Як використовувати килим, щоб ваша кімната виглядала більшою

У більшості людей є принаймні одна невелика кімната або простір у своєму домі, яке вони хотіли б мати більше. Навіть якщо ви фізично не можете збільшити простір, є способи досягти відчуття більшого простору за допомогою правильно підібраних елементів декору. 

Килим – один із таких елементів. Незалежно від того, чи є у вас килим на підлозі від стіни до стіни, чи килимок, який покладено поверх іншого типу підлоги, вибір правильного килима може допомогти вашому простору здаватися більшим. Ось кілька порад, як це зробити.

Розмір

Коли килим простягається від стіни до стіни, це означає, що ніщо не зупиняє око, створюючи враження, що простір більший, ніж є.

Ключ до використання килима, який допоможе вашій кімнаті виглядати більшою, полягає в тому, щоб використовувати килим правильного розміру. Поширена помилка, яку люди роблять при декоруванні, полягає в тому, що вибирають занадто малий килим або килим, що робить кімнату поривчастою та роз’єднаною, а отже, робить її меншою.

Точний розмір килима, оптимального для вашої кімнати, залежатиме від кількох факторів, у тому числі від розташування меблів. Завжди пам’ятайте, що всі меблі в кімнаті повинні розташовуватися на килимку. Якщо цього неможливо досягти, принаймні передні ніжки поставте на килим.

Колір

Більшість людей знайомі з думкою, що світлі кольори допомагають зробити кімнату більшою, ніж темні. Однак це не означає, що ви повинні встелити білий або брудно-білий килим у всьому будинку. Використання більш світлих тонів улюбленого кольору по всьому простору допомагає візуально розширити простір. Крім того, більш світлі кольори відбивають більше сонячного (або штучного) світла, ніж темні кольори, тому підвищене освітлення в просторі сприяє більш відкритому відчуттю.

Візерунок

Якщо ви вирішите мати візерунок на килимі чи килимку, переконайтеся, що розмір візерунка відповідає розміру кімнати. Типове емпіричне правило — більші візерунки для великих кімнат; однак це правило не виписане на камені і більше залежить від кількості видимої площі підлоги. Наприклад, маленька кімната, де немає багато меблів, може впоратися з більшим візерунком, тоді як велика площа, набита меблями, може вимагати меншого малюнка. Підлогове покриття є важливою складовою декору вашої кімнати та може мати великий вплив на загальне відчуття кімнати. Вибір правильного підлогового покриття може допомогти збільшити площу.

Прокрутити вгору