21 ідея зимових кашпо, які виглядають розкішними, навіть коли холодно

Зелень може процвітати навесні та влітку, але це не означає, що ваше вуличне місце має бути пустим, коли настане зима. Зрештою, ваш зелений двір не зникає, коли на вулиці стає холодно. І, наповнивши ваші горщики правильною витривалою зеленню, ви зможете насолоджуватися відкритим простором, який буде пишним цілий рік.

Запасіться рослинами, які люблять холодну погоду — або які принаймні можуть переносити холод. Хоча це може здатися досить невеликою групою рослин, у вас є багато квітів, кущів і дерев, з яких можна вибрати. 

Якщо вам потрібна допомога у створенні оазису для холодної погоди, ми допоможемо вам. Ми зібрали 21 ідею вуличних зимових плантаторів, які допоможуть вам максимально використати простір на відкритому повітрі, навіть якщо очікується сніг.

01з 21

Поставте пуансетії на веранді

Цвіте пуансетія пізньої осені та початку зими. Тож це класичні рослини, які потрібно мати під рукою, коли надворі холодно. Якщо ваші зими м’які, ви можете тримати пуансеттії на веранді весь сезон. Якщо ні, тримайте квіти в легких кашпо, щоб ви могли принести їх, коли температура опуститься нижче 50 градусів.

02з 21

Прикрасьте листовою зеленню

Листова зелень не просто витривала — деякі з них справді мають кращий смак, коли витримують мороз. Тому, коли почне холоднішати, наповніть кашпо листовою капустою, листовою капустою та шпинатом. А для надзвичайно красивого саду посадіть ще й декоративну капусту.

03з 21

Максимально використовуйте мох

Мох процвітає взимку. Тож це чудова річ – тримати її у кашпо цілий рік. Щоб все було цікаво, змішайте кілька різновидів моху або посадіть один і той же вид моху в кілька різних кашпо.

04з 21

Запасіться вічнозеленими рослинами в горщиках

Вічнозелені дерева виглядають пишно цілий рік, але їх не обов’язково садити в землю. Зберігаючи невеликі вічнозелені рослини в горщиках, ви можете прикрасити будь-яку частину свого зовнішнього простору, включно з чистими ділянками, як-от патіо, веранда чи балкон.

05з 21

Наповніть свої горщики братками

Братки живі, гарні, за ними легко доглядати. І, що найголовніше, вони люблять холод. Тож додайте яскравості своєму відкритому простору, заповнивши деякі чи всі ваші кашпо квітами, які добре підходять для зими.

06з 21

Посадіть кілька декоративних трав

Декоративні трави можуть пережити найхолодніші зими, виглядаючи пишними, навіть коли йде сніг. Тож запасіться гарними травами, такими як лисохвіст, дівочий злак і синя вівсянка, і наповніть ними свої горщики. Оскільки трави ростуть цілий рік, вам не доведеться їх міняти, коли змінюється сезон.

07з 21

Перетворіть ваші гарбузи на кашпо

Не можете змусити себе викинути всі гарбузи, які купили цієї осені? Перетворіть їх на кашпо. Запечатайте їх зсередини, пофарбуйте ззовні та заповніть рослинами. Унікальні акценти чудово виглядатимуть на меблях у вашому патіо, веранді чи іншим чином прикрасить ваш двір.

08з 21

Обрамте вхідні двері самшитом

Самшит — один із найпопулярніших чагарників. чому Вони витривалі, невибагливі у догляді та повільно ростуть, тому щойно ви підстрижете кущі, вони зберігатимуть свою форму! Самшит найкраще почувається м’якою зимою, але при належному догляді він може витримати холодну зиму. Просто змахніть самшит від снігу, щоб він не зламався, і він буде готовий.

09з 21

Посадіть цитрусове дерево

Цитрусові люблять помірну погоду, але вони довговічніші, ніж ви думаєте. Звичайно, вони не можуть пережити період замерзання, але зазвичай можуть пережити кілька морозів. Тож знайдіть маленьке цитрусове деревце та зберігайте його в гарному горщику. Дерево може жити на вашому ґанку більшу частину м’якої зими — просто стежте за ним, коли температура опуститься нижче 40 градусів.

