Поширені помилки в декоруванні, яких слід уникати назавжди

Незалежно від того, чи збираєтеся ви декорувати новий дім, чи плануєте оновити кімнату, ось контрольний список помилок декорування, яких вам слід уникати, щоб допомогти вам досягти успіху під час процесу.

Суворе дотримання стилю дизайну

Звичайно, спеціальний стиль дизайну допоможе вам керувати процесом дизайну інтер’єру, але він також обмежить вас лише одним стилем декору, який, зрештою, не надихає. Натомість створіть візуально цікаву  перехідну  суміш періодів і стилів для несподіваного підходу, який надасть вам більше свободи в роботі.

Тримайте це занадто напружено

Однією з найпоширеніших помилок дизайнерів інтер’єру Décor Aid є те, що власники будинків відмовляються від функціональності заради формальності. Але насправді, чим ціннішою та недоторканою здається кімната, тим менш приємною буде нею користуватися. І оскільки ви живете не в музеї, немає причин підтримувати відчуття кімнати занадто напруженою.

Мистецтво встановлено занадто високо чи низько

Розміщуючи предмети мистецтва у своєму домі, візьміть приклад із галерей сучасного мистецтва та повісьте твори так, щоб вони знаходилися ідеально на рівні очей для найкращого ефекту. Тому що насправді нікому не потрібно дивитися вгору, щоб зрозуміти те, що ви принесли.

Погано спланований план

Від руйнівної пішохідної доріжки до меблів, розташованих врівень зі стінами, до відсутності зон для розмови, розкладка меблів може справді допомогти визначити кімнату, якщо вона зроблена добре. Будьте обдуманими та практичними у  розташуванні меблів, щоб зберегти відчуття гарного облаштування.

Замалий килимок

Оформляючи простір, більшість дизайнерів інтер’єру завжди радять починати з нуля. Тож думайте про підлогу як про основоположну відправну точку та не соромтеся, коли йдеться про масштаб. Виберіть якомога більший килим, щоб справді зробити грандіозне твердження.

Купуйте все з одного джерела

Люди занадто часто дотримуються одного бренду, тому що це простіше, і ви можете отримати все, що вам потрібно, одним махом. Але, роблячи це, ви ризикуєте, що ваш дім стане схожим на виставковий зал однієї ноти. Отже, якщо ви не виграли конкурс від бренду, вибирайте різноманітні меблі від перевірених брендів, щоб створити єдине у своєму роді відчуття.

Уникнення ігор у масштабі

Щоб отримати чарівний багатошаровий образ, проявите творчість із грайливими контрастами та сміливим зіставленням, щоб око рухалося та надихалося несподіваним. Як і коли справа доходить до помилок у декоруванні, використання деталей однакового розміру та висоти призведе до м’якого результату.

Телебачення не є фокусом

Було б чудово зібратися біля телевізора, щоб провести затишну ніч, але він ні в якому разі не повинен бути центром уваги в будь-якій кімнаті. Насправді, чим більше приховано, тим краще, оскільки в зовнішньому вигляді телевізора немає нічого складного. Але якщо він вам потрібен, подумайте про відтворення циклів короткометражних художніх фільмів, поки він не використовується.

Стає надто модним

Pinterest і Instagram можуть бути чудовими для пошуку надихаючих зображень, але, якщо надто уважно стежити за тим, що ви бачите, ви отримаєте твори, які всі бачили мільйон разів. Натомість використовуйте тенденції Pinterest як декоративні підказки та досліджуйте, як ви можете зробити їх елементи унікальними для вас.

Відмова від багатоцільових предметів

Звичайно, є деякі предмети, які мають просто чудову естетичність, але незалежно від розміру вашого будинку, більшість предметів повинні мати багатоцільову здатність. Це, у свою чергу, допоможе вам найкраще використовувати простір із функціональними та практичними елементами.

Покладаючись лише на верхнє освітлення

Коли справа доходить до  освітлення вашого дому, однією з найбільш різких помилок декорування, яку ми часто бачимо, є відсутність багаторівневого освітлення. Замість того, щоб покладатися на холодне та клінічне відчуття стандартного верхнього освітлення, створіть комфортні шари світла за допомогою торшерів, настінних бра, настільних ламп і навіть свічок, розташованих на різній висоті.

Прокрутити вгору