11 позачасових предметів декору, у які варто інвестувати, на думку дизайнерів

Не знаєте яким типам деталей віддати перевагу, продовжуючи прикрашати свій простір? Ми звернулися до дизайнерів, які поділилися 11 вічними предметами декору, які ніколи не вийдуть з моди — від маленьких акцентів до більших футлярів. Читайте далі про їхні найкращі побажання.

01з 11

Антикварна скриня

Це можна використовувати в багатьох різних кімнатах будинку, незалежно від того, де ви живете. Поставте один у спальні, щоб тримати одяг, у передпокою або у вітальні як підставку під телевізор. Це виглядатиме гарно з лампою нагорі або просто з простим мистецтвом і книгами, складеними в стопку.

02з 11

Обідній стіл

Обідні столи зберігають багато спогадів про спілкування з родиною та друзями та приємні моменти. Приємно мати можливість передати це по лінії. Якщо ви обираєте мудро, навіть знос, який з’являється з часом, додає йому краси.

03з 11

Стильні (і функціональні) акценти

Коли я інвестую в оздоблення дому, я ставлю собі одне запитання: «Чи буде це мені корисно, коли його не буде виставлено?» Журнальний столик, колекція книжок, кашеміровий плед або набір кришталевих келихів, наприклад, є предметами, які забезпечують стиль і функціональність.

04з 11

Речі зі значенням

Будинок є позачасовим лише тоді, коли його мешканці продовжують відчувати зв’язок із ним. Для мене це означає включити щось на кшталт бідермайєру, який чудово грає в багатьох контекстах, від сучасного до дизайну Густаві. Я б також зосередився на позачасових формах. Наприклад, крісло Bentwood може мати різне оздоблення чи вибір оббивки, але форма класична. Те саме стосується сучасних предметів середини століття , як- от крісло Platner. Вони культові, які автоматично додають шику та доречності будь-якій кімнаті. У мене є предмети моєї бабусі, які раніше жили в її суперсучасному будинку, але вони так само добре працюють у моєму довоєнному будинку 1926 року.

Дім залишається позачасовим лише тоді, коли його мешканці продовжують відчувати зв’язок із ним

05з 11

Олов’яні об’єкти

Як би мені не подобалися мої нелаковані латунні та олов’яні предмети декору — такі як рама чи трофей — вони, безумовно, видають вишуканий і позачасовий вигляд. Зніміть пил із цих старих трофеїв (або знайдіть їх на Etsy) і покладіть їх на полицю. Не тільки вони завжди виглядають чудово, але розповідають чудову історію.

06з 11

Оголена картина

Людську форму чудово споглядати. Ці твори чуттєві та провокаційні, а також невинні. Я придбав декілька протягом багатьох років і виставляю їх на видному місці у своєму домі. Їх святкували та шанували з часів античності та особливо в епоху Відродження. Надзвичайно талановиті художники, такі як Мікеланджело, вирізьбили та намалювали такі прекрасні людські форми, якими й сьогодні захоплюються музеї по всьому світу.

07з 11

Обробка вікон на замовлення

Коли є можливість, завжди інвестуйте в обробку вікон на замовлення. Варто знайти місцевого експерта та мати спеціальні обробки вікон, які спеціально адаптовані до вашого простору. Будь то римська штора чи драпірування, наявність відповідної підкладки для функції кімнати, а також чудова тканина та відповідні розміри справді оживляють кімнату!

08з 11

Декоративні книжні полиці

Коли я оглядаю свій дім, я люблю бачити книги. У мене вони всюди: на журнальному столику, медіаблоці, столику у фойє. У них є щось, що розповідає історію про людей, які живуть у домі, і вони додають душі. Я купую кожну книгу про дизайн інтер’єру, яка виходить, тому для мене це не зовсім елемент декору, оскільки я знову і знову читаю їх, щоб отримати натхнення. Просто не забувайте знімати іноді різнокольорові піджаки, щоб відкрити більш приглушене та стильне покриття.

09з 11

Килим

Килим є основою для дизайну кімнати. У багатьох випадках я спочатку вибираю килим, а потім створюю кімнату з нього. Мені подобаються гарні вінтажні марокканські килими, і я вважаю, що вони універсальні та підходять у різноманітні стилі. Якщо у вас обмежений бюджет, інвестування в менший вінтажний килим і накладання його поверх більшого сизалевого килима – це завжди вигляд, який не піддається часу.

10з 11

Мистецтво

На мій погляд, мистецтво — це найбільш позачасовий предмет декору, у який я раджу інвестувати своїм клієнтам. Воно настільки особисте й справді «в очах глядача». Я навчаю своїх клієнтів, як важливо купувати мистецтво, яке розмовляє з ними, а не обов’язково те, що є в тренді. Мистецтво розмовляє з нашими особистостями та буквально надає характеру, щоб диференціювати простір, надаючи кожному приміщенню, яке воно займає, справжню душу. З роками це може бути легко передані та витримали випробування часом, будучи зміненими, щоб йти в ногу з вашими стилями, що постійно розвиваються, або переходити з космосу в космос.

Дім не обов’язково заповнювати всіма оригіналами, але правильний виріб може привнести стільки характеру та індивідуальності в простір, і з цієї причини я завжди закликаю наших клієнтів інвестувати принаймні в один оригінальний твір мистецтва. Це не тільки можливість підтримати місцевий малий бізнес або художника, але й може призвести до веселого полювання за скарбами, щоб знайти щось, що справді говорить вам.

11з 11

Професійне обрамлення

Оформлення вашого мистецтва в професійну раму варте інвестицій. Якщо це робить професіонал, ваше мистецтво краще захищене від навколишнього середовища та витримує випробування часом. Спеціальні рамки також є унікальним способом додати індивідуальності простору та підкреслити мистецтво, яке ви любов.

Прокрутити вгору