10з 21

Знайдіть рослини з гарним листям

Більшість рослин не цвіте взимку. Але якщо ви запасетесь рослинами з гарним листям, ви все одно зможете наповнити свої кашпо кольором і текстурою. Щоб отримати срібло, вибирайте холодостійкі рослини, як-от артемізію та пилову мельницу. Для шматочків червоного купуйте бромелієві. А для фіолетових відтінків спробуйте капусту та японські клени.

11з 21

Вставте гілки в кашпо

Вам не обов’язково заповнювати кашпо активно зростаючою зеленню. Упакувавши ваші горщики гілками з ягодами та свіжими вічнозеленими гірляндами, ви зможете підтримувати пишний вигляд ваших кашпо, навіть коли ваші улюблені рослини не в сезоні.

12з 21

Зробіть кілька витривалих кущів

Запасаючись зимовими рослинами, не ігноруйте скромний чагарник. Кущі можуть бути не такими привабливими, як квіти, або такими величними, як дерева, але вони неймовірно витривалі. Заповніть ваші кашпо холодними зборами, як-от ялівець і кизил, і насолоджуйтесь купою рослин, які не вимагають догляду, які процвітають цілий рік.

13з 21

Тримайте зміїну рослину в тіні

На відміну від багатьох вуличних рослин, зміїні рослини не люблять, коли погода занадто тепла або світло яскраве. Тож мати їх у своїй колекції чудово. Просто пам’ятайте, що рослини найкраще почуваються під час м’якої зими, тож вам потрібно буде принести їх, якщо температура опуститься нижче 50 градусів.

14з 21

Посадіть квіти, які люблять холод

Хоча більшість квітів з’являється навесні та влітку, деякі процвітають взимку. Тож ваші клумби будуть заповненими весь сезон. Запасіться класичними варіантами, такими як братки, нарциси та зимовий жасмин, або навесні виберіть незвичайний вибір, наприклад проліски чи чорні тюльпани.

15з 21

Облаштуйте веранду папоротями

Папороті можуть рости на відкритому повітрі цілий рік, навіть коли стає холодно. Тому запасіться рослиною і розсадіть її скрізь . Пара папороті в горщиках чудово виглядатиме біля вхідних дверей. Кілька звисаючих папоротей виглядатимуть приголомшливо на критому ґанку чи навісі.

16з 21

Посадіть кілька рослин у кожен горщик

Посадити одну рослину в горщик має сенс, але це не єдиний варіант. Змішуючи зимові рослини в одному горщику, ви можете перетворити свої кашпо на мініатюрні сади, які виглядатимуть чудово, де б ви їх не поставили.

17з 21

Купіть ягідні кущі

Додайте кольору вашим кашпо, висадивши кілька кущів, усаджених ягодами, які люблять холод: кущі падуба є особливо класичним вибором. Але багато інших рослин, як-от дерева глоду, бузини та дикого винограду, також зберігають свої ягоди протягом усього сезону.

18з 21

Інвестуйте в чавуноливарний завод

Чавунні рослини виглядають так, ніби вони належать до тепла, але вони легко переживають зиму. Отже, якщо ви хочете, щоб ваші кашпо виглядали пишними та тропічними, навіть коли на вулиці мороз, побалуйте себе купою чавунних рослин, які будуть процвітати з сезону в сезон.

19з 21

Шукайте зимові сукуленти

Більшість сукулентів люблять теплу погоду, але деякі з них чудово почуваються і в холоді. Запасіться такими зимовими сортами, як холодостійкі семпервівуми та седуми, і створіть сукулентний сад, який можна залишати на вулиці цілий рік.

20з 21

Комбінуйте рослини для холодної погоди

Знайти рослини для холодної погоди може бути не так легко, як знайти рослини для теплої погоди, але є ще багато доступних варіантів, тому не обмежуйтесь одним видом зимових квітів, кущів або дерев. Запасіться всіма витривалими рослинами, які привернуть вашу увагу, і помістіть їх у купу різних горщиків. Невідповідна колекція прикрасить ваш відкритий простір, залишивши вам пишний оазис, який конкурує з вашим літнім вибором.

21з 21

Залиште деякі кашпо порожніми

Не обов’язково заповнювати кожну кашпо. Зрештою, це міжсезоння — рослин менше. Кілька порожніх горщиків додадуть контрасту вашій обстановці, ще більше виділяючи ваші зимові рослини.

Прокрутка до верху