22 ідеї для спалень у вікторіанському стилі, які виглядають як класичні, але сучасні

Ваша спальня має бути вашим святилищем і ви повинні відчувати себе королівською особою щовечора. Хоча ви, можливо, не зможете вийти заміж за члена королівської родини, використання елементів вікторіанського стилю точно може змусити вас відчути себе королевою. Хоча вікторіанський стиль, безумовно, пишний і вишуканий, цей стиль кінця 1800-х років легко прийняти в дуже сучасний спосіб.

Для тих, хто любить екстравагантність, вікторіанський стиль може стати чудовим способом трохи переборщити, не створюючи кричущої спальні. Але якщо вам подобається більш мінімальний вигляд? Ви все ще можете запозичити багато вікторіанських елементів, щоб створити королівську спальню.

Якщо настав час вивести вашу спальню на новий рівень, погляньте на ці ідеї, натхненні вікторіанським. Незалежно від того, чи хочете ви додати кілька прикрас або створити кімнату, яка більш точно відповідає епосі, ці 22 ідеї ідеально підійдуть для вашого наступного королівського макіяжу.

01з 22

Зберігайте його класичним

Найкраще в сучасному вікторіанському стилі те, що він ніколи не буде здаватися надто модним або застарілим. Так багато елементів ґрунтуються на історичному дизайні, що ваша спальня завжди буде виглядати класично та піднесено. Виберіть тонку, приглушену колірну схему, наприклад сірий, чорний і білий, щоб зберегти її традиційною.

02з 22

Спробуйте шпалери

Якщо ви шукаєте спосіб підкреслити свою спальню, спробуйте шпалери з малюнком. Класичний вікторіанський візерунок, як-от квітковий, — це чудовий спосіб додати вашій кімнаті королівський вигляд і додати кольору в приглушений простір.

03з 22

Похваліться Каміном

Більшість вікторіанських спалень мали діючий камін. Якщо вам пощастило мати камін у вашій спальні (навіть якщо він не працює), зробіть його центром простору. Додайте ефектне дзеркало, щоб погляди привертали увагу до каміна, щойно ви заходите.

04з 22

Внесіть колір

Вікторіанські спальні часто мали дуже насичені, величні кольори, такі як королівський фіолетовий або темно-зелений. Не бійтеся грати з кольором у своїй вікторіанській спальні. Нам подобаються насичені зелені стіни, які чудово поєднуються з квітковими подушками в стилі бароко в цьому просторі.

05з 22

Додайте люстру

Багато спалень у вікторіанському стилі мали центральну частину люстри. Ви можете вибрати більш традиційний старовинний предмет або додати щось більш унікальне та сучасне, щоб контрастувати з іншими вікторіанськими елементами у вашому просторі.

06з 22

Виберіть заспокійливі кольори

Рожевий не тільки чудовий колір вікторіанської епохи, але й чудовий вибір для спальні. Це заспокійливо і спокійно, але все ж додає глибини вашому простору.

Виберіть ніжний, приглушений рожевий або сміливіше з насиченим, середньо-рожевим, щоб створити більш драматичний образ.

07з 22

Вирушайте на блошиний ринок

Один із чудових способів відчути вікторіанську атмосферу у вашій спальні — замінити сучасні меблі на вінтажні меблі. Вирушайте на місцевий блошиний ринок або в антикварний магазин і знайдіть кілька предметів, які добре виглядатимуть у сучасному просторі, але все ж нададуть вашій кімнаті відчуття позачасу.

08з 22

Вибирайте широку дощату підлогу

Ми любимо спальні у вікторіанському стилі, які мають характер і привабливі риси. Якщо ви ремонтуєте спальню, подумайте про те, щоб вибрати широку дерев’яну підлогу з дощок, щоб створити у своїй кімнаті класичне відчуття 19 століття.

