8 трендів у дизайні інтер’єру, які можна побачити всюди

Ці тенденції дизайну інтер’єру зроблять ваш дім більш стильним, ніж будь-коли.

Чи знаєте ви той момент, коли ви дивитеся на оздоблення будинку і вам не подобається те, що ви бачите? Незабаром з’являється бажання все змінити. У цій статті ознайомтеся з 8 трендами дизайну інтер’єру , які привнесуть у ваш дім більше стилю.

Grandmillennial або Granny Chic

Зростаюча тенденція «grandmillennial» — це сучасне відродження елементів домашнього дизайну, які ви можете знайти в домі своїх бабусь і дідусів. Цей стиль дизайну інтер’єру покликаний викликати комфорт, ностальгію та традиції.
Згадайте квіткові шпалери, старовинні картини, ніжний фарфор, в’язані гачком пледи та вінтажні штрихи з химерним відтінком.

Самоклеючі шпалери

Самоклеючі шпалери, що знімаються, набирають популярності серед людей, які орендують або шукають незначний спосіб оновити свій житловий простір. Шпалери, що відклеюються, ідеально підходять для легкої зміни дизайну інтер’єру. Ви можете проявити творчість і просто відклеїти його, коли втомитеся від цього.
Якщо ви боїтеся покривати всю кімнату шпалерами, спробуйте додати їх над поручнями стільців у їдальнях, над ліпниною у ванних кімнатах або навіть у шафах.

Керамічна плитка

У дизайні кухні можна замінити гладкі рівномірні панелі на барвисту керамічну плитку ручної роботи.
Ви можете використовувати керамічну плитку, щоб створити декоративні панелі або покрити цілі стіни. Але плитка ручної роботи часто коштує дорожче, ніж готова, тому окремі деталі також можна додати як акценти у вашому дизайні інтер’єру, щоб скоротити витрати.

Зелені шафи

Будь-хто, хто хоче додати драматизму своїй кухні, може захотіти пофарбувати свої шафи в зелений колір. У дизайні інтер’єру кухонь повсюдно будуть присутні як більш світлі, так і більш глибокі відтінки . Оскільки зелений є сумішшю синього та жовтого кольорів, він підходить як для холодних колірних палітр, так і для теплих, затишних дизайнів кухні.
Поєднання зелених шаф зі стійками з каррарського мармуру допоможе підкреслити сірі прожилки в камені.

Індустріальний стиль

Індустріальний стиль дизайну інтер’єру часто включає такі елементи, як оголена кам’яна кладка, високі стелі, дерев’яні та металеві елементи та нейтральні кольори. Цей стиль поєднує сучасний і традиційний дизайн і підходить для інтер’єрів, які повинні служити місцем для життя, роботи та ігор.

Штукатурка стін

До винаходу гіпсокартону внутрішні стіни часто створювали шляхом нанесення штукатурки на дерев’яні смуги, які називаються маяками.
Гіпсокартон швидше встановлюється та забезпечує більш однорідну поверхню, але глибина та текстура штукатурки повертаються.
Щоб вивчити цю тенденцію дизайну інтер’єру, не руйнуючи стіни, ми запропонували покрити гіпсокартон тонким шаром штукатурки.

Плетені та ротангові меблі

Деталі з ротанга та лози з’являються на шляху, оскільки ці натуральні матеріали додають тепла та легкості у ваш інтер’єр. Меблі з ротанга виготовляють із сплетених пальмових стебел, а плетені деталі зазвичай виготовляють із сплетених вербових гілок. Обидва стилі легкі і можуть працювати в приміщенні та на відкритому повітрі.

Натуральні тканини

Синтетичні тканини, такі як поліестер, нейлон і штучний шовк, можуть поступатися натуральним і переробленим текстилям, оскільки зростає усвідомлення екологічних проблем. Ця тенденція дизайну інтер’єру показує, що краще використовувати в оселі більш екологічні матеріали та натуральні тканини. Текстиль, як-от органічна бавовна, перероблений поліестер і стійка до ударів білизна, як головні кандидати на нові тренди.

Прокрутка до верху