шанувальники дизайну також почали розглядати своє садівне хобі як частину своєї філософії декору. Додавання зелені у ваш дім – це простий спосіб вивести його на вулицю та одразу оживити ваш простір.

Готові додати рослини у свій дім? Читайте далі про деякі з наших улюблених рослинних кімнат, які обов’язково надихнуть вас.

01з 08

Чим більше, тим веселіше

Чому б не зробити заяву? Прикрашання будь-якою кількістю рослин є основним напрямком у нашій книзі, але ми любимо атмосферу джунглів, коли основну житлову зону заповнюємо тоннами вашої улюбленої зелені. Змішування різних видів рослин – чудовий спосіб зберегти простір позачасовим та актуальним.

02з 08

Момент Шелфі

Класичний теракотовий горщик ніколи не виходить з моди. Додайте інтересу декору вашої полиці, зробивши кактуси та сукуленти повторюваним фокусом. Через природний процес старіння теракоти ці горщики постійно вдосконалюватимуться і з часом виглядатимуть ще краще.

03з 08

Інший підхід

Зробіть свої рослини майже буквально частиною свого дому, встановивши живу стіну. Текстура, яку це привносить у кімнату, доповнює будь-який простір, і ви ніколи не захочете її позбутися.

04з 08

Витончена елегантність

Якщо ви шукаєте більш обережний момент, подумайте про те, щоб прикрасити простір, наприклад ванну кімнату або пральню, кількома розмноженими живцями в прозорих, шикарних банках. Це просте доповнення все ще викликає відчуття спокою, не додаючи занадто багато зелені, і спостерігати за їхнім зростанням ніколи не старіє.

05з 08

Більше може бути краще

Закріплення ліжка у вашій спальні, додавши 2 більші рослини, є унікальним способом облаштування простору. Для мінімалістів ви можете відмовитися від тумбочки та відпочити замість цього біля 2 листків скрипки.

06з 08

Пограйте з горщиками та посудинами

Поміняйте речі візуально, посадивши своїх друзів-рослин у веселі посудини. Горщики ширшої форми, кольорові або навіть трохи анімовані створюють абсолютно нову атмосферу у ваших рослинних вітринах, які з часом можуть адаптуватися до вашого стилю.

07з 08

Використовуйте рослини як акценти

Якщо ви хочете оживити свій простір, не маючи надто багато рослинних дітей, за якими можна доглядати, виберіть кілька особливих яскравих рослин, щоб акцентувати свою кімнату. Стратегічне розміщення їх у кутах, на мантії або підвішування нагорі — це новий погляд на декорування рослинами, який залишає простір для продовження життя.

08з 08

Нехай вони ростуть разом з вами

Це так приємно – виховувати сім’ю рослин і спостерігати, як вони ростуть. Догляд за рослинами може бути важким, але сприяння росту та живленню ніколи не може вийти з моди. Наявність рослин може дати вам відчуття мети, і результати цієї любовної праці не розчарують.

Прокрутка до верху