10 помилок при декоруванні, які миттєво здешевлюють ваш будинок

Cтворення продумано оформленого будинку потребує часу, і в процесі декорування вашої кімнати немає нічого більш засмучуючого, ніж купити фінішний штрих, щоб відступити назад і відчути, що щось не так. Це положення дивана? Журнальний столик занадто низький? Коли ви близькі до проекту, ці прості варіанти стилю можуть здатися неважливими, але експерти з дизайну інтер’єру кажуть, що кілька тонких помилок в декоруванні можуть миттєво здешевити вашу кімнату.

Так, навіть якщо ви витратили гроші на стильний диван або вінтажний витвір мистецтва, щось таке, здавалося б, незначне, як розмір килима, може підірвати простір.

Цікаво знати, чи робите ви помилку? Ми звернулися до провідних експертів з дизайну інтер’єру, щоб дізнатися про найпоширеніші помилки в стилі, які вони помічають, коли вперше заходять у дім. Зрозуміло, що дрібні деталі мають значення, від звичайного обладнання до застарілих аксесуарів для ванної кімнати.

Ось 10 головних помилок у стилі, які миттєво здешевлюють ваш будинок, і як їх виправити.

01з 10

Неякісні меблі

Рідко можна обставити будинок з нуля, і коли ви накопичуєте предмети роками, легко не помітити один ключовий елемент: масштаб. Коли ви неправильно вибираєте меблі чи навіть ліпнину, у більшості випадків у вас може з’явитися відчуття, що щось серйозно не так. Це точно може здешевити простір.

Виправлення: перш ніж додати новий предмет меблів у свою кімнату, зверніть увагу на розмір і висоту існуючого декору. Переконайтеся, що ви враховуєте масштаб усіх елементів у кімнаті та те, як вони співвідносяться один з одним, від розміру килима до мистецтва до масштабу меблів і циркуляції навколо них. Мета полягає в тому, щоб розмістити меблі різної висоти, щоб силует нагадував міський горизонт, як з високими, так і з низькими акцентами, щоб вести погляд по кімнаті.

02з 10

Мистецтво, придбане в магазині

Кожен може помітити дешеве мистецтво, і це одразу робить кімнату дешевшою. Однак рішення не обов’язково полягає в тому, щоб витрачати великі гроші. Замість цього він рекомендує використовувати онлайн-сервіси з виготовлення виробів на замовлення або шукати несподівані твори на блошиних ринках або в вінтажних магазинах. Зараз доступно багато цікавих мистецьких послуг на замовлення, які дозволяють вам замовити оригінальні витвори мистецтва за доступною ціною або оформити в рамки та відправити їхні відбитки.

Виправлення: якщо ви не можете розлучитися з вже придбаним твором мистецтва, зверніть увагу на раму. Одна річ, яка може здешевити простір, — це невідповідні рами для картин. Використання однорідного матеріалу для рами, наприклад срібла або дерева, і додавання кількох матів виглядає набагато «зроблені» та дорожче.

03з 10

Невдало розташовані карнизи для штор

Щось таке просте, як розташування віконних елементів, може зробити простору кімнату виглядаючою тісною. Це дуже поширена помилка. Люди часто вішають їх прямо над вікном, що робить його меншим.

Виправлення: Повісьте карниз приблизно на півфута над віконною рамою, а настінні кронштейни розмістіть приблизно на шість-вісім дюймів з обох кінців. Так усе виглядає більшим і відкритим, а ваша кімната — елегантнішою.

04з 10

Дешеве освітлення

Персоналізація оренди? Одним із найбільш забутих аспектів є заміна існуючих світильників, які можуть миттєво перетворити кімнату. Оновлення освітлювальних приладів може бути недорогим способом справді допомогти покращити загальну естетику будь-якого простору, а також створити відчуття витонченої елегантності та комфорту.

Виправлення: Описує освітлення як «прикрасу інтер’єру», тому в нього варто інвестувати. Подумайте про модернізацію, яку ви можете брати з собою, якщо забажаєте, коли переїжджаєте — наприклад, вставне бра.

