Ідеї ​​фурнітури для кухонних шаф – 10 стилів, які покращать ваші меблі

Фурнітура для кухонних шаф має відповідати двом основним критеріям. Він має продовжувати естетику кімнати та доповнювати шафи, а також повинен бути комфортним і зручним у щоденному використанні.

При виборі фурнітури важливо враховувати вибрані кухонні шафи, а також їх матеріал і стиль. І інші матеріали та оздоблення кімнати теж важливі. Простота використання також має вирішальне значення в такому працьовитому просторі.

Ми попросили експертів з дизайну кухонь розповісти нам про свої ідеї фурнітури, щоб отримати натхнення разом із деякими ноу-хау щодо того, що варто враховувати для вашої кімнати.

Нижче наведено варіанти, до яких прийняли експерти, вибираючи фурнітуру шафи, а також їхні причини.

1. Змішайте матеріали

Оздоблення фурнітури вимагає ретельного підбору. Іноді ми любимо використовувати нашу фурнітуру для шаф як ювелірну прикрасу, щоб надати кухні більш індивідуального характеру для кожного конкретного клієнта. Але на цій кухні (вгорі) були інші індивідуальні деталі з сильним характером, тому ми розробили відносно просту фурнітуру з ретельно прорахованим поєднанням обробки. 

У цьому випадку простота апаратного забезпечення є його успіхом, оскільки воно не відволікає ваші очі від інших важливих фокусних точок. Але комплект приладів і обладнання для цієї кухні включав поєднання як холодних, так і теплих металевих тонів, тому ми використали металеве оздоблення в фурнітурі шафи та кухонному освітленні, щоб продовжити цю історію, і зробити ці рішення виглядають і відчуваються дуже обдумано.

2. Спробуйте просте обладнання

Фурнітура для шаф може поєднувати матеріали, які обидва сприяють загальному ефекту дизайну.

Для цього столярного виробу ми вибрали напівпрозорий елемент, який підкреслить колір дерев’яних шаф, а нікель на фурнітурі додасть блиску дверям із плоскими панелями.

Результат виходить елегантним і сучасним. Він не перериває шафу так само, як суцільна металева ручка, але дає більше деталей, ніж без ручки. 

3. Оберіть класику

Кухні-шейкери незмінно популярні завдяки своєму простому та елегантному дизайну. Що стосується обладнання? Для класичної шафи в стилі Shaker ми хочемо зберегти профіль класичної фурнітури. Однак сільське оздоблення цього елемента робить його дуже міцним/зручним у використанні, а чорний колір виділяється з білих шаф.

Вибираючи витонченішу фурнітуру з більш традиційною кухнею Shaker, ви перенесете зовнішній вигляд у 2024 рік. Це надає простору більш перехідний стиль , що забезпечує адаптацію кухні та зміну смаків і тенденцій.

4. Внесіть теплу бронзову фурнітуру

Подумайте, як фурнітура буде доповнювати колір шафи. У цій оновленій традиційній кухні ми використали землистий і злегка старовинний бронзовий колір, щоб підкреслити багатство зеленої кухні. Бронза має спосіб передати позачасову теплоту, яка дійсно може доповнити більш традиційну обстановку.

Ручки мають тонкі, але характерні деталі з витонченими маленькими кульками на кінцях, які, на нашу думку, додають трохи химерності та характеру простому дизайну. Це справді допомогло встановити цілісну візуальну мову на цій маленькій кухні. Подібним чином ручки у формі кулі у верхній частині мають розкльошений нижній п’єдестал, який створює справжню вінтажну атмосферу.

5. Виберіть іншу фурнітуру для кухонного острова

Обладнання на кухонному острові не повинно бути таким же, як на решті кухні. У цьому дизайні кухні є два розміри шкіряних вкладок кольору коньяку, які пофарбовані в насичений лісовий зелений колір.

Нам сподобалося, як шкіряні ручки з латунними шпильками грали з текстурою зеленого острова та створювали органічну нотку.