09з 22

Додайте бра

У вінтажних бра є щось неймовірно піднесене та шикарне. Обрамте свій камін або боки ліжка витонченими бра з вікторіанськими прикрасами, такими як скло або коштовності.

10з 22

Додайте акцентну картину

У вікторіанських просторах не бракувало творів мистецтва. Навіть якщо вам не подобаються картини 19-го століття, подумайте про те, щоб додати у свою спальню яскравий настінний малюнок, щоб створити витончене та піднесене відчуття.

11з 22

З’єднайте його

Хоча вікторіанський стиль безперечно підходить для розкішної та максималістської спальні, ви все одно можете прийняти цей стиль, не переборщуючи. Виберіть кілька елементів, на яких зосередьтеся, наприклад, бічний стілець або узголів’я, а решту простору зробіть простим, щоб виглядати чисто.

12з 22

Шпалери за каміном

Замість того, щоб фарбувати камін, подумайте про те, щоб обклеїти його шпалерами. Це чудовий спосіб додати виразну стіну у вашій кімнаті та привернути більше уваги до того вікторіанського каміна, який ви обов’язково повинні продемонструвати.

13з 22

Повісьте вінтажне мистецтво

Незалежно від того, чи ви обираєте простий чорно-білий силует чи шукаєте антикварні торгові центри в пошуках кількох олійних картин, подумайте про те, щоб додати у свій простір якийсь витвір мистецтва у вікторіанському стилі, щоб заповнити порожні стіни та додати розміру.

14з 22

Повісьте декоративні дзеркала

Навіть якщо ви не заповнюєте всю стіну, ця кімната з великою кількістю декоративних дзеркал стане чудовою мотивацією повісити кілька дзеркал у вашій спальні.

Ці шикарні акценти не тільки надають вікторіанського стилю вашому простору, але також можуть відкрити кімнату та зробити її ширшою та більшою.

15з 22

Досягніть успіху з дзеркалом

Якщо маленькі декоративні дзеркала вам не до вподоби, це величезне ефектне дзеркало може стати вашим квитком. Це масивне дзеркало не тільки привертає увагу, щойно ви заходите в простір, але також розширює кімнату та пропускає більше природного світла через простір.

16з 22

Виберіть латунні акценти

Замість хрому або срібла виберіть у своєму просторі латунні або золоті акценти, щоб надати вашій кімнаті відчуття королівства.

17з 22

Виставка засушених квітів

Композиції із сухих квітів — чудовий спосіб привнести свіжі квіти, які стоятимуть довго. Прикрасьте стіл секретаря або комод букетом сухих трав або квітів, щоб створити французький вікторіанський образ.

18з 22

Обійміть свої вбудовані функції

Незалежно від того, чи є вони у вас, чи ви їх встановлюєте, вбудовані елементи роблять спальню неймовірно вишуканою та піднесеною.

19з 22

Розведіть (фальшивий) вогонь

У вас немає діючого каміна? Ви завжди можете встановити старовинну мантію біля стіни та заповнити її березовими колодами, щоб надати вашому простору те саме відчуття без небезпеки пожежі.

20з 22

Обирайте королівські кольори

Королівські кольори, такі як фіолетовий, можуть надати вашому простору дуже багатого та витонченого відчуття, яке все ще виглядає сучасним та грайливим. Виберіть один колір як домінуючий і поєднайте кілька інших королівських кольорів поруч із ним.

21з 22

Повісьте важкі штори

Важкі штори не тільки допоможуть нормалізувати температуру у вашій кімнаті, але й виглядатимуть неймовірно вікторіанськи, не виглядаючи застарілими. Повісьте їх біля стелі, щоб стіни виглядали вищими та відкритими.

22з 22

Вибирайте натуральні матеріали

Оформляючи спальню у вікторіанському стилі, віддайте перевагу справжнім матеріалам, таким як дерево або мармур, а не штучним, які можуть здатися занадто сучасними.

Прокрутка до верху