05з 10

Малорозмірні килими

Експерти з дизайну інтер’єру погоджуються: вибір килима неправильного розміру може миттєво здешевити кімнату. Розміщення килима, який є надто малим для зони відпочинку, миттєво викидає кімнату з масштабів і створює враження, що ви не можете дозволити собі більший килим правильного розміру. Переконайтеся, що килими торкаються кожного предмета меблів, щоб вони виглядали відповідним масштабом і щоб всі предмети меблів у кімнаті співвідносилися один з одним.

Виправлення: на щастя, вам не потрібно кидати маленький килимок. Тейч каже, що рішенням є багатошаровість. Якщо у клієнта є килим, який йому подобається, але він замалий для місця, легко виправити, — покласти більший килим під менший. Це не лише допоможе підкреслити менший яскравий килим, але й також створіть необхідний масштаб.

06з 10

М’які дивани

Якісний диван є однією з перших речей, на які звертають увагу фахівці, коли вони заходять у ваш дім. він може миттєво підняти меблі навколо нього. Інвестуйте в хороший диван, особливо якщо у вас є сім’я. Недорогий диван погано зношується і швидко виглядатиме набагато старше свого фактичного віку. Якщо ви тримаєтеся за старі меблі, які мають форму зефіру, настав час подумати про оновлення вашої вітальні.

Виправлення: якщо ви ще купуєте диван, Markatos радить «вибирати високоякісну тканину, яка є розкішною та довговічною». Якщо ви намагаєтесь підняти наявний предмет, розмістіть декоративні подушки одного кольору з кількома текстурами для елегантного вигляду.

07з 10

Застарілі аксесуари для ванної кімнати

Це одна з моїх найбільших помилок, про застарілі аксесуари, такі як накладки на кришки та килимки для туалету. Ви не бачите, що ці продукти продаються в магазинах високого класу з певної причини. Вони дуже антигігієнічні та непривабливі — вони виглядають як погані махрові килими, яким не місце біля туалету!

Виправлення: аксесуари для ванної кімнати можуть бути магнітом для бактерій, тому обов’язково прайте та оновлюйте їх часто. На щастя, вони відносно недорогі для обміну. Рекомендуємо відмовитися від туалетного килимка замість «гарного прямокутного килимка, можливо, плоского плетіння». І обов’язково покладіть його у відповідне місце у ванній кімнаті, наприклад, перед умивальником або там, де ви виходите з душу.

08з 10

Стокове технічне забезпечення

Якщо ми чогось дізналися з хаків IKEA, це те, що оновлення апаратного забезпечення може миттєво підняти недорогу шафу чи тумбочку. Знаменитий дизайнер каже, що це простий спосіб отримати вигляд найкращої моделі без великих витрат.

Виправлення: якщо у ваших шафах і комодах все ще є стандартне обладнання, настав час оновити. Замініть ящики та дверні ручки чи ручки на щось більш декоративне та якісніше.

09з 10

Занадто багато аксесуарів

Ретельно оформлені аксесуари можуть надати вашому дому характеру, але занадто багато може виглядати хаотично. Мене дуже дратує, коли кімната просто переповнена аксесуарами. Це миттєво сигналізує про «дешево», навіть якщо аксесуари надзвичайно дорогі. Аксесуари повинні бути згруповані разом, щоб створити приємну віньєтку, будь то на коктейльному столику, фуршеті чи книжковій шафі. Висновок: менше – це краще.

Виправлення: найкращий підхід — почати з порожнього місця. Зберіть усі аксесуари разом і винесіть їх із кімнати, а потім «подивіться на кімнату новими очима та виберіть ті точки, які аксесуари справлятимуть найбільше враження та зададуть тон готовому простору. Розкладіть аксесуари в набори нерівних номерів, складіть дрібні предмети на підносах і додайте «металеву або дзеркальну обробку, щоб викликати інтерес до ваших віньєток.

10з 10

Невідповідні вішалки

Звичайно, найвідоміші клієнти, мають розкішні будинки завдяки своєму бюджету, але вона каже, що є спосіб підняти будь-яку шафу: змінити вішалки. Невідповідні вішалки або залишки дроту з пральні здешевлюють спальню.

Виправлення: настав час кинути купу пластикових і дротяних вішалок. Замініть усі вішалки, щоб мати єдиний стиль і колір. Адамс також рекомендує вибрати інший колір або стиль вішалок для верхньої та нижньої частин шафи, щоб організувати простір.

Прокрутка до верху