5 «базових» предметів домашнього декору, які подобаються більшості дизайнерів інтер’єру

Останніми роками термін «основний» отримав погану репутацію. Хоча це викликає в уяві образи «нудних» предметів декору, таких як  нейтральні килими та  білі дивани, ми стверджуємо, що ці основи (або, як ми вважаємо за краще називати їх, вічні скоби) закладають основу для легкого стильного простору. Щоб дізнатися, які «базові» предмети домашнього декору ніколи не вийдуть з моди, ми вирішили проконсультуватися з професіоналами.

Ми не були розчаровані. Від нестандартної настільної лампи до бажаного настільного аксесуара, який робить кожну страву особливою, продовжуйте прокручувати, щоб купити основні предмети, які завжди сподобаються професіоналам.

Лампа-вбивця

Я ніколи не розлучуся зі своєю лампою Бонда зі школи. Це такий вбивчий предмет, який можна легко поєднати майже з будь-яким стилем дому (і був у багатьох моїх). Він досить нейтральний, щоб не привертати уваги, але має цікаву, але просту форму, яка додає стільки характеру кімнаті.

Велика рослина в горщику

Для мене простір ніколи не здається повністю завершеним без певної форми зелені, і, на щастя, це також один із найпростіших елементів декору. Органічний елемент просто вдихає трохи життя в кімнату, заповнює порожній кут або додає трохи м’якості. Скульптурне, розлоге дерево — моя улюблена знахідка, але більша рослина в горщику працює дуже добре (я часто використовую кашпо, яке має стояти, щоб підтримати його).

Природна текстура

Мені завжди подобається вставляти його в будинок, незалежно від того, чи це сизаль, плетений піднос або ротанговий стілець. Натуральна текстура ніколи не виходить з моди і завжди обґрунтовує простір.

Декоративна таця

Мені подобається гарна таця. Це один із найбільш універсальних і функціональних предметів декору, який ідеально підходить для створення простого моменту в будь-якому просторі. Я використовую їх, щоб надати особливих переваг дому або створити відтінок простору, зберігаючи при цьому зібраність і витонченість будь-де, від ванної кімнати до кухні.

Земна посудина

Коли справа доходить до «базового» домашнього декору, я завжди любив прикрашати якомога більше природних елементів — це мій спосіб привнести атмосферу на природу. Особливо мені подобаються глиняні посудини та глиняний посуд усіх форм і розмірів. Хочете по-справжньому привнести природу? Зріжте пишну зелень у своєму подвір’ї та розмістіть її в одній із посудин на обідньому столі… ви відчуєте, ніби ви обідаємо на свіжому повітрі, не виходячи з дому.

Прокрутити вгору