7 вічних трендів у дизайні інтер’єру

Подібно до моди, музики та мистецтва, дизайн інтер’єру зазнає змін. Перегорніть кілька старих домашніх каталогів, і ви обов’язково знайдете кілька безглуздих схем. Але деякі принципи дизайну інтер’єру – пропорції, розміщення та форма – ніколи не застаріють. 

І деякі тенденції в дизайні інтер’єру теж поза часом. Наші провідні дизайнери обіцяють, що ці тенденції домашнього декору ніколи не вийдуть із моди. 

Мармур

Якщо матеріал може легко вписатися в будь-який стиль домашнього дизайну, він дійсно поза часом. І саме тому мармур ніколи не виходить із трендів дизайну інтер’єру. Незалежно від того, чи є ваш дизайн традиційним чи сучасним, подумайте про мармур для теплого, але розкішного оздоблення. Цей палац середини століття прикрашений каррарським мармуром від підлоги до стелі та шафами із цільного дерева.

Біла плитка для фартуха

Біла плитка для фартуха ніколи не вийде із моди. І хоча нам подобається зовнішній вигляд прямокутної білої плитки, більш геометричний малюнок також непідвладний часу. У цій сучасній реконструкції кухні епохи Тюдорів у Нью-Джерсі використовували плитку з ромбоподібним візерунком, що трохи відрізняється від звичайної плитки метро. Але при виборі білої плитки переконайтеся, що ви компенсуєте її темними шафами або темними стільницями, щоб створити нейтральний збалансований вигляд.

Паркет на підлозі

Небагато образів так само не підвладні часу, як паркетні підлоги. Як текстурований матеріал, який піддається сучасним дизайнерським схемам, це, безперечно, бажана особливість. 

Сірий диван

Ваш диван є центральним елементом вашої вітальні. У той час як решта вашого декору може бути легко замінена, ваш диван повинен бути постійним і, отже, позачасовим. Дехто каже, що сірий диван може виглядати нудно, але нам видніше. Щоб ваша вітальня виглядала свіжо, прикрасьте свій сірий диван акцентними подушками та декоративними ковдрами. Змінити акценти набагато простіше, не кажучи вже про те, що це дешевше, ніж замінити весь диван, і це надасть вам свіжого вигляду.

Спальня у нейтральних тонах

Ваша спальня це місце, де ви повинні зберігати спокій. Тому обладнайте свою спальню нейтральними кольорами, які заспокоюють. Коротше кажучи, тенденції дизайну інтер’єру стосуються решти вашого будинку. Подивіться, як створили нейтральний образ спальні у цьому модному колоніальному стилі.

Рослини

Демонстрація любові до матері-природи ніколи не вийде із моди. Будь то інжир або сукуленти, рослини завжди будуть чудово виглядати у вашому будинку. Якщо у вас немає місця для рослин на землі або на столі, подумайте, щоб повісити рослини на стіну. Погляньте на стіну з живих рослин у цьому пентхаусі.

Демонстрація вашої особи поза часом

Ваш будинок належить лише вам. Отже замість того, щоб копіювати журнал або лукбук, створіть будинок, що відображає вашу індивідуальність. Будь то книги з мистецтва, сімейні реліквії чи колекції з ваших подорожей, демонстрація вашої індивідуальності ніколи не вийде з моди. І немає кращого місця для цього, ніж ваш журнальний столик. Подивіться колекцію книг з мистецтва та декоративних предметів у цьому будинку середини століття далеко від дому.

Коментарі