5 ідей для декору стін, щоб оновити простір

Ці ідеї декору стін зроблять ваш дім більш стильним, ніж будь-коли.

Шукаєте ідеї декору стін, щоб оновити свій простір? Ці порожні стіни наповнені можливостями, і кілька доповнень можуть зробити будинок більш затишним. Якщо ви готові перетворити ці суворі голі стіни на стильні центральні елементи, продовжуйте читати та знайдіть 5 ідей декору стін, які обов’язково додадуть стилю вашому дому.

Вибирайте масштабне мистецтво

Велика картина чи фотографія привернуть увагу та зададуть тон у невеликому просторі. Спробуйте зробити чорно-білу фотографію в мінімалістичному просторі або додайте кольору за допомогою яскравого абстрактного твору, як на фото вище в спальні Тейлора Рукса на Манхеттені.

Повісьте дзеркала

Дзеркала відбивають світло, допомагаючи маленькому простору здаватися більшим і яскравішим. Спробуйте повісити на стіну велике дзеркало або виставити кілька менших предметів у салонному стилі.

Намалюйте фреску

Нехай ваші стіни перенесуть вас в інше місце, додавши фреску. Незалежно від того, розписуєте ви його вручну чи обираєте настінне покриття, мотив справлятиме велике враження.

Демонстрація скульптурних бра

Бра додають додаткове джерело світла, не займаючи місця на підлозі чи столику. Виберіть привабливий дизайн, який можна використовувати як настінну скульптуру, щоб додати світла та стилю.

Плюси стіни галереї

Ніщо так не додає індивідуальності та кольору, як стіна галерея. Покажіть колекцію творів мистецтва чи фотографій або додайте шпалери та інші ефемери. Вибирайте прості цілісні рамки або додайте низку вишуканих варіацій, щоб поєднати речі! Професійна порада: подовжте стіну галереї до стелі, щоб створити ілюзію більшого простору.

Прокрутити вгору