6. Створіть тонкий контраст

По периметру цього кухонного дизайну представлені шафи, відмінні від кольору острова, і два стилі латунних ручок. 

Усі шафи були виготовлені з розпиляних дубових дощок, а потім ми пофарбували периметр у крейдяний сірий колір. Нам сподобалося, як сучасні та тонкі латунні елементи відступили на стіну посуду, тоді як ми підсилили потужніші латунні елементи на ряду шаф, у яких розміщувалися робочі конячки кухні: комора, гараж для приладів, холодильник Sub-Zero та напоїв ящики.

7. Вибирайте фурнітуру з характером

Вибираючи, враховуйте, як фурнітура виглядатиме протягом усього терміну служби кухні. У апаратному забезпеченні я віддаю перевагу чомусь несподіваному, але текстурованому, залишаючись інтуїтивно зрозумілим у використанні. Виготовлені з патинованої латуні, ці вироби витончено старіють, додаючи чудових деталей, якими можна милуватися.

8. Враховуйте пропорції

Вибираючи фурнітуру для шаф, подумайте про розмір кухні. Ця фурнітура — ручна ручка меншого розміру, яка підходить для маленької кремової кухні, яка схована в цьому курортному будинку.  

Це проста грибоподібна ручка з розкльошеною круглою ручкою в полірованій латуні з м’якими на дотик краями. Обладнання було вибрано, щоб поєднати невимушене, комфортне відчуття з відтінком позачасової елегантності.

9. Виберіть глянцеві ручки, щоб підкреслити темні шафи

Якщо шафи мають темнішу обробку – наприклад, на синій кухні – чудовим вибором може стати фурнітура, яка забезпечує м’який блиск.

Цей дім має поєднання сучасних ліній у традиційній обстановці. Нам хотілося щось інше, а не типову круглу ручку. Ми знайшли цю тягу для кабіни, яка поставляється у двох частинах – блокова основа та різні розміри штанг на вибір.  

Фурнітура зі старовинної латуні має гарну живу обробку, де вона з часом стала темнішою з відтінками латуні, які виступають на піку, хоча вони є чудовим акцентом на ніжно-блакитних/сірих шафах.

10. Мисліть тактильно

До кухонної фурнітури часто торкаються, тому орієнтуйтеся на досвід її використання. Дуб, як видно в цій кімнаті, є теплим і додає привабливих деталей.

Використання нетрадиційних матеріалів на кухнях може отримати виразну текстуру та оповідання. Колір важливий у поєднанні фурнітури з меблями. Колірна схема «кухонних шаф» повинна відповідати або створювати значні контрасти, як показано тут.

Форма та розмір — це більше, ніж просто функціональні вимоги. Вони повинні мати щось спільне із загальним виглядом кухні. Це можуть бути тонкі подовжені ручки, які в кращому випадку створюють мінімалізм, а декоративні ручки можуть надавати класичний характер.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який останній тренд у фурнітурі для кухонних шаф?

Сучасні тенденції фурнітури кухонних шаф передбачають, що на перший план виходить текстурна обробка. Замість того, щоб вибирати елегантне обладнання, зверніть увагу на ручки з привабливими тактильними деталями, щоб прийняти цей стиль. Що стосується матеріалів, то в тренді цілий ряд, включаючи багато різних металів і металевої обробки, а також дерево та інші більш незвичайні матеріали, такі як шкіра. Зауважте, що коли використовуються метали, одним із сучасних напрямків є змішування металевих оздоблень на кухні, а не використання єдиного покриття на всій території.

Вибір фурнітури для кухонної шафи – це як додавання коштовностей до вбрання, це, здавалося б, маленький штрих, який має значення. Їх також дуже легко замінити, тому це ідеальний спосіб змінити зовнішній вигляд вашої кухні без необхідності капітального ремонту. Зараз багато брендів також пропонують зразки. так що ви можете замовити кілька і побачити, як різні стилі, кольори та оздоблення виглядають у вашій шафі. 

Прокрутка до верху